Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

To nisu ludaci. To su junaci. Rodile majke junake.

 

To su retardirani momci sa dva grama mozga, rodila majka budalu a otac kupio motor!!!

 

Pri povratku, uz Rudnik, dok sam obilazio kamion, jedan retardirani decko se provukao izmedju mene i kamiona, prozujao, i prebacio se na moju levu stranu. Za njim jos par drugova idiota, zbog cega sam se iskljucio sa ibarske i otisao preko mladenovca.

 

Ovim putem daj Boze da cita ovo, pozdravljam ga, i sve mu po spisku!

 

Znam da ofujem ovako lepu temu, al kad ste vec spomenuli.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam bio prvi put ,i pod utiskom sam .Prelepo iskustvo .Video sam dole tablice Ns ,Su i slicno ,i sta da kazem osim svaka cast .

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBR 600

Zpal kako vam je ovaj druga što je pao kod leposavića? Bili smo tamo sa njima kad se to desilo, gadno je delovalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBR 600

Ovi naši su dobro prošli. Motori polupani neki manje neki više al su ljudi ok. Ovaj momak sa dtm-om se opasno polupao al dok smo čekali prevoz za motore bila je policija i rekli su da je lik istegao vrat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Istu krivinu je overio moj ortak sa zutim Intruderom 1800 ,

ali sva sreca da je jedina steta samo na motoru, on je ok

malo ugruvan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Znam tu krivinu, zapamtio sam je kada sam pre 2 godine dragstarom izvlacio, cesto idem pa je znam i usporim, nazalost manje iskusni imaju malu sansu da je izvuku ako se zalete, gadna i ne obelezena krivina...nadam se da su ljudi koji su pali dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Kumanovo-Makedonija

Zpal kako vam je ovaj druga što je pao kod leposavića? Bili smo tamo sa njima kad se to desilo, gadno je delovalo.

Super je momak ,nista mu nije ,samo je gladan :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Raška
  • Motocikl: shadow 750 aero

Znam tu krivinu, zapamtio sam je kada sam pre 2 godine dragstarom izvlacio, cesto idem pa je znam i usporim, nazalost manje iskusni imaju malu sansu da je izvuku ako se zalete, gadna i ne obelezena krivina...nadam se da su ljudi koji su pali dobro

čuo sam u nedelju da je u toj krivini prosuta nafta , ne namerno već se izlila neka plastična cisterna par dana pre naše vožnje :stabre: koliko to može da bude istina :neznam: ali i ranijih godina smo tuda prolazili pa se nije toliko padalo

:zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 483 postova
  • Lokacija: Smed. palanka
  • Motocikl: HONDA CB 750 boul d"or, free-style

Politici nije mesto u BIKE svetu, ne shvatam smisao ove misije, pogotovu brigu o momcima koji su pali, ili ostali u kvaru. Da ne govorimo o onima koji su sipali pune rezervoare(i kante) i okrenuli se svojim putem! Ne zamerite ovo je ipak subjektivno misljenje.Pozdrav svima u ovoj temi

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 636 03'

Ko uopste spominje politiku? Sto se tice smisla ove misije ako je nisi shvatio dok si bio dole neces je ni shvatiti ovako preko foruma,ako nisi ni jednom bio na ovoj misiji onda te razumem sto ne shvatas smisao misije.

 

A sto se tice ljudi koji su pali ili ostali u kvaru,naravno da je mesto u ovoj temi jer se sve to izdesavalo na ovom putovanju.Sreca pa niko nije ozbiljnije povredjen ili nedaj boze nastradao pa nema ni razloga sa se odvaja tema u Crnoj hronici i sl.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: BMW R1200GS

Колико сам ја схватио смисао ове мисије је да покажемо Србима на КиМ да неко мисли на њих и да не постоји граница између

Рашке и Лепосавића!Наравно да је политика у питању и бавићемо се истом док нам се не укаже прилика да повратимо своје територије на начин на који су нам одузете!

Ко ово не схвата ,не треба да иде доле!

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3482 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Nažalost politika nikako ne može da se potuno izbegne, jer je jednostavno ona postala veoma bitan faktor u životu svakog pojedinca (makar bio on i "bajker")! Od politike (i poliztičara) zavisi hoćemo li da imamo posla, kolika će da bude plata, penzija, koliko će da košta benzin, registracija, bezbednost u saobraćaju, ..... ! I onda neko napiše kako politika može da se zanemari!?1lol.gif0zbunjen.gif0stabre.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Nažalost politika nikako ne može da se potuno izbegne, jer je jednostavno ona postala veoma bitan faktor u životu svakog pojedinca (makar bio on i "bajker")! Od politike (i poliztičara) zavisi hoćemo li da imamo posla, kolika će da bude plata, penzija, koliko će da košta benzin, registracija, bezbednost u saobraćaju, ..... ! I onda neko napiše kako politika može da se zanemari!?

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

 

...Једна ствар ми је мало засметала, чини ми се да неки људи мисле да постају хероји самим доласком у Косовску Митровицу, ми нисмо тим доласком ослободили никога, само исказујемо подршку браћи и сестрама да неко мисли на њих и да ће неко бити уз њих шта год да се деси и да ће имати увек на кога да се ослоне... У Митровицу може сваког дана да оде ко год жели, превоз редован, карта сома динџи ;)..."

 

 

Covek je to lepo primetio. Da se mozda produzilo do neke od enklava koje su tu odmah iza Vucitrna pored puta ka Pristini (30-ak km od Mitrovice), bilo bi mozda i heroja ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

...Једна ствар ми је мало засметала, чини ми се да неки људи мисле да постају хероји самим доласком у Косовску Митровицу, ми нисмо тим доласком ослободили никога, само исказујемо подршку браћи и сестрама да неко мисли на њих и да ће неко бити уз њих шта год да се деси и да ће имати увек на кога да се ослоне... У Митровицу може сваког дана да оде ко год жели, превоз редован, карта сома динџи ;)..."

 

 

Covek je to lepo primetio. Da se mozda produzilo do neke od enklava koje su tu odmah iza Vucitrna pored puta ka Pristini (30-ak km od Mitrovice), bilo bi mozda i heroja ;).

 

Ти што нећеш ни да се јавиш ти ћути :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

...Једна ствар ми је мало засметала, чини ми се да неки људи мисле да постају хероји самим доласком у Косовску Митровицу, ми нисмо тим доласком ослободили никога, само исказујемо подршку браћи и сестрама да неко мисли на њих и да ће неко бити уз њих шта год да се деси и да ће имати увек на кога да се ослоне... У Митровицу може сваког дана да оде ко год жели, превоз редован, карта сома динџи ;)..."

 

 

Covek je to lepo primetio. Da se mozda produzilo do neke od enklava koje su tu odmah iza Vucitrna pored puta ka Pristini (30-ak km od Mitrovice), bilo bi mozda i heroja ;).

 

Ти што нећеш ни да се јавиш ти ћути :nanana:

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja