Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW K1300R

Ko od dobavljaca ima Louis, Polo i HG kataloge za 2010? Ako neko ima molim obavestenje na pp radi daljeg dogovora.

I ja bih Louis katalog! Moze PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Jel neko naručivao skoro iz Polo-a i da li još uvek neko radi donošenje robe odatle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Bera radi. Imas ga u ovoj temi pa mu posalji pp. Inace, imas i nov katalog da uzmes od njega, nema mnogo stvari novih ali nije los.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Interesuje me jedna jakna iz Louis-a ali ne znam koji mi broj odgovara. Jel ima negde specifikacija brojeva, tj. duzina rukava, sirina ramena i sl.

 

Konkretno me interesuje artikal:

http://www.louis.de/_10963cd15fe3ebfcc6d627a3d2b3b32241/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=110&wgr=870&list_total=58&anzeige=0&page=0&artnr_gr=208605

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Moram da pohvalim Beru

Ispostovao me covek oko sitnice, i rok isporuke i cena realna, i prilikom narucivanja mi je ponudio jos neke potrosne delove - po normalnim cenama i bez filozofiranja ( kod drugih sam ranije naletao na mnogo price, a slabu efikasnost )

Tako da ga sad svima preporucujem i od sada vise mi drugi snabdevaci i netrebaju i nezanimaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

   Mene Bera vec vise od mesec dana zavlaci oko Nolan kacige. Sve kao ,,problemi sa kolima, bice sledece nedelje, javljam se sigurno itd". Naravno ne padne mu na pamet da se javi i kad ga ja pozovem opet ista prica, i tako vec 5-6 nedelja. Sto je mnogo mnogo je. Ako vec ne moze/nece neka lepo kaze a ne da mi prica bajke. Bezveze.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

Kacige su problem u Louis-u. Direktno kod njih. Znam pouzdano - Kum vozi kamion i cesto je u Frankfurtu i prica mi kako je za svoju kacigu koja je na sajtu aktuelna, ceka je vec mesec dana , a tri puta je vec bio i stvarno nisu dobili. Tako da je problem do Louis-a .

Nepravdam nikog, ali pouzdano znam da je tamo trenutno neki problem sa kacigama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2356 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Evo da i ja prenesem moje iskustvo u vezi kacige. Ja sam prosle godine vise pute narucivao kod Bere kacigu.Doneo mi je iz treceg-cetvrtog puta,ali moram da kazem da nije bilo do njega.Kacige koje sam ja narucivao bile su restposten i Bera mi je rekao ( nazvao me je ) da ce mi doneti ako nadje model koji ja trazim.Tek kad sam napravio spisak vise kaciga koje su na restpostenu,doneo mi je jednu od tih koju je nasao.Po meni je to skroz korektno sa njegove strane,a ne mogu ni da kazem da su krivi ovi iz Louisa sto nisu trenutno imali na stanju.Kada god sam narucio nesto sto nije restposten,stizalo je brzo.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Uh, dobio sam odgovor na moju poruku kako nije isporucena kaciga a pre dve nedelje kad sam zvao da pitam sta se desava je rekao da je kaciga isporucena i da samo treba da je donese sledece nedelje i da se javlja sigurno.  ::) ??? Eto u tome je problem, znam ja da je zaebano doci do restpostena ali brate pa kazi stvarno kako stoje stvari, pa ako ne mozes da probamo sa drugom kacigom ili da probam preko drugog dobavljaca. Ovako se pet nedelja nerviram i cekam, i stoje mi 100 evra koje ne mogu da potrosim i sad su normalno rasprodate Nolanke i mogu da se slikam.

 

Al dobro, idemo dalje. Samo sam hteo sa vama da podelim ovo svoje iskustvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: MK CRNA REKA
  • Motocikl: Hayabusa

A to sa restpostenom ti je kako imaš sreće ja sam naručio kod Bere kacigu pantalone i neke motopatike. Kaciga i pantalone su stigle na vreme i po dogovoru ali patike nisu. I tako sad čekam šta će biti. Sad zasad nema nikakvih novih vesti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Kako da vidim na Polo-vom sajtu koje su mere jakni?

Interesuje me jedna jakna ali ne znam da li bi mi odgovarao XL ili XXL, jer je svuda razlicit kroj.

To je ova jakna:

http://www.polo-motorrad.de/shop/Clothing-Gentlemen-Jackets-Firefox-Sportblouson/group/7507/dmc_mb3_search_pi1.filter.GROUP_PATH.0/(7507)+Jackets/dmc_mb3_search_pi1.filter.PRICE_FILTER.0/20+-+50%7C/dmc_mb3_search_pi1.page/1/product/376655/L/2/Product-detail.productdetails.0.html

 

Jel ima neko polovu jaknu slicnu pa da premeri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

ajd i ja da se oglasim, ljudi nemate razloga da

sumnjate da neko bas vama ne zeli da donese restposten...

nema BRE,ponekad ima ali je uglavnom problem...a ovo

su i informacije od ljudi koji su nabavljali i preko drugih

kanala,rodjaka i slicno...

jbg.znam sta je i ja bih `teo ono sto je kostalo 279.99 za 60-70-80e,

ali nemre uvek i tacka.

 

pozdrav!

 

edit: moj savet ,neko moje iskustvo,ako gledate restposten gledajte onaj koji stoji izvesno vreme...

ako cekate neki restposten recimo 30 dana i on se pojavi 31,vi odmah mahnito krecete da trazite

Sekulin ili Berin broj,znajte da su jako male sanse da vam taj artikal bude isporucen...jer ce biti aus

vec u toku dana.

 

edit 2:sad vidim da sam bio nejasan,ovde sam mislio na artikle kojih ima pa nema ( u vasem broju) ,pa se odjednom

pojave posle izvesnog perioda...

a najbolje je naruciti novi restposten odmah, prvog dana pojavljivanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Restposten NOLAN je nemoguce dobiti u Louisovim prodavnicama.Svako ko ima nekoga u EU,moze probati da poruci kacigu.Restposten se odnosi na prodaju putem neta,i te stvari je prava retkost sresti u filijalama.Zato,zamolio bih jos jednom,da RESTPOSTEN robu  NE PORUCUJETE.Nolan je na pocetku restpostena bilo moguce poruciti i dobiti u svakoj filijali.Ali sada su probrani i dezeni i brojevi.Preostale kolicine ce verovatno sniziti na neku smesnu cenu.Tako je bilo i sa drugim proizvodjacima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2821 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Bestelleingangsbestätigung

 

 

 

Sehr geehrter Kunde,

 

vielen Dank für Ihre Bestellung. Diese Eingangsbestätigung informiert Sie darüber, dass Ihre Bestellung bei uns eingegangen ist, stellt jedoch keine Annahme der Bestellung durch uns dar. Der Kaufvertrag zwischen Ihnen und uns kommt erst mit der Versendung der Ware an Sie zustande.

 

     

 

Sie bestellten gemäß unseren Allgemeinen Geschäftsbedingungen (AGB) verbunden

 

mit Ihrem dort dokumentierten und für Sie kostenlosen Rückgaberecht.  Unsere

 

diesbezügliche Rückgabebelehrung haben wir für Sie zusätzlich auch am Ende dieser E-Mail wiederholt; bitte drucken Sie sich diese zusammen mit dieser E-Mail für Ihre Unterlagen aus.

 

 

 

 

 

Folgende Bestellung haben Sie aufgegeben:

 

 

 

 

 

Produkt  Beschreibung                          Anz      Einzel-      Gesamt- 

 

                                                          Preis        Preis   

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

21500503  PROBIKER KX4      GR.M MATT SCHWARZ    1    99.95 EUR    99.95 EUR

 

 

 

20860546  CYCLE SP.0207 TEXTILJACKE DAMENGR.46,    1    49.95 EUR    49.95 EUR

 

          SCHWARZ/GRAU                                                         

 

 

 

Naj jednostavnije kad imate nekog tamo .Mana toga je sto robu cekate dok taj neko nedodje u srbiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2356 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Restposten NOLAN je nemoguce dobiti u Louisovim prodavnicama.Svako ko ima nekoga u EU,moze probati da poruci kacigu.Restposten se odnosi na prodaju putem neta,i te stvari je prava retkost sresti u filijalama.Zato,zamolio bih jos jednom,da RESTPOSTEN robu  NE PORUCUJETE.Nolan je na pocetku restpostena bilo moguce poruciti i dobiti u svakoj filijali.Ali sada su probrani i dezeni i brojevi.Preostale kolicine ce verovatno sniziti na neku smesnu cenu.Tako je bilo i sa drugim proizvodjacima.

  Covek je sve lepo objasnio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ja narucio preko Bere. Tri Nolana 84. Dve stigle prosle nedelje a danas stize i treca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Zna li neko kakwa je situacija sa popustima i akcijama u Louis Giga store u Becu?? Planiram da zapalim za koji vikend tamo...

Vaze svi popusti,svako moze naci ponesto za sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

@Sekula:samo da najavim da cu te zvati ovih dana  ;D ;D ;D napravio sam mini spisak (nista restposten) samo finansijski krugovi da se poklope  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja