Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Svako nek kupuje kako hoče ali ljudima koji nam donesu stvari iz louisa svaka čast,kome se ne sviđa nek kupi i na vojnom otpadu nije me briga.A što se tiče registrovanja na forumima svaki pošten čovek koji nema šta da krije ili da se stidi svoje ličnosti napiše svoje ime i prezime.

 

Pozdrav drugari

Arpad iz Temerina

 

Prezime ?  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1664 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja sam narucivao od Sekule XY puta i svaki put bio ispostovan do kraja, a onda sam njega preporucio jos 10-ici veseljaka sa foruma i gle cuda i oni su ostali odusevljeni  ;) Poslosvnost, korektnost, dostupnost u najkracem roku, informisanost o dospecu robe.... da ga nema morali bi ga izmisliti  :)

 

Moji drugari i ja ostajemo i dalje us Sekulu, i da samo da ne bude nekog nesporazuma...

coveka uzivo nikad nisam video ni upoznao, samo smo polsovno komunicirali za sve zasluzuje samo pohvale  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 451 postova
  • Lokacija: Šabac

Smatram da je jako bitno imati dobru opremu na motoru. Ne kaže se da nema lošeg vremena, već samo loše opreme.

Taj spisak opreme stalno raste kako vam rastu apetriti za vožnju. Pošto sada sve više želim duže relacije i vozanje bez obzira na vreme

i apetiti za opremom stalno rastu.

Do sada sam opremu naručivao od Čabe iz Sente i  Sekule iz Šapca i sa obojicom sam prezadovoljan.

To su pošteni i čestiti ljudi, Sekulu znam lično i sedimo i družimo se u prostorijama kluba  Čivija iz Šapca.

Narode ako ste skupili pare za motor nemojte žaliti novac i za opremu. Ona je jako bitna i zbog udobnosti u vožnji, a i za nedaj bože.

Uzdravlje bili i da uživamo i dobro se vozamo... Pozz...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

 

sve mi to deluje malo u sivoj zoni i prilicno komplikovano. sta ako kupim nesto sto mi je veliko ili tesno? jel daje on neki racun da moze da se menja i koliko se onda ceka jer koliko sam razumeo on nema na zalihi razne velicine?

 

pa dobro jasno mi je. ja cu ipak da odem u radnju da probam i kupim jer koliko vidim cene sa onih reklama gore su slicne onima iz tog luisa a kontam da su to ipak radnje gde mogu da probam a ne volim da rizikujem. ne zbog tog sto donosi jer vidim da je ispostovao ljude vec zbog velicina i nemogucnosti zamene. hvala svima

Pa najbolje da si otišao u prodavnicu....ispljuvao si čoveka...bespotrebno....i čak da zaradjuje...neka... misliš li da su gorivo i putarine njemu poklonjene...znaš li da vozači do Beča i nazad  uzimaju 100-150 evra...pa i on je vozač...lomi svoj auto zbog svih nas...misliš da to ne zaslužuje neku nadoknadu...pa slanje robe  AKS-om....sve to radi bez naše vidljive zarade...mi plaćamo samo cenu u katalogu+ Aks, a on i ako ima neke popuste zaradio ih je svojim trudom i cimanjem....dok mi ovde sedimo na kompu u toplim sobama ....čovek se cima naručuje ako nema u radnji, .....a nama samo stigne paket ispred nosa...potpis i to je to....

    Lako je pljuvati .....treba biti čovek.........

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: VAROŠ NOVOSADSKA
  • Motocikl: PAN EUROPEAN

"Covek je onoliko bogat koliko daje drugima,a vredi koliko je potreban drugima!"

 

Mislim da mnogo ljudi sa foruma a i sire dele moje misljenje,da Sekula vredi i kao covek,i kao prijatelj.

 

Sekula,ovo je samo pokusaj provokacije,nemoj nasedati

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja sam narucivao od Sekule XY puta i svaki put bio ispostovan do kraja, a onda sam njega preporucio jos 10-ici veseljaka sa foruma i gle cuda i oni su ostali odusevljeni  ;) Poslosvnost, korektnost, dostupnost u najkracem roku, informisanost o dospecu robe.... da ga nema morali bi ga izmisliti  :)

 

Moji drugari i ja ostajemo i dalje us Sekulu, i da samo da ne bude nekog nesporazuma...

coveka uzivo nikad nisam video ni upoznao, samo smo polsovno komunicirali za sve zasluzuje samo pohvale  :)

 

"Covek je onoliko bogat koliko daje drugima,a vredi koliko je potreban drugima!"

 

Mislim da mnogo ljudi sa foruma a i sire dele moje misljenje,da Sekula vredi i kao covek,i kao prijatelj.

 

Sekula,ovo je samo pokusaj provokacije,nemoj nasedati

 

 

 

U potpunosti se slazem!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Sekula druže, samo opušteno i bez nervoze pogotovo oko jednog provokatora... Kao što rekoh pre par strana : idemo na pivce i sve ok i pod kontrolom  ;) ŽiFeli  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Najbolje da se 'klokira' ova tema jerbo zbog nekoga tamo već baniranog Sekula živce iskida.

 

Ako neko misli da ga je Sekula izradio neka mi pošalje marku, model ili šifru proizvoda a ja ću mu slikati proizvod sa cenom iz kataloga za '09g.

Da već jednom prestane ova zezancija! Evo katalog je ispred mene i kad uporedim cene sa ovima iz naših prodavnica...strašno, ugrađuju se po 'malo više mnogo'! i onda je Sekula kriv što daje po ceni. Pa i jeste ali za ove preprodavce!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Ne verujem sta se sve pise ovde,zato ne bih da komentarisem...  ??? :o

 

Treba mi informacija jel Sekula jos uvek donosi robu iz Louisa

i da li je menjao broj,posto ne mogu da ga dobijem na onaj stari?

 

Hvala unapred...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Stigle mi juce cizme i jos neke sitnice od Sekule. Ovo mi je prvi put da narucujem od njega ali ne i poslednji. Sve pohvale za coveka.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja