Jump to content

Moto Zajednica

Kros Motor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

ja ne kontam i dalje da niko nije provalio lika...il je klinac ili pandur :hej:1hmm.gif

 

pregršt glupih pitanja, i 100x je ponovi vožnju bez dozvole (da bi popisao vas, koji vozite bez iste)

 

:P

 

 

Jebiga brate,centri moci!!!Samo te posmatramo!!!!:staa2:

 

Опаа, сад си почео и са иновацијама, прво је на крају сваке реченице било !!! а сад је додао и !!!! Пре ће бити да је пандур, ова учестала понављања одређених знакова ми нешто чудно изгледају...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Predlažem da se tema označi kao "lepljiva". Karakteristična je, a malo-malo pa se pojavi slična, sa malim varijacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

Velja Yz 250 koliko te izadje generalna na tvojoj masini?

Neznam, nisam jos radio generalnu, a nadam se da necu skoro da je radim. O tim cenama i o odrzavanju brine moj matori, a moje je da proverim gume, doduvam po potrebi, vozim i da pazim da se ne polomim, jako 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova

Manje nego lecenje polomljenih kostiju!1zvizduk.gif

 

A ti sa tim tvojim ako padnes ne polomis se???Sa tim kad padnes odma si kaput!!

Stvarno ne kapiram sto neki ne mogu da se uzdrze od komentara?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

Dovoljno sam star da mogu otac da ti budem pa se nadam da ces prihvatiti ovo kao ocinski savet:

 

Pitao si sta te zanima, ljudi koji imaju iskustva su ti rekli da to nije za tebe i zbog cega nije za tebe. Na tvom mestu, ja bih ih poslusao.

 

 

Sto se tice mog bivseg motora:

600 kubika koliko ima taj model suzukija ne isporucuje toliko snage, narocito ne NAGLO kao sto to rade motori o kojima se ti raspitujes i daleko je bezbedniji za voznju od toga sto tebe zanima, a verujem da ce ti to potvrditi i ostali koji ucestvuju u ovoj prepisci.

Ako si pametan, poslusaces savete starijih i iskusnijih kolega, a takvih ovde ima mnogo i trazices nesto "pitomije" i tvom znanju i iskustvu primerenije od takmicarskih kros motora.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
  • Lokacija: Nisko Novo selo
  • Motocikl: Super Tenere

Toliko pitanja... Druze jednostavni idi i probaj neki, pa se vrati i napisi nam utiske, kako vuce i kako ide... Posle ces da vidis o cemu ti svi ovde govorimo ..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja kad sam to prvi put probao, bio sam fazonu....vozim 1000ccm, sta tu ima da me uznemiri iz 125ccm...pa sam se otkinuo kako to ide. :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Generalna hm, sta je generanla ? Novi delovi ili ?

Ali moze te kostati kao i ceo motor a moze i duplo manje.

 

 

Ovo me podsetilo na neku staru temu o kupovini rs125.

Zna li neko jel lik uopste kupio tu rs125?

I ovde ce biti takav slucaj koloko vidim.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

@ Nordmaner,

 

gledam sta pitas i sta ti odgovaraju, mogu da ti kazem kako si poceo za sada dobro prolazis. generalno daju ti dobre savete cak i ovi za koje mislis da te zezaju.

 

ja trenutno imam cr 125 i tt 600, kada odem u pescaru ili na breg ne znam koji ludje ide a spadaju medju "slabije" u svojoj klasi, pride toga nisam bas juce seo na motor i mogu skromno da kazem da pristojno umem da vozim. amaterski doduse cak vise rekreativno, to mogu da ti potvrde mnogi odavde sa foruma sa kojima sam se vozio.

 

kao sto ti je veljko ponudio, vecinu ako ne i skoro sve odgovore mozes dobiti od njegovog caleta koji je vise nego potkovan znanjem kako iz voznje tako i iz servisiranja motora, dacu ti i ja po koji savet, nece da se baci a vajlda ces ga preziveti ;)

 

dakle imas poziv da dodjes do nas, ne bi trebalo da ti predstavlja problem 20 km razdaljine, i da uz pice razmenimo misljenja. :takoje:

 

 

 

 

a mogao sam i ovako:

 

 

 

 

decko nemoj da te truju, skupi malo para i kupi hondu cr 500, lagan i pouzdan motor koji ce ti pruziti sve sto ti treba u offroad avanturama koje planiras, nije potrebna dozvola i kategorija jer ces biti daleko brzi od sve policije na ovom svetu.

 

ja sam odvec star ali i iskusan, poslusaj moj savjet i ima da te vidi bog. hondu cr 500 ces sigurno voziti do kraja zivota ako sada pocnes sa njom :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

@ Nordmaner,

 

gledam sta pitas i sta ti odgovaraju, mogu da ti kazem kako si poceo za sada dobro prolazis. generalno daju ti dobre savete cak i ovi za koje mislis da te zezaju.

 

ja trenutno imam cr 125 i tt 600, kada odem u pescaru ili na breg ne znam koji ludje ide a spadaju medju "slabije" u svojoj klasi, pride toga nisam bas juce seo na motor i mogu skromno da kazem da pristojno umem da vozim. amaterski doduse cak vise rekreativno, to mogu da ti potvrde mnogi odavde sa foruma sa kojima sam se vozio.

 

kao sto ti je veljko ponudio, vecinu ako ne i skoro sve odgovore mozes dobiti od njegovog caleta koji je vise nego potkovan znanjem kako iz voznje tako i iz servisiranja motora, dacu ti i ja po koji savet, nece da se baci a vajlda ces ga preziveti ;)

 

dakle imas poziv da dodjes do nas, ne bi trebalo da ti predstavlja problem 20 km razdaljine, i da uz pice razmenimo misljenja. :takoje:

 

 

 

 

a mogao sam i ovako:

 

 

 

 

decko nemoj da te truju, skupi malo para i kupi hondu cr 500, lagan i pouzdan motor koji ce ti pruziti sve sto ti treba u offroad avanturama koje planiras, nije potrebna dozvola i kategorija jer ces biti daleko brzi od sve policije na ovom svetu.

 

ja sam odvec star ali i iskusan, poslusaj moj savjet i ima da te vidi bog. hondu cr 500 ces sigurno voziti do kraja zivota ako sada pocnes sa njom :D

 

 

 

Izvadio si se u drugom dijelu posta... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition
hondu cr 500 ces sigurno voziti do kraja zivota ako sada pocnes sa njom :D

:care::care::care::lol::lol::lol:

Jooj Lenji, koji si car, dobih upalu trbušnjaka :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

 

 

decko nemoj da te truju, skupi malo para i kupi hondu cr 500, lagan i pouzdan motor koji ce ti pruziti sve sto ti treba u offroad avanturama koje planiras, nije potrebna dozvola i kategorija jer ces biti daleko brzi od sve policije na ovom svetu.

 

ja sam odvec star ali i iskusan, poslusaj moj savjet i ima da te vidi bog. hondu cr 500 ces sigurno voziti do kraja zivota ako sada pocnes sa njom :D

 

 

 

I bog ce brzo da ga vidituzno.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja