Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Planiram da idem na misiju ove godine po prvi put.. Sve mi je nepoznato, a i ne mogu da se raspitam malo bolje jer ne znam kako. Krecem iz Negotina i ne znam da li moram da idem za Beograd ili mogu da se prikljucim u Batocini, Kragujevcu itd.. I koja je procedura kad bih se prikljucio? Sacekam kolonu, ubacim se medju masu i to je to? I vidim da spominju neku prijavu pa bih zamolio nekog od organizatora da me upute kako i sta.. Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Planiram da idem na misiju ove godine po prvi put.. Sve mi je nepoznato, a i ne mogu da se raspitam malo bolje jer ne znam kako. Krecem iz Negotina i ne znam da li moram da idem za Beograd ili mogu da se prikljucim u Batocini, Kragujevcu itd.. I koja je procedura kad bih se prikljucio? Sacekam kolonu, ubacim se medju masu i to je to? I vidim da spominju neku prijavu pa bih zamolio nekog od organizatora da me upute kako i sta.. Hvala!

 

Recimo mi koji dolazimo sa juga obicno se skupimo u batocini , na naplatnoj rampi ima jedna kafana mislim da je "kapija sumadije" tu sednemo pijemo kafu dok ne naidje kolona i jednostavno se prikljucimo na kraju kolone.. to je sve ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Beograd-Vozdovac
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500s

Planiram da idem na misiju ove godine po prvi put.. Sve mi je nepoznato, a i ne mogu da se raspitam malo bolje jer ne znam kako. Krecem iz Negotina i ne znam da li moram da idem za Beograd ili mogu da se prikljucim u Batocini, Kragujevcu itd.. I koja je procedura kad bih se prikljucio? Sacekam kolonu, ubacim se medju masu i to je to? I vidim da spominju neku prijavu pa bih zamolio nekog od organizatora da me upute kako i sta.. Hvala!

 

Eto, bas tako kako Peca kaze. Ja cu se ove godine jedno dva puta prikljucivati koloni iako idem iz BG-a posto vozim skroz neproveren motor i ne smem da forsiram a cilj mi je da stignem sa kolonom u Mitrovicu na vreme, pa moram da pravim prednost posle stajanja.....

 

Elem, jedino sto mozda moze biti pametan potez za sve koji se prikljucuju glavnoj koloni pre ili posle starta je da imaju nekog ko krece sa glavnicom da javi eventualne promene plana ili recimo da javi kad se krenulo ili vec stagod taj neko ko ceka da se prikljuci bi trebalo da zna.Kontam da je ovo logicno, ali eto cisto da se pomene.......

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion & Yamaha XJ900S Diversion

Moj drajver zbog novonastalih problemcica nece ici... dakle ja se pojavljujem ispred skupstine sa satorom I vrecom...pa ako neko bude hteo da me vozi ja idem...a ako ne ja cu se vratiti kuci... I propusticu ovu akciju na koju se tri godine vec meracim da idem...

 

Sent from my Televizor

 

Ako ne nadjes ko da te vozi, ja ti nudim prevoz sa stvarima do K.Mitrovice i nazad u BG.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Ima Nisova pumpa u Mitrovici,na ulasku sa leve strane,iza groblja. Renovirana je i otvorena pre 3-4-5 meseci. To vec,bar meni, celoj prici daje ozbiljniji ton. Vidimo se

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Vračar
  • Motocikl: V-Stom 650 (C7)

Evo i ja da se potvrdim.

Dolazim SAM iz Beča verovatno u utorak vec, eventualno Sredu.

Ako kolege iz Dizeldorfa prolaze ovuda, mogli bi da se jave pa da im se pridruzim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

U petak za Bgd pa odozgo u subotu da se isprati ceo dogadjaj od pocetka do kraja kako dolikuje i svake godine,nesto sto se ne propusta.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Hriste Bože raspeti i sveti,

Srpska zemlja kroz oblake leti.

Leti preko nebeskih visina,

Krila su joj Morava i Drina

 

Zbogom prvi nerođeni sine,

Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.

Zbogom leto, jeseni i zimo,

Odlazimo da se ne vratimo.

 

Na tri sveto i na tri sastavno,

Odlazimo na Kosovo ravno.

Odlazimo na suđeno mesto

Zbogom majko, sestro i nevesto.

 

Zbogom prvi nerođeni sine,

Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.

Zbogom leto, jeseni i zimo.

Odlazimo da se ne vratimo.

 

Kad je draga da odlazim čula,

Za rever mi neven zadenula.

Zbogom prvi nerođeni sine,

Zbogom ružo, zbogom ruzmarine.

Zbogom leto, jeseni i zimo.

Odlazimo da se ne vratimo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Dobro vozicete Nensi pa makar po 20 km svaki,dosta vise. Jel ima neko neku novu zvanicnu/proverenu informaciju?

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XJ600S Diversion & Yamaha XJ900S Diversion

Jedina sigurna i proverena informacija je da idemo dole, na ovaj ili onaj nacin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Motocikl: tdm 850, gtr1000

Dobro vozicete Nensi pa makar po 20 km svaki,dosta vise. Jel ima neko neku novu zvanicnu/proverenu informaciju?

druze kakve nove informacije? Jedni kazu da pumpa radi drugi da ne radi, ali nije to najbitnije valjda u celoj prici. koliko ja znam bike rok misija je izmedjuostalog i humanitarna pomoc braci sa kosova, pa bi bilo lepo da se organizujemo oko skupljana iste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Dobro vozicete Nensi pa makar po 20 km svaki,dosta vise. Jel ima neko neku novu zvanicnu/proverenu informaciju?

druze kakve nove informacije? Jedni kazu da pumpa radi drugi da ne radi, ali nije to najbitnije valjda u celoj prici. koliko ja znam bike rok misija je izmedjuostalog i humanitarna pomoc braci sa kosova, pa bi bilo lepo da se organizujemo oko skupljana iste.

 

Проверену информацију као што је, да ли неко заиста организује бајк рок мисију ове године? Сајт и даље не ради, а једина "проверена" информација је она са фејЗбука од 14. јуна.

Нисам параноја или "неверни тома" али морало би мало озбиљније то, јер је сам догађај озбиљан...

 

И није уопште ствар у пумпама и гориву, нека неко од организатора само негде нешто јавно каже, макар и да се иде свако о свом трошку, али да се види да неког ту има да се нешто ради/дешава, а не да вртимо по десет телефона и цимамо другаре одавде и оданде и сазнајемо основне информације као да треба да урадимо не знам шта...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawsaki Nomad

Pripremi motor,proveri gume i dodji u subotu u 9h ispred Skupstine. Za dalje se ne brini, tece kao reka i eto te u Mitrovici. Boze zdravlja. Vidimo se :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Ма спремни смо и екипа и ја и мотор :)

Пре 20 минута на ФБ

U Kosovskoj Mitrovici nas ocekuje proslava desetogodisnjice lokalne VGN kablovske televizije, koja nam priredjuje muzicki program.

 

Nastupaju:

 

1. Nevena Bozovic - Prvi glas Srbije

2. Osvajaci

i jos izvodjaca, koje javljamo naknadno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Druze ne trebaju meni informacije gde se toci gorivo vec je do skoro bila prica po Mitrovici da niko nista ne organizuje i da niko nista ne zna. I dalje niko zvanicno nista nije rekao tako da fakticki svako ide u svojoj reziji. Nikad nisam bio deo mase,pa necu ni sad. A to da li sam ja spreman,znaju drugi tako da ;) opusteno

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: ZR
  • Motocikl: Kawasaki ZX10R
Evo i ja da se potvrdim.

Dolazim SAM iz Beča verovatno u utorak vec, eventualno Sredu.

Ako kolege iz Dizeldorfa prolaze ovuda, mogli bi da se jave pa da im se pridruzim.

Bilo bi nam izuzetno drago da se nadjemo i vozimo zajedno,ali mi krecemo u petak oko 13 casova,u becu bi trebali biti oko 21h...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

"Sedma po redu BAJK ROK MISIJA 2013.

Polazak ispred Narodne Skupštine 29. juna (subota) u 10 sati, povratak sutradan 30. juna (nedelja).

Prvo sipanje goriva je u Kragujevcu NIS-ova pumpa Starčevo (na izlazu iz grada prema Kraljevu).

Drugo sipanje goriva je u povratku 30. juna na NIS-ovoj pumpi u Kosovskoj Mitrovici.

Muzički program počinje u 19 sati."

ovo piše na FB.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

MOracu da potrazim neki kafic koji radi kad Chipi bude falsirao, krestao, itd...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja