Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rock misija 2013

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 456 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: BMW K 1200 LT HONDA VARADERO

Prosle godine na ulasku u K M stajao si ispred nekog dvorista ja te prepoznao i sa motora iz one kolone zaurlam desi Daneee... Secas li se Dane posto se licno ne znamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

Osim grebanja za gorivo kod pojedinaca koliko citam i te voznje od par stotina km-a, da stavim to na stranu posto svi volemo km-e za sta to skupljanje uopste sluzi? Da li se pomaze ljudima tamo (novcano, neke stvari itd........)? Sta se tu organizuje? I koje vajde imaju ti na milost i nemilost ostavljeni ljudi tamo? Ili je to jos jedno klasicno opijanje povracanje vristanje uz muziku i jurenje zena itd itd hahahah

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Prosle godine na ulasku u K M stajao si ispred nekog dvorista ja te prepoznao i sa motora iz one kolone zaurlam desi Daneee... Secas li se Dane posto se licno ne znamo?

 

Jeste Mico, mi uvek dodjemo dan ranije kod nasih drugara, a i taj dan je bila svadba Vojkana clana MK Kosovskih Vitezova.

Ove godine posle voznje za 1maj NS Konjic,Mostar, Trebinje, Bar, K Mitrovica, Kraljevo dolazimo u Obrenovac u tu nedelju na osvestenje motora pa se vidimo.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Osim grebanja za gorivo kod pojedinaca koliko citam i te voznje od par stotina km-a, da stavim to na stranu posto svi volemo km-e za sta to skupljanje uopste sluzi? Da li se pomaze ljudima tamo (novcano, neke stvari itd........)? Sta se tu organizuje? I koje vajde imaju ti na milost i nemilost ostavljeni ljudi tamo? Ili je to jos jedno klasicno opijanje povracanje vristanje uz muziku i jurenje zena itd itd hahahah

 

Kad budes jednom otisao dole, shvatices zasto mi idemo svake godine, :zdravo:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Srbistan.
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 F koji je na prodaju.

A ko kaze da nisam bio dole i da ne znam ljude iz tih bivsih srbskih teritorija? Meni treba samo odgovor na gore postavljena pitanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: SRBIJA
  • Motocikl: Кенондејл

Kao sto ti rekao deda...ako ne prodas motor lepo u kolonu u junu, pa na jug i sva pitanja ce ti biti odgovorena ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 310 postova
  • Lokacija: Bar
  • Motocikl: YAMAHA xj 650 Seca, BMWk100

Ja sam prošle godine išao sa motorom za koji sam imao samo papir da je registrovan znači bez saobraćajne dozvole i nisam imao nikakvih problema. Voziiiiiii.:zdravo::takoje::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: RF600+

post-1935-0-17008900-1364598172_thumb.jpg

proshle godine su ih rasterivali u kragujevcu, te lokalce shto su sipali za dzh. al ovaj jedan mi je ostao urezan u pamchenju, sa R1 do jaja moto odelu, yoshimurama itd itd, gurao se ko konj, elem nije imao kacigu pa su ga izvalili.

Ovog se i ja sećam, čak mi je tražio da mu pozajmim kacigu da sipa, naravno da mu je nisam dao, ne slaže mu se sa motorom ( vidi se na slici ) gde će crvenu kacigu na plavi motor?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2782 postova

sta je sa kosovskim osiguranjem,mislim 20 eura za 8 dana,o je dodatni trosak,ja znam neke koji cesto idu i svaki put moraju da plate,ali idu prema pristini,netreba zaboraviti ,narocito njihovi glasaci da je u medjuvremeu zakonski promenjen prelaz preko,administrativne linije ili granice zavisi kako ko gleda ili ga kako ko laze da bi on gledo a da nebi mozda razmisljo ili upotrebio i neke druge telesne funkcije osim zardjalog mozga

Promenio član sasa ns 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1208 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Ja sam prošle godine išao sa motorom za koji sam imao samo papir da je registrovan znači bez saobraćajne dozvole i nisam imao nikakvih problema. Voziiiiiii.:zdravo::takoje::moto3:

 

:bicikl::muzicari::jee1::cirka2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Osim grebanja za gorivo kod pojedinaca koliko citam i te voznje od par stotina km-a, da stavim to na stranu posto svi volemo km-e za sta to skupljanje uopste sluzi? Da li se pomaze ljudima tamo (novcano, neke stvari itd........)? Sta se tu organizuje? I koje vajde imaju ti na milost i nemilost ostavljeni ljudi tamo? Ili je to jos jedno klasicno opijanje povracanje vristanje uz muziku i jurenje zena itd itd hahahah

Ti ljudi koji zive na Kosovu i Metohiji bas u ovom i ovakvim dogadjajima vide to da nisu ostavljeni sami na milost i nemilost. A da li je to klasicno opijanje i povracanje,bahacenje i jurenje zena,to moras sam da odes tamo pa se vidis,a i da se pokazes. Zar mislis da bi svaki put tako docekali bajkere da se ovi (mi,vi,ti,ja- bajkeri) tamo ponasaju kao divljaci i huligani?

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3120 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Što mi je lepo rekaobajker Bata kod koga sam bio u motelu na noćenju:

Suština je da nas hiljade dođe i da nam niko ne traži dokumenta: ZNAČI DA NEMA GRANICE!

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

Свашта може да се промени до краја јуна после ових преговора. Тренутна ситуација на терену 20 Е за 7 дана се плаћа на улазу у Трепчу у јужној Митровици у којој живе претежно Шћиптари, тако да и да хоћеш да платиш прво где можеш је тамо. Што ће рећи, треба да пређеш административну границу, прођеш Лешак, Лепосавић, . . . . ., Звечан, уђеш у Северну Митровицу, па пређеш мост над Ибром, провртиш се до Трепче платиш, па се у северну вратиш . . . . Ко је луд да плати, све може. Нико то на северу не тражи, док је јужно од Ибра обавезно или 200 Е казна.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

Ma nema sanse da bilo sta platim od tih gluposti!! ide se u koloni ili grupama i niko cak ni dokumente ne trazi,.u povratku nasi zaustavljaju sve redom i treza dokumente dok oni na Kosovskom punktu samo masu rukom da se prodje :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawsaki Nomad

I ove i svake sledece godine, za Vidovdan, zna se u Kosovsku Mitrovicu. Samo mi jedna stvar nije najasnija, da li je slucajnost... da bas onaj koji bi trebao da Nas sve okupi i povede na to Sveto mesto, organizuje ``Centralni`` moto skup, bas na Vidovdan u Smederevu. Namera ili glupi previd organizatora?... a ko je stvarni organizator 0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif Mozda neki placeni miner0namigivanje.gif0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Samo se ti nadaj da nepostoji i živi u svom ubedjenju.

A za Necka odgovor: Tu pricu oko odlaska za Vidovdan nije pokrenuo MAS tako da ga ni ne organizuje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

I ove i svake sledece godine, za Vidovdan, zna se u Kosovsku Mitrovicu. Samo mi jedna stvar nije najasnija, da li je slucajnost... da bas onaj koji bi trebao da Nas sve okupi i povede na to Sveto mesto, organizuje ``Centralni`` moto skup, bas na Vidovdan u Smederevu. Namera ili glupi previd organizatora?... a ko je stvarni organizator 0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif Mozda neki placeni miner0namigivanje.gif0zbunjen.gif

koliko ja znad ovih godina je organizaciju na sebe uzimao klub Harli dejvidson srbija.ove god cujem i Vukove spominju negde ali o tom kad bude i videce se .:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Kawsaki Nomad

Samo se ti nadaj da nepostoji i živi u svom ubedjenju.

A za Necka odgovor: Tu pricu oko odlaska za Vidovdan nije pokrenuo MAS tako da ga ni ne organizuje.

 

Ali ne bi trabalo da ga potkopavabicikl.gif. Sto se dosadasnjih organizatora Bajk rock misije tice svaka im cast. Braćo iz HD-Srbija,skidam kapu, svaka čast.sampion.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: XTZ 850 R

koliko ja vidim mas skoro i da ne postoji .. cemu onda i pitanje...kad si vec dao i odgovor...

 

VALA PRIJATELJU SVAKA TI JE NA MESTU :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Prosle nedelje sam bio u Mitrovici i Pristini. Situacija je trenutno ovakva:

Na administrativnim prelazima ka severnom delu Kosova, Jarinju iz pravca Raske ili Brnjaku iz pravca Novog Pazara, se ne placa nikakvo osiguranje.

 

Osiguranje je obavezno na teritorijama pod kontrolom Pristine, znaci svuda osim na severu. Ako u Mitrovici predjete preko Ibra u juzni, albanski, deo grada da biste se npr. uputili prema Pristini i drugim delovima Kosova, obavezni ste da kupite to osiguranje - kao sto je vec napisano 20 evra za 7 dana, krace ne moze. Osiguranje se kupuje na izlasku iz juznog dela Mitrovice ka Pristini - sa desne strane je veliki carinski terminal u okviru kojeg je postavljena kucica (kiosk) Udruzenja kosovskih osiguravajucih drustava (albanskih) koja radi non-stop.

 

Od prelaska Istocnog mosta (glavni je blokiran) do tog terminala, tih par stotina metara, vas albanska policija verovatno nece zaustavljati. Naravno, svako moze da proba da ne kupi osiguranjei i da se uzda u srecu. Mene nisu nijednom proveravali, eto, mogao sam i da ga nemam. Ali zasto rizikovati komplikacije zbog 20 evra. Osim ako neko nece iz principa da ga kupi, zato sto ne priznaje privremene institucije Pristine 1zvizduk.gif (sa svim mogucim konsekvencama).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja