Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Bilo bi mi veoma drago a mislim i mnogima da nešto napiše i Mihac.

To se neće desiti i baš zbog toga treba da prestanemo da se bavimo tom temom, stvar je gotova, završena, idemo dalje osmeh na lice i vedar pogled na svet :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

meeting=susret. I ko hoće doćiće , ko neće , neće. I prestanite da me više prozivate bez veze. Prvi susret, skup miting kako hoćete organizovao je baš ovaj Mihac uz pomoć Pikasa i Dukija!!!! :zdravo: I svi su dolazili kao gosti , niko se za ništa nije hvatao da uradi, svaki miting, skup, susret svodio se na ždranje i lokanje i držanje praznih priča.

Dobro se zna ko je jurcao , ko je dočekivao i ispraćao goste.Ko je dolazio prvi odlazio poslednji.

Nikad se nisam slagao sa megalomanskim zahtevima i razbacivanjem novca, ( u Jasenovu celo prase i 5-6kg mesa ostalo) U Ovčar banji takođe.... Litre rakije je ostajalo, ni jedan dogovor po pitanju plaćanja pića nije ispoštovan...

Hvala i onima koji nisu uz ideju MZ RIDER Srbija. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

 

Hvala i onima koji nisu uz ideju MZ RIDER Srbija. :zdravo:

 

Picasoo " E kada smo tu ideju izneli ovde, bili smo docekani na "noz"!! "

 

Ja sam očigledno nešto propustio ! Verovatno sam bio odsutan od net-a, pa nisam primetio da je nešto pisano o tome. Jedino sam jednom dobio poruku na pp, koja je otprilike izgledala ovako : Osnovali smo MZ-riders klub, pa ako hoćeš učlani se. Mislim da je bio i neki link ka nekom forumu, to sam pogledao par puta, al je ubrzo prestao da radi. Sad sam gledao i na FB-u, tu ima, al piše da je zatvorena grupa korisnika i ništa se ne može saznati. Ako može neko nek stavi link ka mestu gde se vodila ta diskusija da se malo obavestim o tom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Welcome back my brother.

 

Prvi Skup zapravo i nije bio Skup nego smo mu tako nadenuli ime iako je bio "radni sastanak" koji se naravno vodio pod okriljem BJB i AMS. Pored mene koji sam aktivista, tom Skupu su prisustvovala još dva člana AMS organizacije. I odlučili smo se za taj kraj jer si želeo da promovišeš SVOJ kraj ali kako je Srbija i naša smatrali smo da je kraj izuzetan i da je prava stvar da se za prvi put tu sastanemo.

 

Nego, koliko nam god mišljenja bila udaljena ipak postoji jedna stvar oko koje bi morali da postignemo dogovor a to je i u opštem interesu i u tvom ličnom. Nisam slučajno pomenuo "interes", zaista je interes svih nas pa na interesnoj osnovi razgovaramo.

 

Obzirom da si bio zadužen za odnose sa stranim prijateljima a da smo konkretno Rumune zvali u Srbiju kao prijatelje SVIH MZ ljudi Srbije, jesi li im rekao da su ovaj put pozvani na Skup jednog kluba a ne SVIH?

 

Važno je ovo, u fazi smo određivanja lokacije za sledeći Skup pa, obzirom da smo učestale susrete mi inicirali a oni nas korektno pozvali i prošle i ove godine, onda je logično da ih pozovemo i sada. Međutim, oni su sada već pozvani i jako je važno da znamo šta je Rumunima rečeno jer postoji rizik da baš tako SVI (ali "SVI; SVI") u kompletu ispadnemo budale i obrukamo se najgore a hteli smo da menjamo lošu sliku Srbije, imali najbolju nameru.

 

Po ovom pitanju jedini si ti u toku, poslove si radio samostalno i bez nadzora pa u ono što kažeš moramo da verujemo kao i do sada.

 

Što se praseta tiče ne treba se sekirati oko toga. Eto, neka padne meni na dušu pa neka se prebije od onih drugih koje sam platio preko kotizacije. Sa druge strane ne priznajem krivicu ako je ostalo rakije, moj deo sigurno nije ostao i siguran sam da sam bar još dvojcu na ovaj način pomagao bukvalno svaki put.

 

Nego nije lepa ova priča, nećemo valjda da brojimo ko ja koliko pojeo i popio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Mislim da je stvarno krajnje vreme da se bavite MZ RIDER temom. Ko ima nešto protiv junskog Mitinga boli me briga nemora da dođe.

Elem 7-8-9 Jun, Beljanica planinarski dom , spavanje u domu upotreba kuhinje i svog inventara. Gosti iz inostranstva NE plaćaju ništa, domaći gosti , kao i uvek plaćaju, zavisi koliko bude ljudi od toga će zavisiti kotizacija, kako neko reče. u kotizaciju je uračunata cena smeštaja (300din po osobi) + upotreba kuhinje trpezarije, struje za sva tri dana 3000din. primer, ako dođu 10 domaćih svota za uplatu je minimalno 3000din, šo znači dođe više manja svota novca.

I još jednom prestanite sa tim prepucavanjima, kako zašto, odgvor je ETO ZATO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova

Eh, kako bi lepo bilo da se svi MZ-jasi okupe na jednom mestu... :zvizduk:

samo cu nesto da pitam doticnu gospodu ,DA LI JE POSLAT ZVANICNI POZIV RUMUNIMA POVODOM ODRZAVANJA 6 MZ SKUPA,i sta su oni odgovorili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Eh, kako bi lepo bilo da se svi MZ-jasi okupe na jednom mestu... :zvizduk:

samo cu nesto da pitam doticnu gospodu ,DA LI JE POSLAT ZVANICNI POZIV RUMUNIMA POVODOM ODRZAVANJA 6 MZ SKUPA,i sta su oni odgovorili

A sto bre mene pitas... ja nisam vise u nikakvoj organizaciji a i nemam vise MZ!!? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Vama dvojci, kao osnivačima MZ Ridersa, obratiću se nakon obavljenih konsultacija koje su u toku pa vas molim za malo strpljenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Vama dvojci, kao osnivačima MZ Ridersa, obratiću se nakon obavljenih konsultacija koje su u toku pa vas molim za malo strpljenja.

Sta ovo treba da znaci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ne mogu pivo, kabasto mi je, mučim se s njim ko kaluđer s k.rcem.

 

Rešenje nije u pivu već u kafani a tamo ima svega: i piva i ljute rakijice i mnogo toga drugog pa ko šta voli. :D

 

Mada ne pijem zbog lekova, sad bih mogao. Očigledno nisam crko ovih nekoliko puta što sam prekršio prohibiciju staru 66 nedelja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

U poslednje vreme mi lakše pada pivo u ovo hladno vreme nego boravljenje na ovom podforumu....možda apstinencija na neko vreme...-_-

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Šta je bre ovo, svi se ućutali, niko ništa da napiše. Evo, prekjuče sam se malo vozio mojim MZ - om . Kad ga upalim, lako pali, lepo radi, zagrejem ga malo ( 30 - tak sekundi ) i krećem. Prvih možda 500 metara trokira kad dam više od pola gasa, al onda valjda postigne radnu temperaturu i sve je ok . Vozi li se još neko, kako vam rade motori ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja sam stvarno morao da obrišem oglasni post koji je bez problema mogao u Kupujem - prodajem jer tamo jedino bračne ponude još nismo imali mada... što da ne. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja