Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Da bi umeli da postujemo ono sto imamo, cesto nam je potrebno da vidimo i dugu stranu (nekada lepsu, a cesce ruzniju). Svi trube kako je tamo negde sve bolje, a kako je ovde dno rupe bez dna.

Sto bi rekao jedan stariji bajker, tokom razgovora o tvrdoj zemlji i spavanju u vreci i satoru:

" Dobro je povremeno osetiti tvrdu zemlju, jer kada se vratis kuci vise postujes svoj krevet....sve je to avantura"

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Pa dobro ljudi oćemo li klati nešto u skorije vreme? :D

Ajde vujo posle tolikog puta red je da se obrne neka dviska

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Pa dobro ljudi oćemo li klati nešto u skorije vreme? :D

Ajde vujo posle tolikog puta red je da se obrne neka dviska

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Nisam otvarao temu za prosli mz pa necu ni za ovaj ali moram da vam pokazem novog ljubimca.Promenio je 4 vlasnika dok nije stigao do mene, prva mu je farba i ima 16.500 predjenih kilometara.

post-3961-0-74829400-1345658197_thumb.jpg

post-3961-0-88850700-1345658263_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 105 postova
  • Lokacija: Beocin
  • Motocikl: mz ts 251\1

Nisam otvarao temu za prosli mz pa necu ni za ovaj ali moram da vam pokazem novog ljubimca.Promenio je 4 vlasnika dok nije stigao do mene, prva mu je farba i ima 16.500 predjenih kilometara.

fantastican primerak,nek je ziv i zdrav bar jos 100000 km

Jel tajna koliko si ga platio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Izgleda jako lepo, ko god ga je glancao - baš se potrudio . Nego, jel se to meni čini, il izmadju srednjih blokova ima neki dihtung ( reko bih da štrči tu ispod karburatora ) ?

Ako ima - onda je mašina već otvarana - fabrički tu nema dihtunga .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ima li zainteresovanih za ovosubotnji OLD-TAJMER susret ? Dobro bi dosli motociklisti i za organizaciju kolone !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja sam zainteresovan za viđanje. Upravo sam stigao pa mi treba par dana da dođem sebi a i da vidim koliko me sve neprijatnosti sačekalo kod kuće.

 

Zaboravio sam mobilni u Luksemburgu i u njemu sve kontakte tako da očekujem probleme na svim poljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ja sam zainteresovan za viđanje. Upravo sam stigao pa mi treba par dana da dođem sebi a i da vidim koliko me sve neprijatnosti sačekalo kod kuće.

 

Zaboravio sam mobilni u Luksemburgu i u njemu sve kontakte tako da očekujem probleme na svim poljima.

Ma nisu ljudi svuda isti, tamo mozda ima i postenih nalazaca :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Sinoc, malko iznerviran, resih da se provetram do gada i udahnem svez vazduh uz malo dvotaktola.... vozim tako lagano 50-ak km/h, kad neki dasa kupio novog "burgmana" (jedan od onih maksi-skutera), pa na semaforu se gura isped mene (kao ja vozim biciklu pa da mu ne smetam), a pored toga gleda me onim pogledom: "gle ovog sa ovom starudijom". Ja sve to iskuliram. Pali se zeleno i osrednjim gasom odem ispred njega... to ga je izgleda iznerviralo pa je pozurio da me stigne (kako krs da bude isprd njega), posto poznajem raspored semafora, usporio sam jer sledeci semafor nije sinhronizovan sa prethodim. I tako... stajemo nas dvojca opet, jedan pored drugog... namerno gledam u auto a moje desne strane, ne dajuci mu motiva za bilo kakvo potezanje.... ali pali se zeleno i on ovog puta pun gas... "pa dobro... rekoh... ajde i ja da se oprobam"

rezultat je sledeci: kada sam poceo da usporavam zbog ogranicenja i poceo da usporavam sa 60 na 50, njega sam mogao jedino da vidim kao udaljeno svetlo u retrovizoru.

 

Ne volim trke takve vrste... pogotovu kroz grad, ali treba staviti do znanja nekim ljudima sta je saobracajna kultura, i da su svi isti na putu, i onaj sa tomosom i onaj sa hayabusom. Ako nista drugo bar je osetio malo ponizenja i dvotaktola.

Opet napominjem... budite i ostanite low-riders... i uvek hladna glava, ne padajte na provokacije.... pogotovu oni mladji (ne uvek i neiskusniji).

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Hej bre , tih trkaca se nadje cak i medju tim starovremenskim vozilima !!! Videcemo sutra koliko .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

jao, vujo, da su samo skuterasi problem bilo bi merak. mnogo veci problem u nisu predstavljaju tvoje kolege taksisti. brate mili, treba da se napravi novi znak opasnosti, "taxi na putu". pre 10tak dana imao sam konflikt sa jednim, mamlaz je kod skole "njegos" izleteo iz jedne sporedne ulice i ne obracajuci paznju se ukljucio na glavnu. sreca te je leva traka bila prazna, izbego sam ga za 10tak cm. morao sam malo da mu "objasnim neke stvari", u vidu materijalne stete na kolima :tras2: . nije smeo da zucne a kamoli da izadje iz auta. polukruzno preko duple pune i secenje drugih vozila gde god stignu da i ne pominjem. i drugovi koji voze bicikle se zale na isto ponasanje. ocigledno da beloglavi supovi previse gledaju u nase kacige a premalo u automobile. moracu izgleda da pocnem da vozim zil-a...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ima budala na svakom koraku, istina.

 

Sinoć Brankovom s mosta idem levom trakom, desno od mene, za pola auta ispred, baja u korsi telefonira mobilnim u levoj ruci. Ja ga polako pretičem i kad dođoh prednjim branikom do njegovih prednjih vrata, on kreće u moju traku. U trenu provalim da me od telefona ne vidi i dam gas. Da ne spominjem da nije bilo šanse da kočim niti da u levo nisam imao gde da bežim zbog vozila iz suprotnog smera. Mnogo tesno beše... Tek kad smo bili paralelno, on me primeti i vrati se desno sav iznenađen.

Krenem ja kroz otvorene prozore da mu opisujem kako ću da mu vodim ljubav sa kompletnom bližom i daljnjom familijom bez obzira na godišta, pokazujući mu razlog za to rukom u položaju za telefoniranje. Tren pre toga spusti on telefon u krilo i sav "nevin" diže ruke upitno "šta ti je???".

 

Postade naša kafana skoro crna hronika zbog ove vrućinčine... Svukuda poludeše. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja