Jump to content

Moto Zajednica

koliko li vrede polovne gume...

Recommended Posts

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

za sada me zanima koliko mogu da vrede gume metzeler tourance exp u dimenziji:

napred: 110 / 80 R19

nazad: 150 / 70 R17

 

sara na gumama je odlicna, ali je mator dot. ne secam se tacno, ali mislim da su stare oko 5 godina. presle su oko 4000 km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: begeč
  • Motocikl: BMW R1100GS

ja imam metzeler M3 na mom motoru dot 06.nevozim agresivno,i rade mi posao odlicno.polovne moto gume se prodaju,ono sto sam ja gledao,25 do 50 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Za bacanje :takoje:

Ja sam moje gume koje su još bile ok, stare 4 god prodao za 20eur, da ih nisam prodao, išle bi u kontejner jer za vožnju nisu :takoje: ne voziš 125ccm da može da se stavi bilo šta, voziš hiljadarku sa finim obrtnim momentom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Nisam još, ali ću najverovatnije uzeti anakee 2.

Čekam da stignu u prodaju. To će valjda biti sredinom februara.

Cena im je oko 250€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Ja sam dobi oponudu iz Kommp co anakee II set 235 evra. doduse

 

Obrati paznju na nosivost i brzinski indeks neme su zajebali <_<

 

A za Osijek evo ti info

VULKANIZER GORAN PARDON

Adresa: K. TOMISLAVA 2 A

31431 Čepin

Tel/Fax: 00385(0)31 / 381163

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Ako već ideš napolje, informacija za tebe: kod Furlana sa vraćenim porezom, Metz tourance exp set u toj dimenziji je oko 190 i neki evrić. Mislim da imaju na stanju još jedan set.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

@johann

to je dobra cena za anakee.

hvala za kontakt

obraticu paznju i na index-e. hvala u svakom slucaju

 

@severijan

daj kontakt ako moze. i metzeler apsolutno dolazi u obzir. hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

 

@severijan

daj kontakt ako moze. i metzeler apsolutno dolazi u obzir. hvala

 

http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/

 

Redovna stanica dobrog dela turing-enduraša. Već 4. set sam kupio kod njih. Cena je proverena, jer sam sebi uzeo taj Metz tourance exp set pre nekih 10 dana, a, s oproštenjem, dimenzije :lol: su nam iste.

 

Inače, stanja sa sajta su ažurna i možeš (telefonom) da rezervišeš gume. Povraćaj poreza je direktno u radnji, znači ne može pare odmah na granici, ali zato imaš celih 20% nazad, tj. nema posredničkih provizija.

 

Srećno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako već ideš napolje, informacija za tebe: kod Furlana sa vraćenim porezom, Metz tourance exp set u toj dimenziji je oko 190 i neki evrić. Mislim da imaju na stanju još jedan set.

 

:neznam:

 

Ja sam pre par meseci proveravao jer su moje trenutne gume DOT 42507 i 3208, pa su mi u Keleni dali cenu oko 23.000 RSD (oko 195 EUR u to vreme) za par, ali je DOT bio 2611 pa sam razmišljao šta da radim i na kraju nisam uzeo jer sam u međuvremenu počeo da radim Pirelli.

 

Doduše, zvao sam i Motobox iz Splita pa su mi dali cenu od 1950 HRK (oko 260 EUR) za par i kontakt Gorana iz Čepina (Pardon koji se već pominjao). Zato me malo zbunjuje ta cena koju si dao :zbunjen:

 

Raspitivao sam se još za Michellin Anakee 2 i dobio cenu u Srbiji od oko 230 EUR za par.

 

Bridgestone u Raduloviću je bio na nekoj akciji 15% kada se kupi par pa im je cena bila oko 210 EUR.

 

Maštao sam malo i o Metzeler Karoo T (Motobox Split 206 EUR) i Pirelli Scorpion Rally (kod nas 295 EUR, a kod Hrvata 275 EUR). Sviđa mi se taj skroz enduro fazon i voleo bih da krenem po terenima za te gume, ali ja retko silazim na blato i pesak. Makadam i utabana zemlja je vrhunac mog dometa trenutno. Najbolja guma za taj stil vožnje je: nova, crna i okrugla. :)

 

 

Na kraju, uzeo sam Pirelli Scorpion Trail jer ih radim, a izašle su me oko 240 EUR sa trenutnim popustom. Još samo da rešim dilemu oko balansiranja u NS :lud::takoje:

Trebalo bi u toku nedelje da ih montiram pa će stare Metzeler na prodaju. Ako neko bude hteo, taman da imamo za koju turu u kafani. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Ako već ideš napolje, informacija za tebe: kod Furlana sa vraćenim porezom, Metz tourance exp set u toj dimenziji je oko 190 i neki evrić. Mislim da imaju na stanju još jedan set.

 

:neznam:

 

Ja sam pre par meseci proveravao jer su moje trenutne gume DOT 42507 i 3208, pa su mi u Keleni dali cenu oko 23.000 RSD (oko 195 EUR u to vreme) za par, ali je DOT bio 2611 pa sam razmišljao šta da radim i na kraju nisam uzeo jer sam u međuvremenu počeo da radim Pirelli

 

Kada sam svojevremeno proveravao u keleni, cena za set je bila 350eur, tj. Koji evric manje! Toliko uvredljiva cena (i to bez montaze), da vise nikada nisam ni proveravao... To tebi je bila mega cena, a dot je bio sasvim prihvatljiv, ja bi ih oma ;) uzeo.

 

Cena u furlanu je 100% kako sam napisao i provereno najbolja od normalnih izvora za tu gumu, a i brezice su uvek nekako usput...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako već ideš napolje, informacija za tebe: kod Furlana sa vraćenim porezom, Metz tourance exp set u toj dimenziji je oko 190 i neki evrić. Mislim da imaju na stanju još jedan set.

 

:neznam:

 

Ja sam pre par meseci proveravao jer su moje trenutne gume DOT 42507 i 3208, pa su mi u Keleni dali cenu oko 23.000 RSD (oko 195 EUR u to vreme) za par, ali je DOT bio 2611 pa sam razmišljao šta da radim i na kraju nisam uzeo jer sam u međuvremenu počeo da radim Pirelli

 

Kada sam svojevremeno proveravao u keleni, cena za set je bila 350eur, tj. Koji evric manje! Toliko uvredljiva cena (i to bez montaze), da vise nikada nisam ni proveravao... To tebi je bila mega cena, a dot je bio sasvim prihvatljiv, ja bi ih oma ;) uzeo.

 

Cena u furlanu je 100% kako sam napisao i provereno najbolja od normalnih izvora za tu gumu, a i brezice su uvek nekako usput...

 

Izgleda da se stvari polako menjaju :)

 

A Brežice... pa da... nekako su usput... Oma tu posle Temerina... al na drugu stranu ;):zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Raspitivao sam se još za Michellin Anakee 2 i dobio cenu u Srbiji od oko 230 EUR za par.

 

podeli informaciju sa nama. gde ima za 230e?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Zvao sam danas ovog decka koji prodaje michelin i konkretno sam pitao za dimenziju 90-90-21 = 78eura i 140-80-17 = 124 eura. Ako uzmem dve dobicu popust 10 eura.

 

 

http://www.kupujemprodajem.com/Michelin-moto-gume-4273500-oglas.htm?filter_id=13039613

 

 

Mada mi se ne zuri jer u varijanti imam i ryu motors kod njih kad se uzme par dobija se 10%popusta i besplatna ugradnja.

 

Ako je neko uzimao od ovog prvog neka kaze kakva su mu iskustva..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Raspitivao sam se još za Michellin Anakee 2 i dobio cenu u Srbiji od oko 230 EUR za par.

 

podeli informaciju sa nama. gde ima za 230e?

 

Top Stop Auto je imao pre par meseci kada sam proveravao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Dzefri

i ja sam pre neki dan naručio gume od tog Radovana, preko telefona mi je delovao vrlo fer i korektan, a inače je to ortak našeg drugara sa foruma .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja