Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Meni su na to pitanje rekli da ih je bilo ranije ali nikad u tom broju kao u Istočnoj Evropi. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ne samo da ih je bilo u Grckoj , nego ih je bas , bas bilo ! ALI , kada sam bio u jednoj prodavnici delova (MZ-a) u Solunu , malo uzbrdo u odnosu na bus stanicu , video sam cene primerene , ili jednake sa japanskim motociklima . Takodje imao sam i klijenta iz Grcke , studira kod nas , koji je takdje potvrdio visestruko isplativo snabdevanje kod nas u odnosu na njegovu domovinu .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Produzena danas registracija mom TS-u, sve ukupno izaslo oko 5200 :moto3:

 

Na zalost, verovanto cu morati da ga dam u oglase ali vise informacija kad budem konacno resio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Sto se mene tice bio sam zadovoljan sa etz150 gde su isli drugari sa 250 - kama tu sam bio i ja.ETZ 250 se pokazao kada su u pitanju voznje sa mnogo vecim i jacim masinama. Juce sam se vratio iz Kosovske Mitrovice,uspevao sam da se vozim u grupi iako je to bio jedini MZ ! :zdravo:

 

 

Ozna - sve dozna :

 

92c7ba4b-ea65-3e41-ab58-.jpg

 

61172d9f-3eeb-724e-97fe-.jpg

 

49f41dd4-4b7d-6941-94e3-.jpg

 

0b680f14-18bf-3e44-b005-.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Na Tasosu sam i rado bih se vozio. Iznajmljuju se najvise skuteri pa se radije ne penjem na to. Sedaju po dvoje, troje, tovare... a nikakvi vozaci ti turisti.

 

Stavio jedan zenu i dete na najmanji skuter i pao. Hvala Bogu pa je dete dobro, i on magarac dobro prosao ali se jadna zena posteno olupala. Grci odmah policijom ogradili mesto udesa, dosla hitna pomoc a vidim kako policajcu nije jasno zasto je covek svoju malu porodicu stavio na najgori skuter i obarao po krivinama. Zasto, zbog cega, sta ga je na to nateralo?

 

A on bre budala, eto zasto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

E moj brate u tudjini, ceo svet je pun budala. Ako rentaš, rentaj "papakija", to je bliže motociklu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

U Potosu sam mada tu samo spavamo a obilazimo sva mesta za ronjenje na ostrvu. Predivno je a Grci su divan narod, bas se osecam kao kod kuce. Ovo je druga godina za redom kako smo ovde a kao da smo 20: svi nas znaju, nastavljamo price od prosle godine, ljudi se javljaju na ulici, daju nam popuste na sve zivo iako uopste nismo trazili...

 

Za razliku od prosle godine ovde je navise nasih mada imucnijih ljudi, dosta je Rumuna sa novim i dobrim kolima tako da je moj auto verovatno najgori krs ovde.

 

I Grke je pogodila kriza, naravno voze nova kola ali manje klase. Ranije su to bili automobili srednje klase ali novog Fice ima skoro kao u Bgd, bas ga vole.

 

I duhoviti su, napisu na radnji za girose: ko nece da plati moze da pere sudove. :jee:

 

Pa u razgovoru kazu: jebes engleski, jel znas ti Srpski?

 

Divan bratski narod! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Beograd=Rakovica
  • Motocikl: KLE 500

Savrseno. Ja pravim svaki dan ceo krug ( 100km), a baza mi u Limenasu. Idi na mermernu plazu obavezno. Moja omiljena Psiliamos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Razgovarao sam Ovenom iz Rumunije i kaze mi da Davor "quasaar ide u avgustu u Rumuniju kako da kontaktiram coveka da li ima neko broj treba mi usluga da mi donese jedno paljenje iz Rumunije od Ovena0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Možeš ovde na forumu, quasaar mu je nick, a mogu i ja da ga pitam ( samo da nađem njegov br. telefona ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nisam baš ispratio priču o Rumuniji na najbolji način. :stabre:

 

Idem 1. za Bukurešt ali sam uskraćem za mesto u prtljagu jer nosim stvari za mesec dana. A paljenje treba i meni samo nemam ideju gde da tražim a nisam siguran ni kako ću proći sa vremenom jer u Bukureštu vadim vizu za Moldaviju pa mi sve od njih zavisi a po obećanjima viza može da bude gotova za dva dana, tačno koliko sam tamo.

 

Po planu trebalo je da odem u Bukurešt po vizu pa na Skup ali kako niko nije bio voljan da ide za Rumuniju odlučio sam da je pametnije da prišredim pare a vizu izvadim "u hodu" kad već prolazim tuda.

 

Nažalost vizu do sada nisam izvadio, na Skupu nisam bio a o parama i da ne pričam...

 

No, sada je tako kako je.

 

Šta mogu da uradim iz Bukurešta? Zna li neko nešto o prodavcima? Možda bih mogao da kupim pa pošaljem poštom ili tako nešto, nemam poima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Vujo ja sam sve dogovorio sa Ovenom i on je uzeo paljenje samo treba da ga neko donese ili da mi ga on posalje treba da ga imamo do prvog septembra da ga namestimo imamo trku 1septembar Vrsac a 7 Batajnica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

... jer u Bukureštu vadim vizu za Moldaviju ...

Ah te Moldavke ... c c c Vujo! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja