Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Dane,Deki i njegova supruga su ugostili u svom domu deo Civija i Minju,i zato cu tvoje zapazanje osporiti,Em rostilj,em pivo...a frizider iza mene...

 

Pa zasto je onda Saler imao bebski izraz lica, ili mu falio jogurt i burek.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

DANE ja ulazem najvece izvinjenje...ni sama 1neznam.gif kako sam to propustila ,sada me sramota 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Beograd/Temerin

Драго ми је да сам упознао неке нове људе а наручито ми је драго да сам видео неке старе.

Велики поздрав домаћинима, Витезовима, поздрав за Жику падобранца, Пеђу варадера (остао ми дужан пиво), Декија59 уф има још много неких људи. А емоције, мислим да ми је било лакше пошто сам ишао већ пре али сваки пут као да је први.

Слободно могу да поновим да нису то тамо неки људи, већ једни од нас и код год мисли да они тамо живе лепо и да им држава плаћа ово или оно и да не региструју кола, неплаћају струју .... нека се преселе доле па нека уживају све те благодети.

Само кад видим осмехе на лицима деце која су нам махала мени је срце пуно.

Иначе овај клинац на Мојсиној слице је буквално 45 минута седео на мотору, од тога га је једно 30 минута брисао марамицом после кише, марамица се распада а он је купља у малу ручицу па брише капи од кише.....срећица мала ;)

 

 

 

 

Мојсо, ко су ти ова два дрипца на слици :)

 

 

ЕДИТ: Остао Виолетин налог <_<

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

...Evo i ja da se ispisem :)

 

Vratih se kuci pre par sati.Maaaalko smo isli duzim putem za BG 1zvizduk.gif1zvizduk.gif1zvizduk.gif

 

Pozdrav svima i vidimo se u isto vreme na istom mestu iduce godine 0takoje.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Rober i ja se vratili tek večeras iz KM, verovatno NAJposlednji, ne računajući ekipu koja je otišla za CG :moto3:

 

Bio sam prvi put i duboko sam dirnut dočekom dece uz put, od prelaza do Mitrovice!

Drago mi je što sam imao priliku da upoznam neke od forumaša :zdravo:

Slike sutra.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rodjena na motoru, 730 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda hornet - Night Fury

Hvala drugari...da sam se manje druzila i manje djuskala sigurno bi bilo vise fotki... 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2802 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

post-27009-0-60722200-1372851183_thumb.jpgpost-27009-0-42542800-1372851337_thumb.jpg[attachment=179627:S7300059.JPG

 

Proveli smo se super: Docek a pogotovo ljudi koji su usput mahali me dirnuo i potsetio na povratak '92. Motori posluzili odlicno. Vidim neke primedbe oko goriva , sugestija : ukinuti isto i odvojis zito od kukolja. Evo fotke za uspomenu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Aj' da i ja nesto napisem, mi uvek idemo dan ranije o svom trosku i nikada nas nije zanimalo sipanje goriva, razumem sve koji ne mogu da finansiraju odlazak dole i svaka cast svima koji su bili, provod je uvek dobar, ljudi dole su posebni i osecaj (bar meni ) dole je poseban. Kad god mozemo idemo i van bajk rock misije jer su nam dole bajkerska braca i cesto svracamo kod njih, hvala njima i svim ljudima sa Kosova. OVO je centralni skup i glavni dogadjaj godine, nije lepo sto je MAS na taj datum organizovao skup u Smederevu.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Aj' da i ja nesto napisem, mi uvek idemo dan ranije o svom trosku i nikada nas nije zanimalo sipanje goriva, razumem sve koji ne mogu da finansiraju odlazak dole i svaka cast svima koji su bili, provod je uvek dobar, ljudi dole su posebni i osecaj (bar meni ) dole je poseban. Kad god mozemo idemo i van bajk rock misije jer su nam dole bajkerska braca i cesto svracamo kod njih, hvala njima i svim ljudima sa Kosova. OVO je centralni skup i glavni dogadjaj godine, nije lepo sto je MAS na taj datum organizovao skup.

 

Kakav otac,takav sin.:zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

OVO je centralni skup i glavni dogadjaj godine, nije lepo sto je MAS na taj datum organizovao skup u Smederevu.

 

Saglasan!

 

Ne samo da nije lepo,nego ne može da bude slučajno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Hvala drugari...da sam se manje druzila i manje djuskala sigurno bi bilo vise fotki... 1jee1.gif

 

Ti si se drugarice bas lepo provela :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Kawaski GPz 750Turbo

Ja sam se veceras vratio,posto sam iz Mitrovice otisao u Titograd bio 2 dana pa nazad kuci,sto se tice utisaka stvarno je bilo lepo,jako lepo docek,prijatan gostopriman narod,lepo druzenje sve je bilo super osim ludaka koji su preticali na auto putu u razdaljini manjoj od pola metra prozuji i da ga ne vidis a sta ako u tom momentu promenis pravac to ne razmisljaju i preticanja usred krivine,nerazumem te ljude gde zure sta time pokazuju??Takva grupna voznja je za izbegavanje.Evo i par mojih slika sa polaska i tamo ispred motela gde smo spavali u Zvecanu http://postimg.cc/image/nt06z1f6v/ http://postimg.cc/image/cshtr7nun/

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

I mene su nekoliko njih neprijatno sekli posle Kraljeva. Imam utisak da obožavaju to da rade u sred levih krivina :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja