Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki zephyr 550

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650
Pre 18 sati, raps je napisao:

Da ne ispadne da sam pokrenuo diskusiju pa nestao :)

@Biker-Boy

Gde nabavljas ovo "krunsko" ulje? 

 

Nabavljam tu kod nas u Subotici u jednoj radnjici, a glavni distributer je iz BG-a

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Danas mi drugar pusti rovca sa galax-ovim uljima. Nisam znao da prave i ulja za 4T motore, i nadjoh na njihovom sajtu galax moto speed u gradaciji 5w-30 i 10w-40 po ceni od 429rsd za litar (za 5w-30). Pise da zadovoljava specifikacije API SL i JASO M2. Ako je to dovoljno za zephyra, mozda i probam, sta znam... 

Danas uzeh i filter vazduha, ali je sundjerast, ne znam treba li necim tretirati taj sundjer, tj. ima li neko propisano sredstvo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

Nadjoh sprej za filtere, ali sve su pakovanja od 750ml, pa gledam da nadjem neko manje. 

Opet dilema i opet muka slatka:

Dal uzeti denso, ili mozda ngk? 

:)

Sto se tice ulja, posle malo kopanja po netu, nadjoh da ipon-ova polusintetika 10w-40 ispunjava iste standarde kao i galax 10w-40. Samo je ipon tri puta skuplji (licno, ne verujem da je i toliko puta bolji). Narucih galax, pa cu da vidim kako se ponasa... 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
3 hours ago, raps said:

Nadjoh sprej za filtere, ali sve su pakovanja od 750ml, pa gledam da nadjem neko manje. 

Opet dilema i opet muka slatka:

Dal uzeti denso, ili mozda ngk? 

:)

Sto se tice ulja, posle malo kopanja po netu, nadjoh da ipon-ova polusintetika 10w-40 ispunjava iste standarde kao i galax 10w-40. Samo je ipon tri puta skuplji (licno, ne verujem da je i toliko puta bolji). Narucih galax, pa cu da vidim kako se ponasa... 

Meni se jos elf dobro ponasa u menjacu tako da necu menjati za sada dok ne pocnem da osetim menjac. Elf je oko 550 kinti. Javi utiske obavezno. Videcu bas imaju li specifikaciju pa uporediti viskozitet itd. Inace ja sipam uvek 15 ili 10-50 jer ugl vozim leti i malo gusce jer manje trosi ulja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Београд

Поздрав дружино!

 

Зна ли се шта о овом примерку 

4874220f5132-1920x1080.jpg
WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Kawasaki Zephyr, 1991. godište, Naked, vozilo prešlo 30242 km, Novi Sad. Cena 1.000 € - Motori - Polovni Automobili

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Поздрав дружино!
 
Зна ли се шта о овом примерку 
4874220f5132-1920x1080.jpg&key=d6e9afca154e77cb982c00811b31d6c5fbdd2f78e136890aa1387d1d7aad7d75 WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM
Kawasaki Zephyr, 1991. godište, Naked, vozilo prešlo 30242 km, Novi Sad. Cena 1.000 € - Motori - Polovni Automobili  
Na osnovu priloženog oglasa, evo moje detaljne analize...

'91 godište, znači jedan od prvih modela.
Do '93 su imali hromiranu lajsnu oko rezervoara (na rubu gde je var) i imali su napisano Zephyr na rezervoaru i mali znak Kawasaki tamo gde je ovom u oglasu Zephyr, čisto da se neko ne zavara kako je original i dobro očuvan... Zadnji migavci takođe nisu njegovi, kao ni retrovizori. Čini mi se po dekli sa leve strane da je padao. Rep mi je jako sumnjiv, treba ta linija dole da je ravna a ovde se vidi da je na pola plastike komplet rep podignut. Sumnjiva mi je i kilometraža ali i cajgeri, trebalo bi da su skroz u hromu a obrtomer čak nije ni u dobrom položaju.
Inače, po mom mišljenju nije loš, ili previše volim ovaj motor...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova

Rep je njegov.
Nisu svi imali Zephyr napisano na rezervoaru, izgleda je zavisilo od trzista gde se plasira.

Cajgeri su njegovi.

Za zadnje zmigavce ne znam ali slicni su kao original.

Retrovizori su njegovi postojali su i ovakvi i okrugli. Ovakve sam vidjao.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Rep je njegov.
Nisu svi imali Zephyr napisano na rezervoaru, izgleda je zavisilo od trzista gde se plasira.
Cajgeri su njegovi.
Za zadnje zmigavce ne znam ali slicni su kao original.
Retrovizori su njegovi postojali su i ovakvi i okrugli. Ovakve sam vidjao.
 
Apsolutno netačno.
Rep je njegov ali ima grešku, kao što rekoh, vidi se da nije ravan.
Nisu svi imali Zephyr na rezervoaru, moj nije ali moj je '93 a ne '91.
Cajgeri su njegovi, ali original su hromirani u kompletu i obrtomer ne bi smeo da stoji onako štrokavo.
Za zadnje migavce znam i odgovorno tvrdim jer napred ima originale. Retrovizori su bez izuzetaka bili okrugli. Čak i nijansu boje nije uboo onaj ko ga je farbao ili onaj ko je tako zahtevao.
Bila je još samo verzija za Kanadsko tržište a razlika je bila u retrovizorima (bili su četvrtasti i crni) i cajgeri su bili takođe crni i više kao instrument tabla a ne čašice i ne srazmerni.

Odgovorno tvrdim sve što sam napisao a i ja sam svašta u životu video pa to ne znači da je original.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
1 minute ago, Mr.Piplfoks said:

Apsolutno netačno.
Rep je njegov ali ima grešku, kao što rekoh, vidi se da nije ravan.
Nisu svi imali Zephyr na rezervoaru, moj nije ali moj je '93 a ne '91.
Cajgeri su njegovi, ali original su hromirani u kompletu i obrtomer ne bi smeo da stoji onako štrokavo.
Za zadnje migavce znam i odgovorno tvrdim jer napred ima originale. Retrovizori su bez izuzetaka bili okrugli. Čak i nijansu boje nije uboo onaj ko ga je farbao ili onaj ko je tako zahtevao.
Bila je još samo verzija za Kanadsko tržište a razlika je bila u retrovizorima (bili su četvrtasti i crni) i cajgeri su bili takođe crni i više kao instrument tabla a ne čašice i ne srazmerni.

Odgovorno tvrdim sve što sam napisao a i ja sam svašta u životu video pa to ne znači da je original.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Najbolje je da pozove i pita pre vidjenja. Ja ne vidim sve sto ti. 

 

Za retrovizore

 

 

96677SDC19079.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Najbolje je da pozove i pita pre vidjenja. Ja ne vidim sve sto ti. 
 
Za retrovizore
 
 
96677SDC19079.jpg.536483d9b94efdcaa789942293e7c65e.jpg
Na fotografiji primećujem Revell 1:12 i ne uzimam to kao validan dokaz jer ne samo što imam Zephyra 550 dovoljno dugo nego nisam slab ni po pitanju Die-cast modela. Priznajem, na toj slici jesu takvi retrovizori, ali prvi put imam priliku da vidim ove valjčaste cajgere... Neću sad da postavljam slike i tražim dokumenta, sve ima na Google i nije teško razbrati čemu verovati... Negde sam bio našao i spisak varijanti boja po godinama, čak su im i šifre ispisali, nije svake godine bilo svake boje...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
Just now, Mr.Piplfoks said:

Na fotografiji primećujem Revell 1:12 i ne uzimam to kao validan dokaz jer ne samo što imam Zephyra 550 dovoljno dugo nego nisam slab ni po pitanju Die-cast modela. Priznajem, na toj slici jesu takvi retrovizori, ali prvi put imam priliku da vidim ove valjčaste cajgere... emoji23.png Neću sad da postavljam slike i tražim dokumenta, sve ima na Google i nije teško razbrati čemu verovati... Negde sam bio našao i spisak varijanti boja po godinama, čak su im i šifre ispisali, nije svake godine bilo svake boje...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

 

Ne tvrdim ali Google pri Zephyr 550 1991 izbacuje modele sa KAWASAKI na rezervoaru :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
 
Ne tvrdim ali Google pri Zephyr 550 1991 izbacuje modele sa KAWASAKI na rezervoaru :neznam:
Google će izbaciti i najnoviji H2R jer u pretrazi piše Kawasaki... Tako Google funkcioniše, naravno da treba ići samo malo dalje od toga. Da dodam i to da su do '93 imali zadni dupli kočioni klip a od '93 mono. Išao sam po moto susretima, gde god da sam video Zephyra, uvek sam zagledao i bilo je tako. Ja sam išao do extrema u pretragu i zato znam, pa sad ako neko ne veruje, neka kopa toliko koliko sam i ja. Želeo sam samo da smanjim taj proces.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
 
Ne tvrdim ali Google pri Zephyr 550 1991 izbacuje modele sa KAWASAKI na rezervoaru :neznam:
Izvinjavam se samo za boju retrovizora. Izgleda da su ovi original za Kanadu. Što me dovodi do zaključka da je kilometraža netačna i menjani su cajgeri. Nije problem naći kako ta verzija izgleda. Ima tu crnu "tablu" pa sam izgleda preneo boju u sećanju i na retrovizore.
E sad što se tiče toga za koju je državu, ima pločica na delu rama gde idu vile...
Ali me čudi ako niko ne primeti da rep nije pod vinklu, po meni baš očigledno...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Београд

Хвала за коментаре. Надао сам се да неко можда и зна човека, не бих се усудио да гледам (увелико) пунолетан мотор без личне препоруке..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Zvornik RS

Ljudi, opustite se, motor je moj.  Hvala vam na svim komentarima i pozivam vas sve da se organizujete u grupi i dođete da procenite motor :), eventualno da pronađete šta nije originalno, šta bi moglo biti pozlaćeno, ili možda da pitamo neku baba vangu da li je kilometraža prava. Šalu na stranu, želim da prevarim budućeg kupca pa vas molim da i to imate u vidu.  :sampion:  Napominjem, da su sve zamerke tačne ali i sve pohvale su takođe tačne. I da, dok se neko ne zezne, ja ću motor lepo vozati i sređivati za duža ptovanja, zbog čega sam nameravao da kupim neki veći enduro. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Mali Zefir ima jedno od najudobnijih sedista na kojem sam sedeo, da nema onih 50ccm viska koji ga stavljaju u skuplju grupu (500-750ccm) za registraciju, malo njih bi kupili GS500, CB500 i ER5, pored Zefira.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4301 postova
42 minutes ago, Biker-Boy said:

Mali Zefir ima jedno od najudobnijih sedista na kojem sam sedeo, da nema onih 50ccm viska koji ga stavljaju u skuplju grupu (500-750ccm) za registraciju, malo njih bi kupili GS500, CB500 i ER5, pored Zefira.

I da ih ima malo vise :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
Ljudi, opustite se, motor je moj.  Hvala vam na svim komentarima i pozivam vas sve da se organizujete u grupi i dođete da procenite motor :), eventualno da pronađete šta nije originalno, šta bi moglo biti pozlaćeno, ili možda da pitamo neku baba vangu da li je kilometraža prava. Šalu na stranu, želim da prevarim budućeg kupca pa vas molim da i to imate u vidu.  :sampion:  Napominjem, da su sve zamerke tačne ali i sve pohvale su takođe tačne. I da, dok se neko ne zezne, ja ću motor lepo vozati i sređivati za duža ptovanja, zbog čega sam nameravao da kupim neki veći enduro. 
Opušten sam ja. Ne zameri, čovek pitao za mišljenje, moje je dobio, a ja sam detaljista... Nisam mislio da ponižavam motor a ni vlasnika, ne znam konkretno ni jedno ni drugo. Ali model posedujem i dobro ga znam. To je bilo moje vizuelno zapažanje preko oglasa.
Inače, kao što rekoh, imam Zephyra 550 i zaljubljen sam u taj motor od prvog dana kad sam ga kupio (a nije mi bila namera baš on). I isto je bio u nekom, za mene, prihvatljivom stanju... Imao volje da ga sređujem i malo po malo... Ali sada postaje sve teže održati ga u originalnom i što boljem stanju. Ni moj još nije "kao čaša" ali bože zdravlja i vremena, biće.
Za kilometražu nisam rekao da nije tačna ali mi je lično, iskreno, mnogo sumnjiva.
I najbitnije od svega, nisam rekao da je taj motor smeće, mislim da sam u nekom odgovoru i napisao da mi izgleda pristojno, kulturno, hteo sam da poentiram da bi bilo dobro da ga uzme neko ko ima čak i od mene više vremena i volje da ga sređuje do perfekcije jer taj motor to i zaslužuje ali kao što rekoh, sve je teže i teže. A opet bi mi bilo žao da mu stanje ide na gore, tj. da ga uzme neki ne iživljeni klinac...
A druženje uvek poželjno, kad prođe ova zabrana kretanja i putevi vas na ovu stranu nanesu, idemo bar na piće. A ja Zephyra, kojeg god, kakvog god, uvek rado merkam a NS kao da mi je druga kuća, viđao sam tamo Zephyre, vozaju se srećno svi...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Zvornik RS
1 hour ago, Mr.Piplfoks said:

Opušten sam ja. Ne zameri, čovek pitao za mišljenje, moje je dobio, a ja sam detaljista... Nisam mislio da ponižavam motor a ni vlasnika, ne znam konkretno ni jedno ni drugo. Ali model posedujem i dobro ga znam. To je bilo moje vizuelno zapažanje preko oglasa.
Inače, kao što rekoh, imam Zephyra 550 i zaljubljen sam u taj motor od prvog dana kad sam ga kupio (a nije mi bila namera baš on). I isto je bio u nekom, za mene, prihvatljivom stanju... Imao volje da ga sređujem i malo po malo... Ali sada postaje sve teže održati ga u originalnom i što boljem stanju. Ni moj još nije "kao čaša" ali bože zdravlja i vremena, biće.
Za kilometražu nisam rekao da nije tačna ali mi je lično, iskreno, mnogo sumnjiva.
I najbitnije od svega, nisam rekao da je taj motor smeće, mislim da sam u nekom odgovoru i napisao da mi izgleda pristojno, kulturno, hteo sam da poentiram da bi bilo dobro da ga uzme neko ko ima čak i od mene više vremena i volje da ga sređuje do perfekcije jer taj motor to i zaslužuje ali kao što rekoh, sve je teže i teže. A opet bi mi bilo žao da mu stanje ide na gore, tj. da ga uzme neki ne iživljeni klinac...
A druženje uvek poželjno, kad prođe ova zabrana kretanja i putevi vas na ovu stranu nanesu, idemo bar na piće. emoji6.png A ja Zephyra, kojeg god, kakvog god, uvek rado merkam a NS kao da mi je druga kuća, viđao sam tamo Zephyre, vozaju se srećno svi... emoji3.png

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 

Bilo mi je interesantno čitati komentare o mom motoru. Ne zamerim ni jedan od navedenih, ljudi imaju mišljenje i to je OK. Meni je ovo drugi zephyr i razumem šta znači opsednutost ovom motorom. Prvi sam kupio slučajno sa pređenih preko 70000 i bio je dobar, drugi (ovaj crveni) sam kupio zbog iskustva sa prvim i nisam se pokajao ni malo. Jednostavno stvar potrebe ili avanturističkog duha navodi me na pomisao da ga menjam. Piće može uvek, kad budete u NS, slobodno se javite.

 

Pozdrav za Vas i sve zefiraše. :)

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...
@Mr.Piplfoks  Jel ti to bese imas plavi Zefir? Videh te u petak kod vulkanizera
Ne, znam trenutnog vlasnika od plavog, on ga ima od nedavno a prethodni je bio zajednički prijatelj. Mislim, mali je ovo grad, svi se znamo, samo još tebe nisam uklavirio ko si. Pokušaću sad fotografiju i mog da okačim ali slabo me se može na njemu videti, toliko ga volim da ga samo ponekad provozam... Imam ja još motora, oko 15 trenutno a Zephyr pored još par njih, ljubav ne prevaziđena. Nije mi fotografija neka jer još nisam uskladio medije na liniji computer - smartphone...c0da9aa2bc58a0d7e951f41829f41aec.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7030 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Prelep je, fabrika :takoje: :ljubav:

Dobra ti je kolekcija, i ja bi imao bar 10-ak motora da nisam morao da prodajem svaki motor kako bi kupio sledeci, bilo je tu svega...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha FZS 600 Fazer '01, Suzuki GSX 600F Katana '02, Suzuki SV1000S, Kawasaki Zephyr 550, Kawasaki Zephyr 750, BMW R50/5, Sachs X-Road 125, Honda CBX 550F, Honda VF 500F, Honda CBF 600, Yamaha YZF-R6 1999, Sprint Prince JinLun 125 i jos dosta manjih...

Hvala. Pa sad, nije ni kod mene išlo sve glat ali nije ni teško, ne mogu čak ni da kažem da mi je cilj bio imati sve što imam... Desilo se, i naravno, ne žalim se. Neke sam mislio da prodam pa ih na kraju zadržao, neke opet suprotno, bilo je svega... Kad mi kako na pamet padne. Ali Zephyr sigurno ostaje! Ono što je zanimljivo je da dok nisam imao ni 1, maštao sam o tom jednom, onda dođe taj 1 pa onda maštam o floti, onda došla flota pa ne znam kud ću pre i šta ću. Volim ih sve al da sam preterao, jesam. A da mi je žao nekih da se rešim, žao mi je. Pa šta bude... Elem, ako se i sretnemo po gradu, ako se pokidaš od smeha, znaćeš da sam ja. Zephyr mali ali tako moćan i neverovatno udoban čak i meni koji sam malčice preko 2 metra.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja