Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 107 postova
  • Lokacija: zrenjanin
  • Motocikl: kawasaki el-250

Diversion 900 nema nikakvog cekanja na tzv granici ali se prolazi u grupi znaci ceka se da se svi skupimo i onda se ide za K.Mitrovicu gde je obezbedjena klopa i prnociste (balonka ) tako je barem bilo zadnjih 4 puta kad sam isao neznam kako ce ove godine nadam se isto .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS

Не зна колега да је Косово и Метохија у Србији и да нема границе !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha diversion 900, Kawasaki ninja zx 12 r, Kawasaki 1400 Gtr, Honda Varadero XL 1000 V

AUU,ma nisam mislio bukvalno granica,samo kako stoje stvari trenutno dole tako mi deluje,ili svi zatvaramo oci 1care.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ako vam je lakse vi je zovite "administrativna linija". Tako bas lepse zvuci. To je kao kada prelazite "Liniju" i idete npr u Crnu Goru ili Bosnu eto... I nije Kosovo okupirano vec pod "medjunarodnom upravom" i rat nismu izgubili i kapitulirali vec smo potpisali "vojno tehnicki sporazum" i mi smo moralni pobednici!

Evo sada je valjda svima lakse.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Samo da Vas podsetim da je tema Bajk Rok misija.......a ne analiza svega i svačega!!!! :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ja se izvinjavam, ma napadose coveka sto je slucajno rekao ocigledno. Put do otreznjenja ide kada covek prizna da ima problem i da je alkos.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

ajde ajde pokret ako i ne bude nista organizovano moj drugar i ja idemo sami a znam da ima jos ljudi koji tako misle pa cemo se valjda sresti negde uz put1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

ajde ajde pokret ako i ne bude nista organizovano moj drugar i ja idemo sami a znam da ima jos ljudi koji tako misle pa cemo se valjda sresti negde uz put :zdravo:

 

Ako ne usput ,onda nalicu mesta.:takoje::zdravo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Kawaski GPz 750Turbo

Pozdrav svima,ja sam hteo da pitam nesto,voleo bih da ucestvujem u takvoj voznji,ideja je stvarno jako lepa i humana,otisao bih iz Bg do KM,a onda bih iz KM sutradan krenuo u Crnu Goru,pa sam mislio da pitam dali je to problem zbog goriva da ne pomisle ljudi da sam otisao zbog toga samo bih nastavio put dalje,bez dosipanja goriva u povratku iz KM,samo bih do tamo kao i svi ispostovao sva pravila,ali se nebih vracao za Bg,znaci samo u jednom pravcu bih otisao,a dalje svojim putem.Nebih da neko pomisli da se grebem za gorivo,voleo bih da vidim Kosovo a zatim da nastavim za Crnu Goru o svom trosku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

iskombinuju ljudi i tako. Imaš i putopisa od prethodnih godina.

Ja sam hteo prošle godine da idem do Đurđevih stupova kod oca Gerasima. Samo bih spojio dve lepe stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Sedma po redu BAJK ROK MISIJA 2013

Polazak ispred Narodne Skupštine 29. juna (subota) u 10 sati, povratak sutradan 30. juna (nedelja).

Prvo sipanje goriva je u Kragujevcu NIS-ova pumpa Starčevo (na izlazu iz grada prema Kraljevu).

Drugo sipanje goriva je u povratku 30. juna na NIS-ovoj pumpi u Kosovskoj Mitrovici.

 

Muzički program počinje u 19 sati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Koliko sam ja upoznat ta pumpa u Kosovskoj Mitrovici ne radi vec vise od 10 godina.

 

Koliko se secam prošle godine kad smo prolazili bilo je pumpadzija na pumpi gde pise NIS ali ne znam da li je to ta pumpa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Koliko sam ja upoznat ta pumpa u Kosovskoj Mitrovici ne radi vec vise od 10 godina.

 

Koliko se secam prošle godine kad smo prolazili bilo je pumpadzija na pumpi gde pise NIS ali ne znam da li je to ta pumpa.

 

U pravu si za to,pumpadzija cuva tu pumpu ali ona ne radi vec 10ak i vise godina,stajao sam na toj pumpi i pricao bas sa njim a druga NIS-ova ne postoji u KM koliko ja znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

možda su sada nasuli gorivo, taman da za par nedelja odlepi talog :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

NIS pumpa za goruvo u Kosovskoj Mitrovici NE RADI, kao ni one u Zvecanu i u Leposavicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Sedma po redu BAJK ROK MISIJA 2013

Polazak ispred Narodne Skupštine 29. juna (subota) u 10 sati, povratak sutradan 30. juna (nedelja).

Prvo sipanje goriva je u Kragujevcu NIS-ova pumpa Starčevo (na izlazu iz grada prema Kraljevu).

Drugo sipanje goriva je u povratku 30. juna na NIS-ovoj pumpi u Kosovskoj Mitrovici.

 

Muzički program počinje u 19 sati.

Da nisi ti nesto pomesao ili si samo na nekim lakim mislima?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: U srcu Honda Africa a u ruci BusPlus

Sedma po redu BAJK ROK MISIJA 2013

Polazak ispred Narodne Skupštine 29. juna (subota) u 10 sati, povratak sutradan 30. juna (nedelja).

Prvo sipanje goriva je u Kragujevcu NIS-ova pumpa Starčevo (na izlazu iz grada prema Kraljevu).

Drugo sipanje goriva je u povratku 30. juna na NIS-ovoj pumpi u Kosovskoj Mitrovici.

 

Muzički program počinje u 19 sati.

Da nisi ti nesto pomesao ili si samo na nekim lakim mislima?!?

 

Nisam na nikakvim lakim mislima samo prenosim informaciju koju sam dobio od organizatora koji odrzavaju njihovu stranicu na facebook-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Nemam :/

Bio prosle godine prvi put i vratio se ceo :) SKROZ nepripremljen na to sta me dole ceka, ali kad putujes sa bracom nema sta ni da se pripremas...

 

E nesreca je sto sam prodao motor da pomognem nekom ko mi je drag i sad nemam s'cim da ganjam, jedina mi zal sto nisam imao jaci motor tad :)

 

Usput upoznao prijatelje iz KG i sa njima i prespavao u balonu, da ne pominjem da sam krenuo SAM jer su me neki ispalili ili nisu smeli da krenu...

 

Ako uzickam od nekog makinu mozda se i pojavim na NIS pumpi...

 

Samo napred braco(sa skuterom, zujalicom, coperom, krosom i endurom) NJIMA TO ZNACI DO NEBA :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Tocimo brate svak na najblizoj pumpi, zar je toliko bitno gde cemo natociti. Kolko god da natocis, NIS poklanja 10l po motoru, ako ne gresim. Gde grupa stane na tocenje, tu se toci, sto toliko brinete. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja