Jump to content

Moto Zajednica

MK ČIVIJA ŠABAC

Recommended Posts

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

U subotu smo bili kod nasih starih drugara u Becu,MC VIENNA EAGLES.Zurka je organizovana povodom pocetka sezone.Evo malo slika:

Boza,Makonijev cenjeni TATA

1005249.jpg

 

Tata i sin

1005258.jpg

 

Boza i Srna

1005250.jpg

 

Boza,Srna i Saler

1005251.jpg

 

Saler i Sekula :cirka1:

1005254.jpg

 

Gaja,predsednik MC VIENNA EAGLES

1005255.jpg

 

Drustvance na okupu

1005259.jpg

1005257.jpg

1005256.jpg

Na slikama nedostaje nas podpredsenik Buki,bio je u Lugneru na koncertu Riblje Corbe.Bora je u subotu imao koncert u Becu.Buki je slikao Boru i Raduku :sampion:

1005262.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Što ne volim blic na aparatima, svaki put me uplaši.

 

super slike druze,drago mi je da ste se lepo proveli.....e,a za blic ne brini uplasi ti njega "fat boy"1nanana.gif1jezik.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

nije sto smo najlepsi nego zato sto smo drugari :) Pedja Varadero & Saler 1zdravo.gif

 

 

254962_261332410669031_1438916860_n.jpg

ihhh..niste vi lepi,to je zbog ambijenta..slikano u Sidu iiiiixixxixixiixixixiiiiii2jee5.gifklovn.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Evo i nasih najmladjih

9.jpg

5.jpg

14.jpg

6.jpg

7.jpg

18.jpg

2.jpg

22.jpg

31.jpg

1005385.jpg

Hvala Saleru za veliku pomoc oko realizacije odlaska klinaca u Sremsku Mitrovicu :takoje:

Samo da napomenem da nam je max.brzina voznje bila 45km/h :moto3:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Slatki klinci, babu im njihovu.:zdravo:

Sredićemo Dane ništa ne brini.

A što se tiče klinaca, svaka im čast, slušaju kao matori.Sekula je išao prvi pa oni i zatim ja. Kao začelje putovao sam drugom do Mitrovice.Ali je bio dobar fazon jer mi je bord pokazivao 3,6 lit/100 km i tako sam se svima hvalio, ne pokazujući prosečnu brzinu. :zvizduk:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Sid
  • Motocikl: Princ sprint 125

Slatki klinci, babu im njihovu.:zdravo:

Sredićemo Dane ništa ne brini.

A što se tiče klinaca, svaka im čast, slušaju kao matori.Sekula je išao prvi pa oni i zatim ja. Kao začelje putovao sam drugom do Mitrovice.Ali je bio dobar fazon jer mi je bord pokazivao 3,6 lit/100 km i tako sam se svima hvalio, ne pokazujući prosečnu brzinu. :zvizduk:

 

tako puuunoo na 100?0staa2.gif0staa2.gif0staa2.gif Princ to meni nikad ne bi ucinio 1zvizduk.gif xexexe,pozdrav druze,gledamo se za vikend kod nas...2BJB5.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Najmladji su od juce postali clanovi MK CIVIJA JUNIORI.Trenutno ih je 10 na spisku i vrata su otvorena svima koji zele da pristupe sekciji.Cilj nam je druzenje,bezbedna voznja i ponasanje u saobracaju.Zelim im svima mnogo predjenih bezbednih kilometara i lepih druzenja na buducim putovanjima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Najmladji su od juce postali clanovi MK CIVIJA JUNIORI.Trenutno ih je 10 na spisku i vrata su otvorena svima koji zele da pristupe sekciji.Cilj nam je druzenje,bezbedna voznja i ponasanje u saobracaju.Zelim im svima mnogo predjenih bezbednih kilometara i lepih druzenja na buducim putovanjima.

 

Sto bi se u modernom IT svetu reklo, LAJK! :)

Srecno i bilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Djordje Sekulić, 71 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda cbr 900rr 1996

Momci iz kluba su se stvarno potrudili i maksimalno nam izasli u susret.Oformljena je dobra ekipica koja se i odranije druzi i zajedno ide na moto skupove koji su u dometu za njihove skutere/motore.Za neke od nas nista novo ali mnogima ce znaciti kada u klubu mogu da dobiju strucnu pomoc i savete i kroz druzenje nauciti dosta toga o bezbednoj voznji,odrzavanju motora itd..

Sad sve od nas JUNIORA zavisi kako ce ta ideja zaziveti i kojim ce tokom dalje ici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Sad sve od nas JUNIORA zavisi kako ce ta ideja zaziveti i kojim ce tokom dalje ici.

Има још дууууго времена док се ваш глас буде пикао :lol:?!

:takoje: за акцију, свака част. Тако ћете одмах бити у кругу оних са искуством, па ће и остали јуниори лакше и брже да науче како да буду добар учесник у саобраћају...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Djordje Sekulić, 71 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Honda cbr 900rr 1996

Ako se mi sami ne potrudimo ne mogu se drugi truditi za nas,zato i kazem da je sad sve na nama jer su nam stariji clanovi vec maksimalno pomogli i pomagace nam kad god to zatreba. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Juniori su dobili majice,Pravilnik o ponasanju,koji je veoma strog i moraju da postuju Statut MK Civija.Imaju i Upravni odbor.Veoma brzo smo stigli do brojke od 27 clanova,od toga 2 devojke.4-5 momaka krece sa starijim kolegama u subotu za Kosovku Mitrovicu,bice suvozaci.Spremali smo se da krenemo sa nasim voznim parkom,ali nejake masine i uslovi puta su nas primorali da odustanemo.

1005620.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja