Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Da , ali bi bar akumulator trebalo skinuti (po hladnom vremenu) , a mozda i proveravati jacinu anti-friza . Lepse mi to u garazi ili radionici u kojoj se bar od vodova (grejanja) toplije oseca :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Slažem se sa Jigoro - om, al za one koji nemaju garažu i ovo nije loše. Mada su ga mogli i malo bolje napraviti - da se gornji deo stepenasto spušta od zida pa na ovamo, a ne prema zidu, pa još da se zid navlaži i svi problemi što idu uz to !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

E bre,Jigoro.Tebi je hladno u toj garaži kada ti se antifriz smrz`o. Pa ko bi normalan uz garažu pravio ovako nešto.To je za ljude koji nemaju šanse u kraju da bezbedno drže motor.0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

E bre,Jigoro.Tebi je hladno u toj garaži kada ti se antifriz smrz`o. Pa ko bi normalan uz garažu pravio ovako nešto.To je za ljude koji nemaju šanse u kraju da bezbedno drže motor.0zbunjen.gif

 

 

Sve si pobrko ! Jigorov post se odnosio na ovaj metalni montažno - demontažni sanduk !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Pa na prilog sa sanduk-garaža za motor sam se nadovezao...šaljivo sam rekao da mu se smrznuo antifriz ali u glavi kada je odgovorio onako...i bre Lijo...

Većina mojih drugara muku muči sa držanjem vozila u gradu.Malo garaža i obično su daleko te bi ovakva skalamerija dobro došla mnogima mada je sada i to problem, kada bi sanduk namontirao negde već bi se našli komunalni higijeničari da kenjaju...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

:zdravo: , nekada sam i ja stanovao po zgradama i drzao motore po kotlarnicama , biciklanama , hodnicima . Ali sam drazao i kod drugara udaljenog 5 km od stana .

Pa sam sebi ugodio i obezbedio toplo mesto za motor.

komentarisao sam da moze i u onoj limenoj kutiji , da , ali je lepse u toplome , a onda i ne razmisljati - skidati akumulator , proveravati iz tih razloga anti-friz .

Mozda mi se i smrzne negde anti-friz , sto kaze g.zverinjak , ali ne i u srcu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja nemam gde da držim motor jer mi Honda kad nisam na putu stoji kod Bokilica a Crnac je uvek tu, napolju. Plastificiran. U najlonima je a na njima je sada sneg.

 

Da imam takvu "garažu" držao bih Hondu kod sebe pa bih je možda nekad i vozio...

 

I mislim da je u Beogradu takva "garaža" potrebna mnogima jer je grad veliki a retko gde može da se nađe mesto za parkiranje čak i na periferiji. Ovako zatvoren, motor je zaštićen od zle klime koja ga uništava. Zaštićen je od čačkanja, jahanja, navrtanja gasa, divljanja i omalovažavanja...

 

Dakle, ideja jeste dobra ali onda dolazimo do najbitnijeg: cena?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Jeste skupa, al mislim da bi se to moglo napraviti - po sistemu " sam svoj majstor " za mnogo manje novaca !

 

Ajd sad ljudi, zabavljajte se, svima želim dobro zdravlje, sreću i sve najbolje u novoj 2015 godini !

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Срећна вам свима Нова 2015. година!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Malo qrčenja...šta ću kad volim.. 1moto3.gif

 

i ja sam u sredu malo vozikao po kraju... 1moto3.gif bice i po koja fotografija kao dokaz.. 1moto3.gif1jee1.gif

Ma ne treba nama dokaz. Verujemo ti !!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja