Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: ZR
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R

Pozdrav ljudi.. jel se zna neki okviran broj koliko nas ide? Ja verovatno dolazim sa kolegom iz Dizeldorfa do Lapova pa sa vama na Kosovo.. tamam i prilika da se navozamo za Iron Butt :jee::moto3: Oko koliko sati bi kolona bila kod Lapova,vreme nam je bitno jer bi trebali krenuti 28-og oko podne.

Uvek uz bracu!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion & Yamaha XJ900S Diversion

ni 99 nismo čekali benzin nego smo odmah otišli i to u uniformi :takoje:

 

e to je bilo vreme, ako se ponovi onda idemo da kraja 2BJB7.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vinyl rider, 781 postova
  • Lokacija: Зрењанин, хоме оф тхе ДАНИ ПИВА
  • Motocikl: VFR 800fi INTERCEPTOR the big red bee ; ДОНГО - руска машина - дрвена осовина

Hoce li biti politike u celoj prici?

 

 

 

Isto kao i u ceni mleka :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 108 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawasaki versys

Hoce li biti politike u celoj prici?

 

 

 

Isto kao i u ceni mleka :zvizduk:

Malo ne volem da me neko koristi u propagandne svrhe. Volim da se druzim sa prijateljima, ali mrzim politicku korist! (Zato nisam clan- ni jedne, jednog kluba) solo vozac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Jel postoji neka tema da se ne prepucavate?

Tema je jasna,receno je kad se ide,ko hoce neka podje

ko nece,nek ne sere vise,molim vas...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Jel postoji neka tema da se ne prepucavate?

Tema je jasna,receno je kad se ide,ko hoce neka podje

ko nece,nek ne sere vise,molim vas...

izgleda da si ozbiljno shvacen, nema više ni slova od nikoga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Sta se desilo sa evidencijom oko sipanja goriva prilikom odlaska u KM?

Jel to bio samo lep predlog za buduce narastaje ili ...?

Mozda je najbolja varijanta gorivo tociti u Mitovici ili negde blizu Mitrovice i eto delimicnog resenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 636 03'

Ako ne bude evidencije onda treba isprozivati i napusavati ove sto vidimo da sipaju po 2x ili vise.Neka za drugi krug cekaju na kraju reda.

Prosle godine sam bio prvi put na tocenju pa nisam znao kako to funkcionise,ali sam video bar 5 motora koji su dva puta sipali,a ja ni jednom zbog guzve,uz to sto bez blama sipaju 2x jos se guraju kroz masu da dodju preko reda na tocenje.

A mi se ko budale kuvali na suncu na 35 stepeni vise od 2 sata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Pa ne bih se kuvao 2h na 35+ stepeni zbog 2000-3000din. nema sanse. A jos pritom dripci sipaju 2x To treba da bude uzivanje u voznji a ne pakao. Ako nemam para sedim kuci i cao!

Izgleda da je i za ovu voznju i to sipanje primenjiva ona "PatriJotska pljacka"

Nas Srbe treba uvrstiti u kulturnu bastinu "UNESCO" slicnih debila nema puno na planeti :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Pa ne bih se kuvao 2h na 35+ stepeni zbog 2000-3000din. nema sanse. A jos pritom dripci sipaju 2x To treba da bude uzivanje u voznji a ne pakao. Ako nemam para sedim kuci i cao!

Izgleda da je i za ovu voznju i to sipanje primenjiva ona "PatriJotska pljacka"

Nas Srbe treba uvrstiti u kulturnu bastinu "UNESCO" slicnih debila nema puno na planeti :lol:

 

Па види, да бих отишао и вратио се, мени треба око 6500-7000дин само за гориво; плус ако желим да једем и некога почастим- ~10000рсд... Е сад, ако могу да добијем за џ тих неких 15-ак литара горива, мени логика намеће закључак да попричекам, па макар и та два сата... Зар није боље да некоме за тих, како ти рече, 2-3000дин, платим ручак и пиће успут?! Напомињем да ми је плата око 350-360 евра.

Генерално, сви свакога осуђујемо, по оној: "трн у оку брата видиш, а дебло у своме не.".Мало више пажње треба да поведемо о себи, а друге да препустимо да сами себе гледају ;)

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Evo priznajem, imas pravo (nisam sarkastican, odmah da se ogradim) Situacija jeste bezizlazno teska. Dobro je da ima dobre volje za bilo kakve akcije. Ja sam samo slab sa cekanjem tih stvari. A jos mi je jadnije sto ljudi sipaju i na kraju i ne odu nigde. Ja se samo iznerviram i u takvom drustvu ne bih ni isao. Znam da covek u jednu ruku ne moze da bira ali u neku i moze. Biram da ne budem u takvom drustvu makar i na pumpi ili u koloni. Pa makar imao dve voznje godisnje sa ljudima koje postujem i koji postuju mene. A te benzin patriJote izbegavam. Tu mislim na one sto sipaju pa paljba kuci.

 

Uvesti lepo bonove, i svako lepo sipa na NIS pumpi. Posle mu se overi bon u K. Mitrovici i onda dobije refundiranje u centrali NIS-a. Pa da vidis kako bi se neke stvari promenile.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Evo priznajem, imas pravo (nisam sarkastican, odmah da se ogradim) Situacija jeste bezizlazno teska. Dobro je da ima dobre volje za bilo kakve akcije. Ja sam samo slab sa cekanjem tih stvari. A jos mi je jadnije sto ljudi sipaju i na kraju i ne odu nigde. Ja se samo iznerviram i u takvom drustvu ne bih ni isao. Znam da covek u jednu ruku ne moze da bira ali u neku i moze. Biram da ne budem u takvom drustvu makar i na pumpi ili u koloni. Pa makar imao dve voznje godisnje sa ljudima koje postujem i koji postuju mene. A te benzin patriJote izbegavam. Tu mislim na one sto sipaju pa paljba kuci.

 

Uvesti lepo bonove, i svako lepo sipa na NIS pumpi. Posle mu se overi bon u K. Mitrovici i onda dobije refundiranje u centrali NIS-a. Pa da vidis kako bi se neke stvari promenile.

 

И ја сам апсолутно за тај начин контроле. Не кошта ништа, а користи...

И да, морам да додам- људи са правим вриједностима се лако разумију. О тим "патриЈотама", нећу ни да трошим ријечи; ту сам сагласан са тобом да је то и више него јадно, огребати се за џ гориво и хвалити се по граду својом глупошћу, исмијавајући туђе добре акције. Драго ми је да смо на истим таласним дужинама ;)

А Боже здравља, дочекаћемо да један дан и ми некоме помогнемо, не само духовно, већ и материјално.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Sivac
  • Motocikl: fvision 125, yz 125 ranije, gs 500

Ja necu uspeti da polozim na vreme. Da li vam traze dozvolu na granici? Ako ne traze, nacu i ja neku grupu,pa se provucem. Imam motor, registrovan, samo necu stici dozvolu da sredim do kraja,pa zato da vidim da li je traze na granici? Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ja necu uspeti da polozim na vreme. Da li vam traze dozvolu na granici? Ako ne traze, nacu i ja neku grupu,pa se provucem. Imam motor, registrovan, samo necu stici dozvolu da sredim do kraja,pa zato da vidim da li je traze na granici? Pozdrav

 

Kako ti se zalomi,u odlasku verujem da neces imati problema jer idu u koloni,

ali u povratku...hmmm desavalo se da traze sve do najsitnijeg detalja.

Vidi dal ti se isplati.Bolje sedi sa nekim ko ima dozovlu i uzivaj bez ikakvih problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Ja necu uspeti da polozim na vreme. Da li vam traze dozvolu na granici? Ako ne traze, nacu i ja neku grupu,pa se provucem. Imam motor, registrovan, samo necu stici dozvolu da sredim do kraja,pa zato da vidim da li je traze na granici? Pozdrav

 

Ако ти је баш гушт да идеш својим мотором и да ти возиш, договори се са неким ко иде у пару да се нађете на граници и да ти тај/та други/а превезе мотор преко гране заједно с тобом и ријешена ствар...

Онако, реално гледано, једино мјесто гдје те могу зезати је граница. Друго гдје нема ко да те контролише ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Sivac
  • Motocikl: fvision 125, yz 125 ranije, gs 500

Ne moram ici svojim motorom, samo jos nisam cuo da ce neko iz moje okoline ici,pa jos i sam pa da budem suvozac. Pitao sam ih dosta,niko nece da ide. Videcu za taj prevoz,pa da castim nekog da pretera motor samo preko grane,ako ne nadjem nekog da idem kao suvozac.

Evo ako ima neko da ide sam,tj slobodno mesto suvozaca, javite se na privatnu poruku, pa cemo dalje da se dogovorimo. Moze i vozacica , necu se bunim xD :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: suzuki gsr 600

Ove godine ce biti treci put zaredom da idem na bajk rok misiju...Uvek kada sam se vracao su me zaustavljali na Srpskoj strani i trazeci mi papire od motora i slicno....bla bla...

Evo prosle godine kada sam se vracao sa drugarom, zaustavila nas je kosovska policija i to na 2 minuta.pitali su nas kako je bilo, koliko motor moze da razvija :) bla bla...Stvarno sve ljubazno, mislim nemam reci.ali zato odmah potom na Srpskoj strani su mi trazili licnu kartu, dozvolu, saobracajnu, gledali da li imam nalepnicu o registraciji....

 

Inace sto se tice bajk rok misije....neopisiv dozivljaj kada vidim sve one ljude na ulici prilikom dolaska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja