Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Ja obiso jedan krug sa drugarima:Pozarevac,Vinci,Golubac, zatim prema D.Milanovcu gde smo na nekih 10-tak km pre skrenuli desno i nakon 20-tak km voznje po brdu i krivinama izbili u Majdanpek a onda nazad preko Kuceva. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Al' su se ulitale obe :lol: :lol: :lol: Mogli su možda bolje tu da stave dve dojke petice s brajkama k'o telefonski brojčanik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Kada si vec pomenu dojke, ja preferiram sa čokoladom...

Da ne ispadnem matoro zakeralo, al' i bez jagodice bi mi tu pokuljao serotonin ... zbog čokolade.

 

Preimenujte temu u MZ But i Guz :D

To već imamo ovde. Nisi dobro pazio na času. Sedi - 1.

A jel' ti u kafani s drugarima razgovaraš npr o Dekartovim meditacijama ili diskutuješ o problemima savremenog dekadentnog egzistencijalizma ili pak debatujš o ranim radovima Aristotela, Platona, Sokrata... Aj'te molim vas...

Nas matore i ine pusti da bar pričamo. To još možemo kol'ko 'oćeš :lol:

 

PS

No hard feelings!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

A neee, čika Dule, ne smetaju slike nikako, samo šibajte, što se mene tiče, može da ih bude u svakoj temi, pokušao sam da se našalim al' izgleda da mi nije pošlo za rukom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ko je rekao ,jagodice?

 

Nešto ti krupne ove tvoje " šumske jagodice " . Da ne bude posle ono kao jagodice, a ispod njih neka budža ?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

A neee, čika Dule, ne smetaju slike nikako, samo šibajte, što se mene tiče, može da ih bude u svakoj temi, pokušao sam da se našalim al' izgleda da mi nije pošlo za rukom :takoje:

Šala primljena k znanju. Poštujem! :takoje:

 

 

Ko je rekao ,jagodice?

Izvrstan aperitiv u ovom slučaju. Ma može i sa sve peteljkama... :lol:

 

 

Samo da se sve to uredno prelije šlagom, posle me boli briga....:zvizduk:

'Ajde nemoj sad da se praviš neuk. Šlag ide posle ... valjda. :neznam:
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Obiju mi podrum od zgrade i sve podrumske prostorije što i nije neki problem jer su boksevi rađeni od letvica pa su samo sa par eksera zakucani. Pre ulaza u podrum je podstanica toplane i odatle demontiraju pumpu koja sakuplja tečnost koja se prolije, mazut ili vodu, neznam tačno. Kada su došli radnici Toplana zaprepastili su se jer to nije jednostavan posao, pumpa jeste skupa ali ima da se skida dosta toga da bi se odnela.

 

Iz mog podruma odnesu zimske gume, to je jedino što sam imao u podrumu i sad mi je podrum fini, čist i prazan. Odneli su sve, ko je šta imao bez toga je ostao: stara garderoba, kojekakvo đubre, ma sve što vredi i ne vredi.

 

Ljudi su očigledno vredni, sve su počistili za sobom, podrum ili ne ali akcija je urađena 100% profesionalno.

 

A onda pogledam u zbudženi prostor ispod stepenica: moja prikolica. Potpuno sam zaboravio na nju, hteo sam da je farbam iznutra samo to još nije na redu, treba prvo da saniram posledice pada na Hondi.

 

I eto, sve su osušili a prikolicu su očigledno namerno ostavili. Ja sam razmišljao "ma ko će to", kome bre to treba i šta će sa tim da radi... Na sreću i oni su tako razmišljali, lakše im je bilo da demontiraju deo složenog postrojenja nego ovo samo da odnesu. Teško da nisu provalili šta je samo šta sa njom, kome prodati ili kako montirati i na čemu?

 

Spasio sam se ovaj put. Ne bih vraćao prikolicu na motor ali izgleda da nemam izbor, možda se sete pa se vrate po nju ako u međuvremenu nađu kupca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Mislim da ćeš prikolicu lako prodati ako je daš u oglas i ne odvališ cenu. Za tu robu uvek ima jedan broj interesenata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma znam samo glupo mi je da prodam prikolicu zbog lopovluka, nekako mi je baš poraz pred problemom. Trebaće, neka je. Valjda.

 

Nego, da li je neko menjao vizir na kacigi? Čini mi se da sam video u Luis katalogu vizire pa bih mogao da zamenim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma prikolicu nisu uzeli, jer teško bi je prodali bilo kome jer su retke ovde kod nas. A da je vuku negde u inostranstvo - isuviše je komplikovano, a mala zarada . Ipak, za svaki slučaj bi ti mogao nju nekako da zakatančiš za nešto ( cevi od grejanja, stepenište i slično . . . ) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Drustvo, nesto ste mi se ucutali ! Gde je stara garda ? Evo ja zavrsio poliranje masine, sad sledi farbanje a pre toga smirgla (joj).

Nego,nema vas i dosadno mi je, ajde da farbamo mog mz-a. Predlozite mi u koju boju i kojom bojom ! :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 819 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Nije lose za leto...prednost je sto mozes valjkom da je nanosis..

Dobro ! Ako ne bude vise predloga sledece nedelje krecem sa poslom. Ima li neko ideju koji bi valjak najvise odgovarao.Mislim da mora biti dovoljno uzak ali neznam koji, sundjerasti ili koncani ili koji vec ide kad se polu disperzija radi na metalu. Treba li neka podloga ili ma jok?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja