Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Blaža je car, sav je pozitivan, i u bekstejdžu kao i na bini.

 

A vozio sam mu i kevu par puta i isto sam umirao od smeha, porodična crta.

 

Kaže da je dobro što se ranije oženio, šta bi bilo da joj je doveo onu Pamelu u kuću. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

http://forum.bjbiker...topic=72911&st=

Kao neko prebrojavanje,al neka im bude :zdravo:

Kako da dam 3 glasa (za tri MZ-a)! :)

 

nikako ne mozes sam da vozis 3 MZ-a... 1moto3.gif

A jesmo li bar svi glasali !?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Kako vam se svidja ovakav MZ ? nesto se razmisljam da mozda napravim nesto ovakvo ?

 

p6260667.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

aj da se samo javim da sam živ hehehe

 

Pa gde si čoveće???Nestao si sa neta.Baci koju pisanu rec šta se dešava sa tobom. :zdravo:

 

Pitam se gde je i Svakak???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: nis - bela crkva
  • Motocikl: voshod 3m, moto guzzi falcone

lisac, meni se svidja ovaj "valjevajasti" mz. mnogo blesavo i neobicno izgleda. jos da mu se turi rezervoar od jawe jajare... :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Kako vam se svidja ovakav MZ ? nesto se razmisljam da mozda napravim nesto ovakvo ?

 

p6260667.jpg

 

Iskreno , prvo mi se nije svidelo . Valjda zato sto sam ga drugacije naucio .

Na drugi pogled , to je povratak na starije rodjake , mozda ...

Bas bi me zanimao zvuk u toj varijaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Evo da pitam za savet jer sam se našao u problemu.

 

Kada je Šumenko bio, doneo je na dar flajku IZUZETNO DOBRE domaće rakijice. Kao mleko, za srce i dušu, kao da je suza devojačka pečena... :care:

 

I kao što obično biva - nestade. Nigde je nema, samo su lepi utisci za njom ostali. :ooo:

 

Pričali mi i ja predložim da lepo kupim koji litar, da se nađe makar za izvesno vreme. ::)

 

Kaže Šumi da nema problema, neći će on u kraju neku da valja samo da vidim kako ću sa prevozom.

 

I tu je problem: jedni ne prevoze alkohol iako ovo bre nije alkohol nego dar Bogova, nektar svih životnih sokova... ali džaba pričati, kažu ima alkohola u sebi.. A ima nema šta da se krije, odmah se oseti da nije prevara 8) i eto, zato nemože.

 

Drugi su još veći probisveti: može da se pošalje ali ne garantuju za oštećenja u transposrtu. To sam nekako protumačio kao da rakijica mučenica, kakvu samo čovek čiste duše i obraza može da stvori, može da bude popijena od strane NN zločinca i nikom ništa, samo treba da izbuši ambalažu i OK, greška u transportu a ja dobijam utešnu nagradu od probušene kante. >:(

 

Jok more, neće moći to tako.

 

A neće moći ni da pijem ove špirituse po Beogradu, iste su te hemijske kao i kobasice, što reče PIcasoo ni mačka nije htela da jede.

 

Pa šta sam bre ja, antifriz da pijem a u Srbiji sam gde je najbolja rakija na svetu, pa ko je tu lud? Seljaci neznaju šta bi sa rakijom a ovde je nema, nađeš je jednom - dvaput a posle ti uvale ko zna šta.

 

Ima li neko ideju kako da prevezem simboličnu količinu radi degustacije?

 

A posle sve zavisi, umam ja da slavim i dan vatrogasaca. :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

NEK' MIRNO POČIVA I NEK' MU JE LAKA ZEMLJA!

 

Baš vala šteta i veoma tužno. Gledao sam snimke, vraćao sto puta - ne mogu da verujem da se sve tako namestilo u trenu. Prosto sam šokiran i u neverici. Još da se tako namesti da ga Rosi udari ... ne mogu da verujem ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Sad svi pricaju o tome kako je Rosi ga udario a mogao je pasti pod bilo cije tockove Sad bilo sta reci je suvisno kad njega NEMA PA NEMA Mi smo ovako nesto vec prosli u klubu kada nam je poginuo na trci u Kraljevu nas BANE pade covek i nedize se vise Tada je bio odrzan sastanak u klubu da je predsednik stavio na glasanje da se svi ponaosob izjasne dali da se nastavi ili da se stavi katanac u bravu mi smo bili misljenja da treba voziti zbog Baneta i da bi i on voleo da se nastavi nesto sto ja i on voleoda radi . Tako da sad potpuno razumem sta se desava u Grasini timu i na kakvim su mukama strasno je kad nekog ko je bio pored tebe vise NEMA i sta god da uradis ili kazes nemoze da ga vrati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

@Vuja

 

1. sedneš na motor i odeš po 'robu' (samo nemoj kao ja, da ti treba 7 ipo sati Bg-Arilje :moto3: )

 

2. ima moj kolega s posla odličnu Lozu, ja sam sebi uzeo tri litre :hej:

 

3. moj prijatelj iz Ralje peče više vrsta, takvu u životu nisam okusio :ooo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Sad svi pricaju o tome kako je Rosi ga udario a mogao je pasti pod bilo cije tockove Sad bilo sta reci je suvisno kad njega NEMA PA NEMA Mi smo ovako nesto vec prosli u klubu kada nam je poginuo na trci u Kraljevu nas BANE pade covek i nedize se vise Tada je bio odrzan sastanak u klubu da je predsednik stavio na glasanje da se svi ponaosob izjasne dali da se nastavi ili da se stavi katanac u bravu mi smo bili misljenja da treba voziti zbog Baneta i da bi i on voleo da se nastavi nesto sto ja i on voleoda radi . Tako da sad potpuno razumem sta se desava u Grasini timu i na kakvim su mukama strasno je kad nekog ko je bio pored tebe vise NEMA i sta god da uradis ili kazes nemoze da ga vrati.

 

 

http://sports.ndtv.com/othersports/othersports/item/180165-rossi-pays-tribute-to-brother-simoncelli

Nece ni Rosiju ni Edvardsu biti lako . Edvards je jos ranije najavio povlacenje u sledecoj godini a Rosijuijevi i Simoncelijevi roditelji su kucni prijatelji.Grozna situacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja