Jump to content

Moto Zajednica

restauracija honde xl600lm

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: trstenik
  • Motocikl: klr650 tengai,xl600lm

Pozdrav za sve bajkere :zdravo:Poodavno pratim forume i sva desavanja na bj pa rekoh i ja da predstavim svoj rad.. Hondu iz naslova sam kupio u vrlo losem stanju,tako da sam delove nabavljao i kupovao gde god sam nasao,cak sam i dominatora havarisanog kupio zbog sajli,rucica,zadnjeg tocka sa disk kocnicom i drugih sitnih a skupih stvari.Sredjivanje masine nisam slikao,radjeno je pre4 meseca,ali imam slika od sadasnjh radova a nadam se bice i od buducih...Masina je sklopljena od dve druge jer originalna je bila totalno neupotrebljiva. Inace u planu je ugradnja hladnjaka za ulje od neke tojote,na otpadu pronadjenog,imace raznih donatora delova.Motor planiram za tezi off,a nisam slucajno xl za to odabrao imao sam xl600rm i znam sta ti hondini jednocilindrasi izdrzavaju.Jos da kazem trenutno vozim kawu klr 650 tengai takodje je off voznja upitanju,i dobra je kawa zavrsava poso,ali honda je honda... Mislim da je i clan spave to lepo objasnio :takoje:

post-23091-0-78991800-1360190676_thumb.jpg

post-23091-0-09683400-1360190699_thumb.jpg

post-23091-0-76863600-1360190734_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja