Jump to content

Moto Zajednica

Najbolja auto skola u Beogradu za A1?

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

U Novembru sam napunio 16, pa sad resio da pre leta sredim i dozvolu da mogu da vozim do mile volje.. Zato pitam dal neko od vas preporucuje neku posebnu auto skolu koja nudi obuku za A1? Do sad sam samo video Gold Signal pored SC Banjica i izgledaju ok. Zivim na Vracaru, tako da bilo bi strava ako je nesto u blizini..

 

Poz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Niko da kaze da je VIR na NBgd. Naravno, preporuka za tu autoskolu ostaje ali je red da se i to napomene.

Imam nekoliko drugova na Vracaru a nekima od njih je i Karaburma daleko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Imas dve opcije, da li znas da vozi i treba ti samo polaganje i oces to sto lakse da zavrsis, ili oces da ides u autoskolu da naucis da vozis itd...

Kod tebe je izgleda ova prva opcija, AS Rak u Novoj Pazovi. Blizina je najmanji problem ako znas da prolazis 100% predlazem ti da ne vozis casove nego samo izadjes na polaganje tako da treba max 3x da odes ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Druže, momak je pitao za neku školu gde će normalno i po zakonu da se obučava i položi, a ti mu, ovde, na javnom i svima dostupnom mestu, predlažeš da ode negde gde će mu se uzeti novac i upisati časovi kao da je vozio i gde će mu bez ijedne konsultacije i bez ikakve pripreme (jer kažeš da neće voziti ni čas)biti omogućeno da 100% položi.

 

Znači predlažeš mu totalno nelegalnu i protivzakonitu radnju i još mu napišeš i gde to može da uradi.

 

Ti si ovde javno optužio auto školu RAK da se bavi nezakonitim "muvanjem" oko polaganja vozačkog ispita.

Ako ovo pročita neko iz MUP-a i potvrdi tačnost tvog pisanja o toj auto školi i zatvori i zabrani rad toj školi, što je za očekivati, da li ćeš se smatrati bar malo odgovornim.

 

Odgovornim i zbog njega što nije imao bar kakvu-takvu obuku i odgovornim što ostavi bez posla ljude iz gore pomenute škole.

Ne sumnjam u tvoje dobre namere zbog kojih si napisao gornji post, ali posledice mogu biti, najblaže rečeno "loše".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

 

Ti si ovde javno optužio auto školu RAK da se bavi nezakonitim "muvanjem" oko polaganja vozačkog ispita.

Ako ovo pročita neko iz MUP-a i potvrdi tačnost tvog pisanja o toj auto školi i zatvori i zabrani rad toj školi, što je za očekivati, da li ćeš se smatrati bar malo odgovornim.

 

Odgovornim i zbog njega što nije imao bar kakvu-takvu obuku i odgovornim što ostavi bez posla ljude iz gore pomenute škole.

 

 

Ako rade tako kako se navodi, onda i treba da ih zatvore, a pored toga treba i da odgovaraju po zakonu.

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Nema muvanja ako znas da vozis polazes, ako ne nece ti ni dozvoliti da polazes dok ne naucis sto nije slucaj sa mnogim skolama u Beogradu, kao npr ta gold signal na Banjici...

Procitao sam prvu poruku na brzinu pa sam mislio da vec vozi, zbunilo me ono do mile volje/legalno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Samo da demantujem kolegu gore.

Ja sam letos polagao u AS RAK iz N. Pazove bez ikakve veze i muvanja. Ljudi vas posteno pitaju da li znate da vozite i ako vam treba dodatna obuka, dobijete je uz placanje casova.

I pored toga sto znate da vozite i imate potvrdu o samoobuci, covek vas odvede do poligona, pokaze sta se tu radi i ostavi vam motor da isprobate nekoliko puta. Isto tako i sa gradskom voznjom. Ako vidi da ipak ne znate da vozite i kontrolisete motor, ne verujem da ce vas pustiti da izlazite na polaganje i padnete. Sada je verovatno obavezna i obuka jer je mogucnost "samoobuke" novim zakonom ukinuta.

 

Ja sa otisao tamo jedino zbog termina polaganja koji je bio 7 dana posle vracanja L tablice i mogucnosti da se u jednom danu izadje na polaganje testova i voznje sto nisam nasao u bilo kojoj AS po gradu. Svo prave razmak od 2 nedelje sto u julu bas i nije privlacna opcija.

 

Testove sam resio expresno. Svako ko aktivno vozi auto i pri tom koristi i mozak a ne samo ruke i noge, one testove moze vrlo lako i bez ijedne greske da uradi.

Voznju sam takodje polozio relativno lako jedino sto mi je smetalo je sto se vozi skuter sa automatskim menjacem. Navikao sam da kad otpustim kvacilo motor krene dok mi je kod automatika to svaki put lutrija. Zavrci, zavrci... nikako da mrdne. Nekako nemam osecaj da su stvari po mojom kontrolom.

Mada, mogu da razumem pocetnike u saobracaju - to su 2 stvari manje o kojima moraju da vode racuna sto u pocetku znaci puno. Iskusnim vozacima automobila ne bi trebalo da je problem manuelni menjac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

poz. I ja takodje zelim da polazem A1 kategoriju , ali posto idem tu na vracaru u tex. sk. gsp verovatno cu tamo i da polazem. Zanima me da li jos uvek vazi ono uzimanje ' L ' tablice 15 dana za samostalnu obuku ili moraju da se idu casovi kod instruktora. I jesu li testovi za polaganje za A1 isti kao za psp ? ako nisu molio bi da mi neko da link za resavanje testova. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja