Jump to content

Moto Zajednica

Predrasude o devojkama koje vole motore

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Meljak

Motor? Zar to nije sinonim za slobodu, samostalnost, strast, sirinu, avanturu...? Izuzev, ako nisi "maneken"? Sve je u glavi, zar ne? Cemu onda dogme i predrasude sta ce ko da misli? Do tebe je, a ne do drugih. Pozdrav Malla!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa,jel imas neki motor? Ako nemas,mogu da zamislim kako se osecas jer mozes samo da ih gledas kako zuje pored tebe... Nabavi bilo sta na dva tocka i niko nece moci da kaze da si sponzorusa i tek tad ces se osecati slobodno jer ces raditi ono sto volis...

 

Mozda devojka voli da je neko vozi... hmmmm?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

A da nije neki BAJKER TRAVESTIT zapoceo ovu temu ?

 

Pa se nasladjuje sa vasom podrskom i socnim komentarima  ?

 

Vredi ramisliti

 

 

 

    ........Johann

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Aku u pravu si, nemoze niko da me ubedi da mu nije prijalo to da ga drugacije gledaju de ne kazem da ga ne gledaju kao obicnog smrtnika. Pa ja sa mojim malim YBR-om kad prodjem kroz grad svi me gledaju a kako li je tek kad prodje MT-01 :o. Zivim preko puta gimnazije i neki put se desi da bas kad je veliki odmor dodjem sa voznje onako u punoj opremi, ponekad mi je neprijatno jer svi zure u mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Vrsac

  Citam sta si napisala, mogu ti reci da je prava stvar sto si se prijavila i sto radis ono sto zelis. Osoba na motoru ti je kao ptica slobodan i ide gde hoce i kad hoce nije zavistan od drugog. To sto si mlada svaka cast, i ne gledaj sta ko misli o tabi nego gledaj sta ces ti misliti o svemu kroz zivot, neznam dali imas motor a ako ga nemas zelim ti da sto pre dodjes do njega i to onaj koji zelis. Neko rece da ima mesta kod njega da si kao suvozac. Ok postujem i to ja sam vise za ono da si samostalna. Ja imam sinove starije od tebe, ako si upisala pravo godiste. U svakom slucaju dobrodosla pa druzenje nikad nije na odmet bez obzira na tvoje godine. Mozda se nekad i sretnamo na nekom od druzenja BAJKERA. Sto se tice razmena iskustava i znanja o mot. ovde mozes dosta da naucis a i moja mail adr. ti je na raspolaganju pa po zelji izvoli javi se. Pozdrav CAO. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja