Jump to content

Moto Zajednica

Louis/Hein-Gericke/Polo dobavljaci

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Zahvalan sam i tebi BOKI.64 na preporuci na kom forumu da idem.Ja sam stara garda motorista od 71.god vozim motore i imam dva Nemacka oldtajmera i jednog koji ide ka tome samo je Japanac.Sa kompjuterima sam poceo skoro pa se ne snalazim najbolje i zato sam zahvalan na svakom ukazanom putokazu koji me upucuju na odredjene forume koji su za mene interesantni,a verujem i za jos neke slicne meni koji kasne sa znanjem informatike.Upravo listam on-line narucivanje,a ebay kupovina sam prelistao do zadnje stranice i odusevljen sam koliko sam Milos izbacuje podatka na kojim sajtovima sve moze da se pretrazuje koga sta zanima.Unapred se zahvaljujem svakome na preporukama i adresama bilo dobavljaca,servisa,prodavnica ili klubovima ljubitelja odredjenih marki motorcikla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ja. Sad sam na putu, vracam se polako. Za ostale radnje je malo kasno za ovu turu, jedino cu jos svracati u LOUIS. Mozda cu ici sredinom maja jos koji put do H Greicke-a.

PP sa siframa do sutra ujutru do 9h.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 993 postova
  • Lokacija: Svud po malo..
  • Motocikl: Brdo i šuma..

Ja. Sad sam na putu, vracam se polako. Za ostale radnje je malo kasno za ovu turu, jedino cu jos svracati u LOUIS. Mozda cu ici sredinom maja jos koji put do H Greicke-a.

PP sa siframa do sutra ujutru do 9h.

Pozz

Imaš li mogućnosti da iz Louis-a doneseš: https://www.louis.de/en/einkauf/warenkorb

Baš bi se obradovao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Drugari,

 

Sticajem okolnosti za mesec dana (08.06.2016.) ću proći kroz Filah (Villah) na putu za Touratech Travel Event 2016. Vraćam se 14.06.2016.

 

Ako nekome nešto treba iz Louis-a ili Hein Gericke (neke sitnice koje mogu motorom da ponesem) neka mi pošalje na PP.

 

Uslovi su sledeći i od njih nema odstupanja ni u kom slučaju i ni za koga: :):neznam:

 

- Cena je kao na Louis sajtu u trenutku kupovine u prodavnici. Ne mogu da snosim odgovornost ukoliko nešto u međuvremenu poskupi ili pojeftini. Ako poskupi i ako budem u mogućnosti javiću se iz prodavnice. Ako ne uspem da se javim neću uzeti. Ako pojeftini, dobićete ga po toj nižoj ceni ako je i u prodavnici pojeftinilo.

 

- Plaćanje je OBAVEZNO pre polaska na put (nemam para ni za sebe, pa ne mogu da plaćam od svojih para). Rok za plaćanje je 07.06.2016. Može na moj privatni račun u dinarima ili lično u EUR.

 

- Ne mogu da snosim odgovornost ukoliko artikala ne bude bilo kada ja budem u radnji. Ako ne donesem robu, vraćam pare kada se vratim sa puta.

 

- Kabaste stvari na žalost ne mogu da ponesem motorom.

 

Ako vam ti uslovi odgovaraju odlično.  :takoje:  Za sve dodatne informacije pišite na PP.

 

Marko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

zanima me da li je neko skoro narucivao nesto iz polo-a i, ako jeste, preko koga je islo? pregledah celu temu, ali su postovi poprilicno stari i ne znam koliko su aktuelni kontakti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

I mene zanima da li neko donosi opremu iz Pola, stradala mi kaciga pa mi je prilicno hitno.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ne radi, danas sam pitao coveka. A Bera se ne javlja. Ima li jos neko mozda ko se bavi time?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt
On 5/12/2019 at 5:16 PM, MilosSani said:

I mene zanima da li neko donosi opremu iz Pola

 

 


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

I mene zanima isto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Radi Bera Polo, javio mi se covek kasnije. Doduse, ja sam kupio ovu postavu kod nas, ali mi je potvrdio da donosi opremu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1881 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt
41 minutes ago, MilosSani said:

Radi Bera Polo, javio mi se covek kasnije. Doduse, ja sam kupio ovu postavu kod nas, ali mi je potvrdio da donosi opremu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ako moze Berin broj telefona ovde ili na pp posto u temi ima njamanje 2 razlicita pa ne znam koji je aktuelan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja