Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Mi sezonu otovrismo, 1. januara, a nastavismo sa voznjom i za bozic i naravno za pravoslanu n.g., a danas sam se posebno navozao, malo sam olaksao tockove, pa mi merak da ga ganjam. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Ljudi imali neka tema gde bi mogli da napisema nasa losa iskustva sa majstorima gde smo bili prevareni i da napisemo koji su to ljudi i kako bi eventualno mogli da povratimo izgubljeno.Nasao sam nesto gde je pisao o doticnom majstoru koji je prevario dosta ljudi medju kojima i mene..?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ljudi imali neka tema gde bi mogli da napisema nasa losa iskustva sa majstorima gde smo bili prevareni i da napisemo koji su to ljudi i kako bi eventualno mogli da povratimo izgubljeno.Nasao sam nesto gde je pisao o doticnom majstoru koji je prevario dosta ljudi medju kojima i mene..?

Imas na forumu iskustva sa serviserima

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/23-iskustva-sa-servisima/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Ljudi imali neka tema gde bi mogli da napisema nasa losa iskustva sa majstorima gde smo bili prevareni i da napisemo koji su to ljudi i kako bi eventualno mogli da povratimo izgubljeno.Nasao sam nesto gde je pisao o doticnom majstoru koji je prevario dosta ljudi medju kojima i mene..?

Imas na forumu iskustva sa serviserima

 

http://forum.bjbiker...a-sa-servisima/

 

Hvala 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ja znam jednog dobrog servisera. Covek je stvarno dobar igrac pa ako nekog interesuje mogu i da kazem o kome se radi, ako smem da napisem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Svaka cast dobrim i postenim majstorima.Imao sam srecu da kada sam kupio prvi motor da naletim na prave majstore,inace su oni iz Uzica gde sam dugo ziveo....Na zalost danas je sve manje takvih i sve se gleda kroz novac i ko ce koga da za*ebe.

Mislim da nije lose da kazemo od koga smo to izradjeni,jer ja znam jednog ko je oladio mene za oko 250 e i jos dosta njih a njegovih olgasa ima dosta gde prodaje delove i motore.E taj posteno nije zaradio ni 50 e..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja znam jednog dobrog servisera. Covek je stvarno dobar igrac pa ako nekog interesuje mogu i da kazem o kome se radi, ako smem da napisem.

 

Piši šta oćeš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Lele ja danas treba da odem do Smedereva sa nekim majstorem za MZ da se nađem ,koji vozi MZ 250 i koji prodaje delove, treba da mi proda prednji Bandaš !!!! Lele lele nije valjda on. Tražio mi za taj Bandaš 40 e.0zbunjen.gif0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Lele ja danas treba da odem do Smedereva sa nekim majstorem za MZ da se nađem ,koji vozi MZ 250 i koji prodaje delove, treba da mi proda prednji Bandaš !!!! Lele lele nije valjda on. Tražio mi za taj Bandaš 40 e.0zbunjen.gif0stabre.gif

 

Ovaj iz Uzica trazi 30 (3500) valjda za ceo tocak sa diskom i gumom. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Taj iz Uzica je sasvim ok,zvao sam ga par puta i za neko sediste mi je trazio 500 din,jeste da treba da se tapacira ali za te pare ne mozes nista vise ni da ocekujes i po mojoj proceni je covek sasvim korektan.Taj iz Smedereva sve to sto prodaje ceni vise nego ostali,tako da je neki deo bolje da uzmes nov,bar znas sta si kupio,nije od reci,mozda nije mesto ali moram da napisem ovo,laze kao pas,prevara na kvadrat i desava se ako nema deo koji trazis da ti posalje od drugog modela koji nema veze i ne moze da se ugradi,pa kad ga nazoves pocinje sa nekim pricama,kune se u cerku a laze,govori kako mu je neko umro i da ide na sahranu....Znaci ako uzme pare i zajebe te mozes da ga zoves koliko hoces ali para nema nazad...Mene je ovo iskustvo kostalo i para a i zivaca..Iskreno od njega nebi nista porucivao a kada bi mi nesto bas trebalo otisao bi licno da vidim sta kupujem..A da lako se prepozna ima oko 150 kg ili malo vise...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Aha ok. Hvala !!! Samo da se zna da danas nisam išao kod toga "Krizi " MAJSTORA !!! Za sada sam odustao sa trgovinom uvezi njega. Eto još jedan dokaz koliko vredi ovaj naš MZ SVET !!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 153 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 :) ETZ 125 ;P

Samo ako Bog da da se ove godine okupimo u što većem broju i da se mi NOVAJLIJE upoznamo sa ostalima - iskusnim - , OKORELIM pravim MZ vozačima !!!1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Samo ako Bog da da se ove godine okupimo u što većem broju i da se mi NOVAJLIJE upoznamo sa ostalima - iskusnim - , OKORELIM pravim MZ vozačima !!!1care.gif

 

0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Samo ako Bog da da se ove godine okupimo u što većem broju i da se mi NOVAJLIJE upoznamo sa ostalima - iskusnim - , OKORELIM pravim MZ vozačima !!!1care.gif

 

:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Iznenadičeš se,to je jedna ozbiljna gerijatrijska skupina ljubitelja tekučih pitanja i mrtvih prasadi termički obradjenih.:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 779 postova
  • Lokacija: Barajevo
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1100 ,Suzuki GSX 600F

Ljudi imam jedno pitanje vezano za konus kvacila.Danas mi je stigao radapciger i uz malo vecu muku skinem kvacilo sa radilice.Prva vazna stvar je da re radilica bez ijednog risa ili nekog drugog traga ostecenja ali kvacilo ima par sitnih riseva sto me malo zbunilo na prvi pogled.U zarezima na radilici je bilo malo kako da kazem kao nekih opiljaka ili neke prljavstine sto je verovatno od konuca kvacila ali sam to ocistio.Konus koji je bio na motoru je onaj losiji indijski i nije mi spadalo kvacilo a vozio sam ga celo leto i imam jedan nov konus madjarski za koji kazu da je bolji i malo je skuplji.Po merenjima digitalnim sublerom madjarski konus je u svakom pogledu tesniji za 4-6 stotih ali kada se stavi na radilicu onda udje vise nego onaj indijski,kao da je siri....0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

Onda sam crvenim flomasterom ofarbao konus na radilici i probao i jedan i drugi rukom da vrtim i ispotavilo se da taj losiji konus koji je bio na motoru da vecom povrsinom naleze.

Kada se rukom gurne koliko je to moguce vidi se da nov konus ima jos 3 mm pa da dodje do kraja tj. da udari u zupcanik,dok ovom sto ima riseve i sto je vec bio na motoru treba 4-5 mm 0stabre.gif

Sad sam u dilemi koji od ova dva da stavim kada budem sklapao motor....

 

Ukratko radilica bez ostecenja,star konus ima vise prostora za dotezanje i po ovome on bi bolje legao i treba dosta snage dok se doteze da bi se navuako do zupcanika,nov madjarski nikada nije stavljan,bolje se pokazao ali po ovome sto sam video ne uliva mi bas poverenje..

Do sklapanja ima par dana pa molim one koji imaju iskustva da napisu kakva su imali iskustva i koji se konus bolje pokazao...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja