Jump to content

Moto Zajednica

Gume za maxiskutere

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Stigle gume, danas montirane!!! 1aha.gif danas pala i prva voznjica!!! 1moto3.gif Inace gume su metzeler feelfree.

 

post-24567-0-71915500-1359646829_thumb.jpg

post-24567-0-05880300-1359646807_thumb.jpg

Promenio član Srdjan NS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Ako je neko sa foruma a da je iz Novog sada zainteresovan da primi na poklon 2 gume za Beverly 500, 110/70 x R16 / 150/70 x R14 neka se javi. Gume su pirreli GTS 23, prednja guma je je kao nova, 14 nedelja 2011 god, presla samo 1500km, a zadnja nije bas najsjajnija, potrosena 2/3 i malo zasecena po sirini sto se vidi na fotografiji! Zeleo sam da mi gume budu u paru pa sam zato obe zamenio a za prednju steta da propadne.

post-24567-0-74241200-1359647318_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Javljav se za prednju gumu, ali posto nisam iz NS-a mogao bi da mi posaljes brzom postom.. :zdravo:

Hvala unapred.. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

Danas videh da mi je isecena zadnja guma na Beverliju, doslo vreme da zamenim gume... Sta mislite o gumama Metzeler feel free? Imam priliku da ih dosta povoljno nabavim u Madjarskoj? Inace, bev je 500 cruiser, i ne stedim ga na gasu, nisam siguran da li su odgovarajuce za tu masu i snagu skutera.

 

Ja sam vozio na sw 600 i gume su sam vrh ,tj bar se meni tako pokazale a i ti ces biti sigurno zadovoljan :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Nadam se Cobe, danas sam ih probao malo po gradu, deluju ok, nisam jos testirao performanse posto je hladan asfalt ali cini mi se da se mnogo lakse obara nego sa starim gumama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Ako je neko sa foruma a da je iz Novog sada zainteresovan da primi na poklon 2 gume za Beverly 500, 110/70 x R16 / 150/70 x R14 neka se javi. Gume su pirreli GTS 23, prednja guma je je kao nova, 14 nedelja 2011 god, presla samo 1500km, a zadnja nije bas najsjajnija, potrosena 2/3 i malo zasecena po sirini sto se vidi na fotografiji! Zeleo sam da mi gume budu u paru pa sam zato obe zamenio a za prednju steta da propadne.

post-24567-0-74241200-1359647318_thumb.jpg

 

Prednja otisla, ostala jos zadnja pa ako je neko zainteresovan neka se javi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Danas se posteno izvozao, i po suvom i po kisi, gume su extra, svima preporucujem, mozda su metzeler malo skuplje od konkurencije ali drze za sve pare! 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 554 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Da li neko ima Dunlop Scootsmart gume? Sta mislite o njima, ima li nekih iskustava ? 1Mina.gif

Jel si siguran da se tako zovu? :neznam: Nisam nikad cuo za te gume. Dunlop ima Runscoot i Scootline gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Presao tek mozda 1000km ali sam prezadovoljan jer jako dobro prijanja za asfalt kad je mokro i hladno!!!0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

Otisla i zadnja, nije bila isecena vec je pocela malo da se razdvaja na spoju habajuceg sloja, decko je sredio kod vulkanizera za 400 dinara, vulkanizer mu dao garanciju godinu dana da se nece odvojiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja moram da menjam. Do sada sam vozio na Maxxis gumama. Presao 20 000km na njima i mogu jos. Tvrde, prave pirocanske, dugo traju. Hladne su katastrofa, kada se zagreju nesto i mozes sa njima. Malo citao, rasipitivao se i na kraju mislim da ce pasti Pirelli. Citiy Grip na Beverly-u izgleda uzasno. Kud mu je zadnja uska, sa Citiy Gripom izgleda smesno. Inace, bio sam dokon pa sam merio Michelin i Pirelli, i stvarno je razlika u sirini. Citiy Grip ima enduro oblik gume, a to mi se ne svidja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco xciting R300i

ajmo da zakljucimo koju gumu najbolje da stavimo na scoot? imam diablo na silveru, moram nove da uzmem, ali koje????

 

Ja ti mogu samo preporuciti michelin ali ne city grip vec power pure saru, mislim da je neko od kolega vec stavio na forumu da je to prva scoot guma sacinjena od dve komponente ALI postoji jedna velika caka :lol:

 

Kao i uvek u Srbiji je tesko i to jako,jako,jako tesko da pronadjes ovu gumu jer svi gruvaju city grip. Ja sam prosle sezone bas slucajno u beogum i nasao prednju a sad opet na netu slucajno i zadnju. Sve servisere koje sam zvao su rekli da guma ne postoji, te nemamo je u tim dimenzijama, te ne uvozimo,...... :staa:

 

Na kraju krajeva, neces pogresiti ako uzmes city grip ali opet kazem iz iskustva power pure, a sto se tice ostalih proizvodjaca nisam imao iskustva, makar sa tim vecim dimenzijama.

 

Evo ti link pa pogledaj sta michelin preporucuje za Italijane kojji voze SW. http://www.michelin.it/moto/pneumatici-scooter#type=type_2

 

Nadam se da sam ti pomogao ako nisam onda sam zakomplikovao :moto3:

 

Pozz :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja