Jump to content

Moto Zajednica

"Putevi Srbije"

Recommended Posts

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Mene ne brine toliko poslupljenje putarine kao troška koji će da me udari po džepu jer godišnje za tu namenu uglavnom ne izdvajam više od 20-30 eur ( odlazak u GR, BG-NS i t.d. ).

Poskupljenje putarine se odražava na rast troškova transporta i robe koja dolazi ka svima nama kao krajnjim korisnicima, dakle rast cena.

To je kao i sa gorivom: čim ode gore - sve ide gore.

E sad, ima tu i nešto drugo: pošto se otvara novi koridor koji neće ići preko nas - tu leži pravi razlog poskupljenja jer će ti naši "putevi srbije" ostati kratki za promet.Ne mogu da shvatim koja je to logika: umesto da pojeftine putarinu i time navedu korisnike da im dođu na te naplatne kućice oni ih namerno odbijaju višom cenom.

 

 

To je zato što sva javna preduzeća, uostalom kao i državu, vode partijski poslušnici a ne stručnjaci.

U svakoj vladi postoje ministri koji su u prethodnoj radili nešto sasvim drugo a školiovali se (ako su se uopšte školovali) za nešto treće.Što bi rekli, razumeju se u sve ko marica u kriv ku*ac.

Zato ovako lepo i živimo jer smo puni stručnjaka za sve i svašta.

i to a i treba firmu "Putevi Srbije" "pripremiti" za "privatizaciju". tj. prodaju. najbolji način je učiniti je "neprofitabilnom" , pa je onda prodati nekome ko "ume" da posluje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: Belgrade

A evo još jednog tragičnog događaja koji govori sam za sebe o kakvom preduzeću je reč kada prvi čovek, izvesni Drobnjak u današnjim novinama vređa žrtve tragične dve nesreće koje su se dogodile nemarnošću putara

Dva jeziva udesa za redom pa tek onda postavljene vertikalne zapreke sa treptačama. Vadi se na ograničenje brzine " da je neko poštovao ograničenje i ćorav bi video stubove".

A šta je sa vozilima za koje ne važi ograničenje brzine, dakle: policija, hitna pomoć, vozila pod pratnjom i sl?

Pazi, voziš auto putem i iz mraka izranjaju betonske barijere....jebote koja smo mi država neodgovornih ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja