Jump to content

Moto Zajednica

PLAVSKO JEZERO --- PROKLETIJE 2013

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Skoro je polovina februara i ne bas mnogo predloga i planova za 2013tu, ako ima zainteresovanih za ovu voznju koja bi verovatno se dogodila negde krajem Maja ili pocetkom Juna sto ce naravno zavisiti od debljine sneznog pokrivaca ali kako je zima do sada tekla svi su izgledi da snega nece biti na pretek ove godine.

Definitivno za ovu voznju treba krenuti u Cetvrtak tako da vec to popodne moze da se odvoza jedna lepa deonica do Hridskog jezera jer je relativno blizu Plava.

Petak ili Subota je dovoljno vremena da se vide sve lepote Prokletija i ove godine sa lokalnim endurasima ce biti organizovn lagani rucak,

JAGNJETINA u restoranu "PROMAJA`na 2000m nadmorske visine.Spavanje kao i prosle godine u etno selu kod Dr.Blaza po ceni od 15E sa doruckom i naravno ogroman plac za satore.

Dali ima potrebe da jos tupkam i lupkam o ovim predelima ....?

Naravno uvek otvoreno za predloge i savete.

 

Hvala lepo i dovidjenja...he, vas Mrle i Kawazoki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

:care: Zoki i Mrle

Tako nam je bilo lijepo da kad mi je frka, los dan pomislim samo na voznje i druzenje i digne me na 110%

 

Premda imam u planu da organizujem jedan produzeni enduro vikend gdje bi nam baza bila planina Bjelasica a odatle se moze i na Komove, Sinjajevinu, Durmitor. Naravno treba sve uskladiti da se termini ne bi preklapali. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Necemo se sudarati....korektno je da voznje koje vec tradicionalno se voze imaju prednost sto se tice kalendara .Kepppooooo..... racunam na tu voznju nemoj nesto da zakaze 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Jutros sam se cuo sa lokalnim endurasem Dadom...kaze snega ima al samo po vrhovima, tako da po svim izgledima ovogodisnja voznja nece biti po snegu 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Oće l´ možda biti ova vožnja? Sad preturam po glavi neku turu, pa reko da se strpim, ako će nešto biti...1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

E moj Cedo.....slaba vajda ...besparica je definitivno sjebala koncept mnogim endurasima ove godine ....ja sam bas bio spreman za ovu godinu da to organizujem i sa jednodnevnim odlaskom u Albaniju kroz dolinu Vermosh.

Ako nesto planiras ovo ti nije losa tura da .....Ibarskom skroz dole preko Novog Pazara i Ribarica potegnes na Rozaje - Berane - Andrijevica - Plav tu ti je taman da zanocis i sutra lepo pravac Albanija preko Vermosh doline u Skoder na spavanje stizeh olako sa dosta vremena da obidjesh malo okolinu.

Ja sam to na pocetku Septembra obisao i odusevio sam se stim da sam ja isao malo dalje od Skodera ka Koman jezeru pa tu sam morao motor da transportujem camcem 3 sata voznje do Fierze.....zatim Teth nacionalni park pa dole juzno do Kukesa onda na Mavrovsko jezero pa Skoplje zatim opalim na Brezovicu skijaliste na Sar planini onda se spustio do Prizrena.....onda tu prolazim kroz Djakovicu reko ajde da vidim de je ono cuveno mesto sto sam kao klinac slusao da je uvek zavejan pravac PEC - KULA - ROZAJI .....odvozah tu planincinu,super je put....iz krivine u krivinu na krivinu.... ....al ne po snegu ...josh nije pao, he he pa kuci.

Eto, reko.... mali predlog za taj kraj.

post-13827-0-20669800-1380901886_thumb.jpg

post-13827-0-31636700-1380901952_thumb.jpg

post-13827-0-87456000-1380901982_thumb.jpg

post-13827-0-43771800-1380902009_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

mozees li da okacis putanju na maps.google? moze jos slika sa komani jezera (jel trajekt kosta 20e)??

na kosovu si furao americke tablice?

pricaj nam malo o delu puta kukes prizren pec kula rozaje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Moj drugar iz Kraljeva sa nasim tablicama (na BMW GS adv) vec 2 puta isao autoputem Tirana-Kukes-Pristina, bez problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Mataruska Banja-Klina Metohija
  • Motocikl: MZ ETZ150,Suzuki Bandit 650N

Ljudi usporite malo sa tim delom Metohije,barem sada kad su im kampanje za njihove izbore.Put Prizren-Decani-Pec ide kroz teritoriju koja je jedno od najvecih uporista okorelih TERORISTA,nad kojim niko osim njih samih NEMA KONTROLU!!!!!

A sto se tice trase Pec-Kula-Rozaje toje nekih 60km prelepog puta sa puno ostrih krivina koje dolaze posle kracih pravaca,pravi raj za motocikliste.Od Peci ide uspon do Kule,pa se posle spusta ka Rozaju,put koji bi svakako trebao dase vozi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

E moj Cedo.....slaba vajda ...besparica je definitivno sjebala koncept mnogim endurasima ove godine ....ja sam bas bio spreman za ovu godinu da to organizujem i sa jednodnevnim odlaskom u Albaniju kroz dolinu Vermosh.

Ako nesto planiras ovo ti nije losa tura da .....Ibarskom skroz dole preko Novog Pazara i Ribarica potegnes na Rozaje - Berane - Andrijevica - Plav tu ti je taman da zanocis i sutra lepo pravac Albanija preko Vermosh doline u Skoder na spavanje stizeh olako sa dosta vremena da obidjesh malo okolinu.

Ja sam to na pocetku Septembra obisao i odusevio sam se stim da sam ja isao malo dalje od Skodera ka Koman jezeru pa tu sam morao motor da transportujem camcem 3 sata voznje do Fierze.....zatim Teth nacionalni park pa dole juzno do Kukesa onda na Mavrovsko jezero pa Skoplje zatim opalim na Brezovicu skijaliste na Sar planini onda se spustio do Prizrena.....onda tu prolazim kroz Djakovicu reko ajde da vidim de je ono cuveno mesto sto sam kao klinac slusao da je uvek zavejan pravac PEC - KULA - ROZAJI .....odvozah tu planincinu,super je put....iz krivine u krivinu na krivinu.... ....al ne po snegu ...josh nije pao, he he pa kuci.

Eto, reko.... mali predlog za taj kraj.

 

Stigla mi neka isplata od ranijeg posla, pa brže bolje da odradim neku turu, inače odoše pare bestraga. Gledam, nema nešto vožnji, a ova tema otvorena, pa reko da pitam.

Pre tri dana sam došao sa ture Zrenjanin-Čačak-Kraljevo- Raška-Novi Pazar-Andrijevica-Mateševo-Podgorica-Ulcinj-Kotor-Lovćen-Manastir Ostrog-Nikšić-Žabljak-Užice-Valjevo-Šabac-Zrenjanin. Predeo od Andrijevice preko Mateševa do Podgorice je fenomenalan za enduro vožnju, ali je spor u PM. Uhvatio me mrak na tom putu, koji nije ni malo naivan, a treba doći do Ade Bojane...

Valjda će biti više vožnji dogodine, pa ćemo se družiti.0takoje.gif Rado bih ponovo išao predelom oko Plava, jer je čisto uživanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Bas lepo.....retko je da vidis da neko iz tvog ravnicarskog kraja tek tako lako opali ovakvu turu,alal ti vera.

A to de je sporo....samo dodas gas i resen problem 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

...retko je da vidis da neko iz tvog ravnicarskog kraja tek tako lako opali ovakvu turu,...

 

Ima nas iz ravničarskih krajeva ...

 

kamp na Šiškom jezeru...

 

blx9.jpg

 

povratak sa Hridskog jezera...

 

kg66.jpg

 

malo Albanije...

 

ftpo.jpg

 

Plavako jezero...

 

q82p.jpg

 

...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja