Jump to content

Moto Zajednica

popravak bmw r 25

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

, a ovo je slika kako je motor izgledao 1996god kad sam ga kupio za 50 DEM u selu Kriva reka kod Uzica.

 

Слика изгледа као да је сликана 1926. !?

 

tad nisu imali venecijanere :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

Jedno pitanje u vezi moje popravke r25. Da li radilica i blok od r25/3 pasu na kvacilo i menjac od r25/2?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Има овде компетентнијих људи да ти одговоре али мислим да су мењачи исти на обадва модела. Мислим да би ти то тачно могао рећи стари мајстор за те немачке бицикле @drumskalisica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Kawasaki GPZ500R, Yamaha FJ1100, Kawasaki GTR1000, Honda VF500F(II), Honda VF500F, NSU Pretis 175, Suzuki DR750S Big, Honda XL600LM

zahvaljujem :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova

to sto si krpio plovak nije strasno tolikooo ako nisi debelo naneo ... inace su plovci u gramima .. kod mene je 11g .

 

regler skines tvoj i ugradis ovaj negde pod sediste da se ne vidi jer je gabaritno malo veci .. a nadji ga po otpadima ili kod lokalnih majstora neki polovan .. mozda ima i negde nov da se kupi .. mislim ima sigurno samo gde ?

Hvala puno mijenjao sam karike a i stublina nije najbolja svjecica je uvjek crna mislim da prolaze malo ulje u kompresioni prostor i sagorjeva,nadjem od neke skode klip i hilznu od nekog sam cuo da moze da pase kad sam skodin klip stavio u cilindar i klipnjacu viri iz cilindra oko 4 mm da klip skinem za ta 4 mm ond ga posve otanji imas li iskustva sa tim inace taj klip skodin je 68mm a bolcn u njemu je 18 mm sve odgovara samo je znaci klip visi od orginal BMW za 4mm.Java je znaci stara i koliko kubika pozdrav a sredio si motor svaka cast

Zdravo svima!Verovatno sam zakasnio...,ali sad sam tek video ovu temu!Mislim da ces da pogresis ako taj klip budes obradjivao....stanjices ga puno,I ubrzo ce da progori!Imas jednu bolju varijantu,a to je da napravis podlosku I podignes cilindar za 4 mm.Izmedju cilindra I bloka motora,gde je onaj dihtung

Ubacujes tu podlozku...ili plocu,kako god!ta podloska se pravi od aluminijumskog lima od 4mm...precrtas onaj dihtung na nju,I izrezes je u tom obliku.PS,nemoj sam da zaboravis one rupe za protok ulja!pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja