Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion & Yamaha XJ900S Diversion

Nismo m heroji, heroji su u Kosovskoj Mitrovici. Mi smo samo pokazali da ima srba koji misle na te ljude dole, na te prave heroje.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

EVO NESTO DA SE GLEDA

 

 

 

 

 

 

 

Najbolji video sa Misije, Podvučena muzika, priča ima svoj tok i bez naracije (off-a), lepo izmontirano.......

 

Deki majstore, svaka čast! PROFI!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Ja sam se veceras vratio,posto sam iz Mitrovice otisao u Titograd bio 2 dana pa nazad kuci,sto se tice utisaka stvarno je bilo lepo,jako lepo docek,prijatan gostopriman narod,lepo druzenje sve je bilo super osim ludaka koji su preticali na auto putu u razdaljini manjoj od pola metra prozuji i da ga ne vidis a sta ako u tom momentu promenis pravac to ne razmisljaju i preticanja usred krivine,nerazumem te ljude gde zure sta time pokazuju??Takva grupna voznja je za izbegavanje.Evo i par mojih slika sa polaska i tamo ispred motela gde smo spavali u Zvecanu http://postimg.cc/image/nt06z1f6v/ http://postimg.cc/image/cshtr7nun/

 

....ako u tom momentu promenis pravac, a nisi ga video, to znaci da nisi pravilno promenio pravac, odnosno nisi gledao iza sebe pre promene pravca, ako vec vozis sporije, napravi mesta onima koji voze brze. I mene su preticali u krivinama a i ja sam preticao u krivinama i pri tome nikog nisam ugrozio, niti sam se osecao ugrozenim kad su mene preticali. Ja volim da zalegnem u krivinu, neko voli da krivinu prodje uspravno, bez obaranja. Ako mi se otvori prostor za preticanje, preteci cu, bilo u krivini ili na pravcu.....i ne, ne pokazujem nista tim preticanjem, nego jednostavno uzivam u voznji onako kako meni prija i da ponovim da pri tome nikog ne ugrozavam, a kad bi cesce gledali u retrovizor, mozda se i ne bi toliko strecali....

 

P.S. odlican provod, super voznja, dogodine opet.....a sto se goriva, da se ja pitam,(a ne pitam se) ja bih to besplatno tocenje organizovao da se sipa u Mitrovici za povratak ili da se ukine skroz.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

 

 

 

....ako u tom momentu promenis pravac, a nisi ga video, to znaci da nisi pravilno promenio pravac, odnosno nisi gledao iza sebe pre promene pravca, ako vec vozis sporije, napravi mesta onima koji voze brze. I mene su preticali u krivinama a i ja sam preticao u krivinama i pri tome nikog nisam ugrozio, niti sam se osecao ugrozenim kad su mene preticali. Ja volim da zalegnem u krivinu, neko voli da krivinu prodje uspravno, bez obaranja. Ako mi se otvori prostor za preticanje, preteci cu, bilo u krivini ili na pravcu.....i ne, ne pokazujem nista tim preticanjem, nego jednostavno uzivam u voznji onako kako meni prija i da ponovim da pri tome nikog ne ugrozavam, a kad bi cesce gledali u retrovizor, mozda se i ne bi toliko strecali....

 

P.S. odlican provod, super voznja, dogodine opet.....a sto se goriva, da se ja pitam,(a ne pitam se) ja bih to besplatno tocenje organizovao da se sipa u Mitrovici za povratak ili da se ukine skroz.

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

... а што се горива тиче ... бесплатно точење у Митровици

 

Прво да држава Србија поново отвори своју пумпу (читај НИС) у К. Митровици и да тако покаже да је и даље присутна и заинтересована за КиМ

 

Под број 2 ...... све остало

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

... а што се горива тиче ... бесплатно точење у Митровици

 

Прво да држава Србија поново отвори своју пумпу (читај НИС) у К. Митровици и да тако покаже да је и даље присутна и заинтересована за КиМ

 

Под број 2 ...... све остало

 

Na nasu zalost drzava Srbija nema nista sa tim delom teritorije. I prisutna je tamo koliko i ja. Ne kapirate da je to sto se njih tice gotova stvar. Pacijent je riknuo samo nam niko jos nije rekao! Svaki put kada gledas bilo koje vesti pogotovo RTS i kada kazu "Kosovski Premijer, Kosovska Skupstina, Ministar u Vladi Kosova" To znaci da si zvanicno priznao drzavu Kosovo! i sve njihove institucije. Kada sednes za sto da pregovaras das legitimitet kao da pricamo sa npr Rumunijom ili Crnom Gorom itd...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Citam mnogo filozofiranja oko Kosova sto mnogo nema veze sa moto skupom. Kosovo je prodato odavno kad su sami srbi prodavali zemlju za velike pare siptarima (to su mi sami siptari rekli jos pre 30 godina) Cena je vremenom padala tako da ono sto je ostalo uzece djabe. Strana lobiranja takodje nisu djabe, a i mi smo ljudi koji vole tragu frangu čak imam utisak da im odgovara situacija sve je na divlje jedino ispastaju ljudi koji su zadnji u lancu "ishrane" ali uvek na kraju neko na jebe. Elem da se vratimo na temu moto skup. Kupio sam gorivo sipao sam samo 5 lit. djabe i cekao dva sata. Vidim da je to bolna tacka svima. Potrosio sam oko 35 lit sa sve kafama i klopom izaslo je oko 8000.- din. nije malo ali mi je bilo slako. Znaci gas i vidimo se sledeće godine. Pozdrav svima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

@ BaneVuk

Potpuno si u pravu. Meni samo smeta jedna stvar, kapiram da je kriza i da se nema. Ali svima su puna usta kosova ovde i svi koji su bili jednom dole se gasiraju da su Milos Obilic. Ali tesko im dati manje od 100e za celu zezanciju, a evo sada svi znaju da je sledece godine 28.06. Vidovdan i evo krenite da stedite za to. A ne da je glavno pitanje gde se sipa(zalosno) Propustite dva skupa u Srbiji i eto para. Zato smo ga i izgubili. Uzeo je onaj ko je bio spreman da da vise! U ovom slucaju sipci.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Pozdravljam odluku organizatora da se gorivo toci samo bajkerima kojima je Lozovicka cesma uz put, ipak je to samo njihova bajk rok misija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Pozdravljam odluku organizatora da se gorivo toci samo bajkerima kojima je Lozovicka cesma uz put, ipak je to samo njihova bajk rok misija.

hahaha...zaboravili centralnu,zapadnu, istočnu i južnu Srbiju-....cccccccccccccccccccc

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2748 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Sta bi trebalo da znam, bio sam . Znam takodje ko 100 % nije sipao i znam da sam sebi sipao o sopstvenom trosku genge style.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Neverovatno.....glavna tema sipanje goriva....zaista treba ukinuti besplatno sipanje goriva pa ce ici onaj ko zaista zeli da ode dole...a onaj ko zaista zeli a nema mogucnosti stedece tokom citave godine pa ce otici.

Muka mi je bilo kada sam videla da su ljudi nosili kanistere i istakali gorivo pa ponovo stajali u red...nekima nikada dosta...

Bilo je divno,bilo je fantasticno,hvala i na druzenju i na gorivu....dogodine ako Bog da opet se vidimo i druzimo u KM. :zdravo:

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Degutantno je kukanje za gorivo. Treba ili samo sipanje u Mitrovici, eventualno negde pred kraj puta, ili ništa. Dovoljno je u jednom pravcu.

 

Meni je rezervoar 22 Litra, a sipao sam 12-13. Čekao sam samo zbog društva, inače ne bih za toliko čekao dva sata.

 

Ipak: HVALA N I S -u!

 

U mom slučaju marketing je bio vrlo učinkovit: Ne samo da ću kao i do sada, dobro razmisliti kada budem sipao na pumpi čiji je značajan akcionar veliki šiptarski domoljub, nego ću da redovno nišanim baš NIS.

 

Mada, ove godine, i NIS se, u okviru zaokreta državnog vrha u politici prema Kosovu i Metohiji, nekako "stideo" ovog sponzorstva:

 

Kad sponzorišeš, ne trudiš se da si "low profile" - naprotiv, a stče se utisak da je NIS ove godine tradicionalno sponzorisao manifestaciju, trudeći se da se to baš ne ističe previše, što je protivnio osnovnim načelima marketinga.....

 

Zato od NIS-a sledeće godine očekujem ne više goriva i para,nego samo malo vše abgažovanja i organizacije, naročito u pogledu ljudi koji ne dolaze iz pravca Beograda.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 97 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Zasto pricate stvari koje ne znate.... Sipano je gorivo i u Kraljevu i to o trosku Mice iz HD.

 

Hehe, mozda je sipao o svom trosku, ali sebi. Vidim da nije poznata cinjenica da se skoro dve godine pre prve Misije trazio covek koji ce "organizovati" i povesti bajkere na Kosovo, da bajkeri kao svetski putnici i druzeljubivi ljudi pogaze granicu ... Jer je bilo malo previse transparentno (moderan izraz) da to organizuje neka politicka organizacija, a onda je usledio vec poznati sled dogadjaja.

Da li mislite da je NIS tako velikodusan sponzor, ja jos ne cuh da je bilo koji klub sponzorisan desetinama hiljada litara goriva ili desetinama hiljada evropskih para, a svi znamo koliko ima klubova u Srbiji. NIS je jednostavno dobio direktivu da mora da podnese taj trosak i tacka, sponzorstvo je stvar izbora, a ovo je direktiva. Pa ukazuje li onda sve ovo na nesto ili cemo i dalje da zivimo u bajkama i oblacima zaneseni dvodnevnim provodom i odusevljeni velikim iskrenim srcima onih dole ljudi, koji jedva cekaju da vide nekog svog?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Zasto uopste pomisljate na to da NIS snosi neke troskove i da daje iz svog dzepa. Direktiva je definitivno postojala, ali se sve refundira na drugi nacin, nece NIS biti na gubitku, ne brinite za NIS.

 

Bas bih voleo da vidim koliko bi motora "rodoljuba" doslo na Kosovo ravno da nije bilo sipanja goriva za dz.

 

Zasto ta galama oko sipanja najvise smeta ljudima koji su sipali?

 

Ljudi, niste vi krivi i niko nije prozvao pojedinacno nikog. Zato, nemojte zbog par litara da stajete u neciju odbranu i stitite tudje interese, jer je smesno.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Tema moze polako da se zakljuca,izneli su svi svoja misljenja.29 strana raspravke o gorivu je previse.

 

Podržavam!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja