Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: R1200GS

Hteo bih da pohvalim Sekulu, narucio sam neke sitnice u utorak a danas mi je sve stiglo brzom postom (5 dana). Sekula je za svaku pohvalu, ne znam da li se to samo tako potrefilo ili je uvek tako ekspeditivan ali svaka cast.

Covek za preporuciti!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Ja sam narucivao od Sekule preko Gordana,prvi put sam narucio robu u vrednosti od 500-600€,dobio sam je jako brzo,i nisu uzimali ni dinar proviziju,ali zadnji put je narucena roba isto preko Gordana,u vrednosti od 170€,i uzeli su mi 10%,a da me nisu ni obavestili,da uzimaju procenat.Da me neko ne shvati pogresno,10% nije mnogo,ali mislim da su o tome trebali da me obaveste kada sam narucio robu,i to nebi bio nikakav problem,a ne posalju mi robu i onda kazu 10%.Da je ta roba bila za mene pa ok,a ne ja da ucinim prijatelju da mu narucim robu,po ceni iz kataloga,ja sam jos morao da mu doplatim,kako ga nebi zajebao

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Ako su Sekula i Milan iz Sabca isti covek onda mi je cudno za tih 10%.

 

Pre par dana mi je stigla roba i to po cenama iz kataloga. I ponovo sam narucio.

 

Korektan, tacan i veoma ljubazan covek. Ima pice od mene kad se vidimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Javio se dečko iz Motobunkera jutros. Roba koju sam poručio pre 2 nedelje stigla je jutros i šalju je danas/sutra city expressom za Bg.

 

Sledeća tura stiže oko 15. pa kome šta treba nek požuri

 

Tura koja je trebalo da stigne oko 15.03. stigla je danas 27.03.

 

Malo kasne ali nije strašno sve dok je po kataloškim cenama... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

sekula i milan su isti covek.do sada nije uzimao 10 posto kada se narucuje od njega,e sad ako ide preko vise kolena....ne znam,ove nedelje je meni doneo alata u vrednosti 200e i nista nije uzeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Motobunkeru sam još u ponedeljak poslao mail sa spiskom ali mi se još nisu ni javili?!

Beri sam poslao juče PP i ni on mi se nije javio...

Sekula mi je poslednja šansa... sada sam mu poslao SMS...

 

Čekam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Procitao sam ovu celu temu,ali sam samo za jedne video da donose stvari iz Polo-a uz proviziju. Jel donosi neko te stvari bez provizije?

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Procitao sam ovu celu temu,ali sam samo za jedne video da donose stvari iz Polo-a uz proviziju. Jel donosi neko te stvari bez provizije?

 

Hvala

 

Motobunker donosi iz Louis-a bez provizije. Za Polo ne znam. Bera donosi i Polo ali uzima 15%.

 

Ja čekam od Motobunker-a neke sitnice za 10-tak dana... Će da vidimo koliko će rok da se otegne :)

Ne volim to čekanje, ali kada nema druge za sitnice koje život znače...

Jedva čekam da Louis ili Polo ili neko drugi dođe ozbiljno na naše tržište. Verovatno će to prvo biti BG ali neka je i tako samo neka dođu više :)

 

EDIT: Greškom sam u postu napisao Motobox umesto Motobunker - IZVINJAVAM SE SVIMA KOJE SAM ZBUNIO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Motobunkeru sam još u ponedeljak poslao mail sa spiskom ali mi se još nisu ni javili?!

Beri sam poslao juče PP i ni on mi se nije javio...

Sekula mi je poslednja šansa... sada sam mu poslao SMS...

 

Čekam :)

 

Radi dopune informacije...

Motobunker mi se javio u utorak 01.04. i potvrdio da za 2 nedelje stiže roba po kataloškoj ceni.

Kataloška cena znači sledeće:

Naručio sam neki merač temperature ulja za moj BMW. On je sada na akciji 10€ jeftiniji ali ipak važi cena iz kataloga na koje nema akcijskih cena.

Ali zato nema ni provizije.

 

Bera mi se javio PP-om u petak 28.03. i dao mi sličan rok za dostavu ali sa 15% na cene koje trenutno važe. Kao što sam ranije napisao meni nije problem da platim i 15% više za ono što mi hitno treba, ali sada nije takav slučaj i nije neka količina u pitanju. Biće prilike, sarađivaćemo :)

 

Sekula mi se uopšte nije javio na SMS...

 

Ovo nisu prodavnice (Motobunker jeste ali ovo što donose ne prolazi kroz nju) već fizička lica pa sam mnogo tolerantniji na ne javljanje i kašnjenje. :) Jednostavno, ljudi često idu i zašto ne bi od toga malo zaradili? Nemam ništa protiv! Lepo njima, a nama ako se ne sviđa i ne moramo da naručujemo zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Motobunkeru sam još u ponedeljak poslao mail sa spiskom ali mi se još nisu ni javili?!

Beri sam poslao juče PP i ni on mi se nije javio...

Sekula mi je poslednja šansa... sada sam mu poslao SMS...

 

Čekam :)

 

Radi dopune informacije...

Motobunker mi se javio u utorak 01.04. i potvrdio da za 2 nedelje stiže roba po kataloškoj ceni.

Kataloška cena znači sledeće:

Naručio sam neki merač temperature ulja za moj BMW. On je sada na akciji 10€ jeftiniji ali ipak važi cena iz kataloga na koje nema akcijskih cena.

Ali zato nema ni provizije.

 

Bera mi se javio PP-om u petak 28.03. i dao mi sličan rok za dostavu ali sa 15% na cene koje trenutno važe. Kao što sam ranije napisao meni nije problem da platim i 15% više za ono što mi hitno treba, ali sada nije takav slučaj i nije neka količina u pitanju. Biće prilike, sarađivaćemo :)

 

Sekula mi se uopšte nije javio na SMS...

 

Ovo nisu prodavnice (Motobunker jeste ali ovo što donose ne prolazi kroz nju) već fizička lica pa sam mnogo tolerantniji na ne javljanje i kašnjenje. :) Jednostavno, ljudi često idu i zašto ne bi od toga malo zaradili? Nemam ništa protiv! Lepo njima, a nama ako se ne sviđa i ne moramo da naručujemo zar ne?

 

Sve stiglo u dogovoreno vreme još u utorak ali sam zaboravio da se pohvalim ;)

Pride mi stigli privesci i upaljači kao prezentacija. Sitan gest koji puno znači.  :)

 

Kako nisam za ženu uspeo na celom sajmu (kao da je ogroman jel) da nađem čizme, naručio sam od jednog poznanika koji vozi kamion da mi donese iz Louis-a Probiker Touring Lady br. 37. Dosta često ide u tom pravcu pa ću videti da li može redovnije da donosi. Trebalo bi da u ponedeljak krene, a u sredu uveče da se vrati. Možda ako bude išao češće skratimo vreme čekanja na manje od 7 dana?

Videćemo... javiću posle uskršnjih praznika da li je odradio jer već u četvrtak sa ili bez čizama krećemo na Kopaonik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Drugar ide u ponedeljak 19.05. za Franfurt pa hoće da donese robu po ceni iz Louis-a ili Polo-a.

Vraća se u sredu 21.05. uveče.

Kome treba nešto hitno javite mi se na PP!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco & APN 6

Meni iz Louisa sve donosi Šeki iz Šapca po kataloškim cenama (računajući i popuste) i ide svakih desetak dana. Ako nekom treba mogu da posaljem broj na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Moze li neko da mi preporuci preko koga da kupim neke delove iz louisa po mogucstvu da bude pouzdano i bez provizije.

Da li se placa unapred ili pouzecem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

pa sve ti pise lepo gore, ako ti treba sekulin broj mogu da ti posaljem

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Beograd-Zvezdara-Miljakovac

Da li je Sekulin telefon 065/8991866?

 

Jedan predlog, mogao bi termogedzo ili neko od moderatora da u prvi post grupise sve dobavljace sa telefonima.

 

 

Pozdrav, Nebojsa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Nis

I da pohvalim Sekulu,narucio sam cizme proslog ponedeljka,jutros su mi stigle.

Cena je bila kao u katalogu bez provizije.Iskreno se nadam da covek ima zaradu od povrata PDV-a na granici jer bi ovako bilo glupo da donosi besplatno.Sve u svemu hvala mu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja