Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Vujo, care  ;D ;D ;D Tvoje objasnjenje ljubavi i hemije je bas naucno precizirano  i sugurno je tacno ali ja to objasnjavam na drugaciji nacin, zupcanicima.

  Sve je to jedan sklop (masinerija), i ako se koristi pazljivo, uz propisanu mesavinu, funkcionise besprekorno. Medjutim ako se daje po gasu, uz ostro saltanje, desava se upravo ono sto se desava i nasim motorima, pocne da ispada iz trece, ili jednostavno "zakove". Kada tome dodamo i uslove na putu, kao i ostale nesavesne, vozace stanje je katastrofalno. Na svu srecu ni jedna masinerija nije nezamenjiva, pa trenutno radim na obnavljanju "voznog parka".

ma ti bolje pripazi da ti se ne umnozi vozni park,,,posle pocnu da ispadaju mali mzjcici kad se nepazi na saltanje u crveno polje ;D ;D ;D

sory za offffff

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Dokle god se ovaj problem multiplikuje a mi imamo glavnu reč, prihvatljiv je!

 

A prihvatljivo je mnogo štošta nego moram zbog Dragice da budem fin  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova
  • Lokacija: Staro Petrovo Selo, Hrvatska

2 TS Chopper

 

Nešto sa tvojim kalendarom nevalja, ljudi kažu da je vreme za motor i ljubav u proleće. Tada još ne stigne sunce da ogreje a suknjice se već skrate dok pomodreli devojčurci tumaraju okolo ne bi li ih neko primetio.

 

Za alkohol je uvek sezona, od ladnog piva do vruće kuvane rakije, rešenja ima.  ::)

 

Nerazumem stvarno na koji način žene razmišljaju  ??? (ako razmišljaju uopšte ;D). U moje vreme bila je fora da imaš bend, koncerte, publiku, veliko društvo, RNR a ako je povrh toga i motor tu onda je stvar kompletna. Međutim sada nije tako. Pre neki dan sam vozio taxi i ulaze ''dve'' u Strahinjića Bana (stecište iskompleksiranih sponzoruša i maloumnih vremešnih finansijera, vlasnika najluksuznijih automobila, firmirane garderobe, debelih novčanika i plitke pameti uz pregršt ''look-a'', ''styling''-a...). Prva opisuje drugoj kako je našla super tipa koji vozi novu mečku a unutra sve sija. Najviše se oduševila volanom jer i on ceo sija i mnogo lepo izgleda dok se vrti nego je gadan Dorćol što nema dovoljno krivina pa nemožeš da vrtljaš volan stalno.

 

Beda ljudskog duha, eto šta nam se desilo.

 

Dođite ovdje na vikend, ovdje minice nikad ne izlaze iz mode :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Dokle god se ovaj problem multiplikuje a mi imamo glavnu reč, prihvatljiv je!

 

A prihvatljivo je mnogo štošta nego moram zbog Dragice da budem fin  ;) ;D

I trebate uvek da budete fini. Ja uvek svima pricam kako su motoristi divna bica.

 

Zaboravila sam da se slikam na mz-u u Deda Mrazovom odelu. Izvinjavam se. Ubacicu danas slike,pa pogledajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Video sam BJB Deda Mrazove na TV-u,stvarno mi je zao sto sam daleko pa nije bas izvodljivo voziti motor po ovakvom vremenu do BG.Ali sledece godine ako nabavim prikolicu za kola,tovarim MZ i eto mene.Svaka cast,stvarno super akcija i medijski je bila dobro propracena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Drugari i drugarice, zelim Vam sve najbolje u novoj 2008-moj godini! Zelim Vam puno zdravlja, veselja, para i puno bezbednih KM-a! I da ovaj mali MZ svet i BJB Zajednica zive jos dugo, dugo...

 

Pozdrav od Miroslava aka Wolflord-a! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šeta se kurs ali ugrubo računamo da je dinar za nulu više, tu je negde uvek, 3.000 dinara je oko 300 kuna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ljudi gledam danas na TV-u svetsko prvenstvo u akrobatskoij voznji motora i kada su snimili parkirane motore meni polete oko na motor sa velikom kockastom stublinom,posto je kamera samo prosla nisam uspeo dobro da pogledam,a i motori su malo doradjeni za takvu voznju.Ma rekoh sebi nema sanse,navuko si se na MZ i sad tripujes.Medjutim ne lezi vraze,tip koji je osvoji drugo mesto u jednom trenutku ostavlja svoju,cini mi se Hondu,i uzima MZ.Ja zinuo i dalje ne verujem,ali kad je spiker najavio jasno i glasno da ce sada ovaj lik na svom starom MZ-u da izvede par tacaka tek tada sam poverovao.Jedna od tacaka je kada dize MZ-ejca na prednji,ne znam na koji nacin odbacuje zadnji,pomocno osoblje juri zadni tocak po pisti a lik nastavlja nekih 50 metara na prednjem tocku.Ludilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova
  • Lokacija: Staro Petrovo Selo, Hrvatska

Ljudi gledam danas na TV-u svetsko prvenstvo u akrobatskoij voznji motora i kada su snimili parkirane motore meni polete oko na motor sa velikom kockastom stublinom,posto je kamera samo prosla nisam uspeo dobro da pogledam,a i motori su malo doradjeni za takvu voznju.Ma rekoh sebi nema sanse,navuko si se na MZ i sad tripujes.Medjutim ne lezi vraze,tip koji je osvoji drugo mesto u jednom trenutku ostavlja svoju,cini mi se Hondu,i uzima MZ.Ja zinuo i dalje ne verujem,ali kad je spiker najavio jasno i glasno da ce sada ovaj lik na svom starom MZ-u da izvede par tacaka tek tada sam poverovao.Jedna od tacaka je kada dize MZ-ejca na prednji,ne znam na koji nacin odbacuje zadnji,pomocno osoblje juri zadni tocak po pisti a lik nastavlja nekih 50 metara na prednjem tocku.Ludilo.

 

Ludilo!

 

Jel možda znaš puni naziv prvenstva ili možda lika koji je vozio MZ-a. Vjerojatno se da naći nešto online o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

Ljudi gledam danas na TV-u svetsko prvenstvo u akrobatskoij voznji motora i kada su snimili parkirane motore meni polete oko na motor sa velikom kockastom stublinom,posto je kamera samo prosla nisam uspeo dobro da pogledam,a i motori su malo doradjeni za takvu voznju.Ma rekoh sebi nema sanse,navuko si se na MZ i sad tripujes.Medjutim ne lezi vraze,tip koji je osvoji drugo mesto u jednom trenutku ostavlja svoju,cini mi se Hondu,i uzima MZ.Ja zinuo i dalje ne verujem,ali kad je spiker najavio jasno i glasno da ce sada ovaj lik na svom starom MZ-u da izvede par tacaka tek tada sam poverovao.Jedna od tacaka je kada dize MZ-ejca na prednji,ne znam na koji nacin odbacuje zadnji,pomocno osoblje juri zadni tocak po pisti a lik nastavlja nekih 50 metara na prednjem tocku.Ludilo.

 

Ludilo!

 

Jel možda znaš puni naziv prvenstva ili možda lika koji je vozio MZ-a. Vjerojatno se da naći nešto online o tome.

 

 

http://www.angyalzoltan.hu/hirek/?lang=en

;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja