Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Neko od naših, a ne mogu da se setim ko, stavio je ručice sa grejačima pa me zanima kakva su iskustva sa tim.

 

Stare su se raspale a ide zima pa je bolje ako ove električne makar malo greju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Viđao sam tako nešto kod skutera. Da li znaš kako se to kopča na struju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

E, danas sam overio sezonu ( pao sam ) sa hondom. Na svu srecu - skoro da sam bio stao, al na nezgodnom mestu pa mi motor pretegao. Na motoru nema ostecenja, a nema ni meni ( sem sto am malo nagnjecen ). Nije zajebancija kad te poklopi masina od 170 kila !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Dobro je dok mašina ima manje kila od tebe... :jee3: 

teza je od mene tacno 60 kila !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Hahahahaa Lisice da nije kad si isao od mene?

Par sati kasnije - jbg-a !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ih, stari lisac je to, zna da se čuva.Verovatno nam nije ispričap punu priču, ko zna kakva ga je ala napala...   :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

E, danas sam overio sezonu ( pao sam ) sa hondom. Na svu srecu - skoro da sam bio stao, al na nezgodnom mestu pa mi motor pretegao. Na motoru nema ostecenja, a nema ni meni ( sem sto am malo nagnjecen ). Nije zajebancija kad te poklopi masina od 170 kila !

 

Dobro je da tebi nije nista bilo, a makina se da popravit, ali eto i to je dobro proslo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

E, danas sam overio sezonu ( pao sam ) sa hondom. Na svu srecu - skoro da sam bio stao, al na nezgodnom mestu pa mi motor pretegao. Na motoru nema ostecenja, a nema ni meni ( sem sto am malo nagnjecen ). Nije zajebancija kad te poklopi masina od 170 kila !

 

 

Dobro je da tebi nije nista bilo, a makina se da popravit, ali eto i to je dobro proslo. :)

ni masini nista nije bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Koliko se može od ove kišurine.

 

Trenutno sam u fazi osmišljavanja voznog parka. Bez Honde sam ostao a i auto mi nije baš neki. Crnac je uvek tu, nekako na njega i ne obraćam pažnju mada mi on zdravlje odnosi jer nigde ne idem peške, palim ga i do Maksija na 100 metara. A to nije dobro jer mi menja noge, pešačenje je zdravo i po savetu lekara bih trebao da pešačim što više.

 

Kupio bih veći motor ali više ni sam ne znam šta hoću. Ne znam ni gde bih išao jer sam se ove godine navukao straha i bio pod rizikom od motora koji sam odlično poznavao pa bih sada sa nečim nepoznatim trebao da potegnem put što cenim da nije baš pametno.

 

Bilo kako bilo, kad osmislim šta hoću želeo bih da sredim Crnca, kompletno. Dobar je on i sada, ništa mu ne fali ali je od radova prošlo dobrih 8 godina pa nekako mislim da je vreme da se vidi šta ima unutra. Ako ništa drugo vožen je sve vreme na Bardal sintetiku pa da vidim da li to ima neke veze ili je finansijski promašaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja