Jump to content

Moto Zajednica

VI Skup MZ Svet-a - organizacija

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Djenka, mogao neki medved da izripi iz sume... :D

 

Medvedi još cvikaju od Bože i klone se ljudi...:moto3:..i Bože.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Ni medvedi nisu ono što su bili :lol:

 

A ovakvo nebo je bilo u subotu 01.06.2013 iznad Kaluđerice :staa:

 

0A28BC9E-8AE0-9341-9DF3-2E099F874BDE.jpg

 

slikano iz restorana ,,Konak" u Malom Mokrom Lugu :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Pošto nisam bio na skupu, nadam se da su me drugari opravdali koji su u moje ime došli na skup na kratko.No, nije to poenta posta...

Sledi jedno pitanje, koliko je para bio čip za skup? Neke nelogičnosti su mi u glavi pa rekoh da probam da ih razrešim. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Drugari su super i šteta je što nisu duže bili sa nama.

 

Što se para tiče skupljali smo po 2.000. Dao je ko je imao, ko nije dao je onoliko koliko je imao. Zbog neuspeha u prikupljanju para Vlajko i Miloš su išli u dve značajnije nabavke pored one osnovne, pripremne, a sitnice je Miloš donosio ko zna koliko puta: te svež hleb, te rakija, po prase...

 

Pokrili smo se dobro i imali smo svega u izobilju.

 

Ma i previše. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Nešto presabiram polemike oko toga kako smo imali velike čipove svih ovih godina....2000 je manje od 2500-3000 .jebemli ga ,ništa ne razumem.Sranje je kada politika udje u pozadinu motociklzma...Ma ko ga jebe, samo razmišljam.

 

P.S.

 

Ne tražite logiku u mom razmišljanju, ja to nako, za sebe.To je sve zbog Lava,popi ga danas a organizam naviko na Jelena...:zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Nešto presabiram polemike oko toga kako smo imali velike čipove svih ovih godina....2000 je manje od 2500-3000 .jebemli ga ,ništa ne razumem.Sranje je kada politika udje u pozadinu motociklzma...Ma ko ga jebe, samo razmišljam.

 

P.S.

 

Ne tražite logiku u mom razmišljanju, ja to nako, za sebe.To je sve zbog Lava,popi ga danas a organizam naviko na Jelena...:zbunjen:

Slusaj zver nisi bio nije ti oprosteno. Sto se cipa tice nemoj na ovaj nacin da prozivas RIderse ne stioji ti.Ja mogu da pravim skup za cip 200 dinara al svaki ucesnik ima da trazi puzeve za sebe a ja cu da mu ih ispecem pa ko koliko navata, i brate zajebi tu politiku vise il sidji sa kaldrme

.Izvini za ono sa kaldrme al . . . .

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nismo se gledali kroz dinar za sve ove godine pa evo ni ovaj put. Pričali smo o tome da onaj ko nije došao zbog goriva kad već za Skup novac nije bio uslov mogao je da traži za benzin bez bilo kakve sramote i nas par koji smo o tome pričali bi pomogli, tako smo se izjasnili.

 

Imali smo Skup prijatelja a ne motora, pare ionako nisu važne, da ih je bilo još i njih bi pojeli i popili mada nam ni ovako ništa nije falilo, imali smo šta smo hteli i koliko je trebalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

I pretekle dve gajbe piva i još ponešto.. taman da ima Rade da pijucka i mezucka :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

[

Slusaj zver nisi bio nije ti oprosteno. Sto se cipa tice nemoj na ovaj nacin da prozivas RIderse ne stioji ti.Ja mogu da pravim skup za cip 200 dinara al svaki ucesnik ima da trazi puzeve za sebe a ja cu da mu ih ispecem pa ko koliko navata, i brate zajebi tu politiku vise il sidji sa kaldrme

.Izvini za ono sa kaldrme al . . . .

 

 

 

 

-Jebiga, došla mi je jako draga osoba iz Kanade na dan skupa tako da je izbor jedini mogući bio da ostanem kod kuce.

-Ja ne prozivam nikoga, niti je pomenut ko niti šta.Samo sam gledao svoje interese,naglas. Da imam bilo šta lično, ja bih stavio ime u priču, nikada ne bežim od toga. A, ako je se neko prepoznao u mom ličnom preslišavanju, sam je sebe prepoznao i ja mu tu ništa ne mogu.

U svakom slučaju mislim da si i ti zalutao u ovu priču,nisi mi bio ni na kraj pameti osim u delu da mi je žao da se sa mnogima kao i sa tobom nisam video a sledeća prilika, ko zna kada će biti.

 

P.S.

Mislim da ako se neko i prepozna u mom razmišljanju,ima nešto što ga tišti,kako drugačije to da tumačim. Ja sam uvek bio slobodan motordzija ili kako bi rekli ovi mladi ":free biker", nema mene u partijama, grupama, nevladinim organizacijama i sl. U mom dvorištu je "Zverinjak II " Tu se okupljaju moji prijatelji da se družimo ili nešto pravimo. Kada njih nema , ja sedim pijem kafu i nešto kontam. Poslednji put sam razmišljao baš ovo što sam napisao u predhodnom postu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Priču treba da vratimo u Caffe.

 

Skup je bio, prošao je i sada se desio problem jer nam je motor ukraden što nema veze sa Skupom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja