Jump to content

Moto Zajednica

Gume za maxiskutere

Recommended Posts

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD
Pre 2 sati, Nole Bg je napisao:

Rekao sam da cu izneti utiske posle prve voznje. Pirelli Diablo Rosso je takva guma da je malo reci da sam odusevljen. Vozio sam i nov mishelin power pure i bio izuzetno zadovoljan ali osecaj nije bio ovakav. Drugi motor bukvalno i takav osecaj sigurnosti i samopouzdanja da je to za nepoverovati. Dok vozim ovaj motor znam koju cu gumu voziti za sigurno emoji4.png

Kad sam ti onomad pricao, ti neces da slusas.... cuo si se sa M***m i sve utanaceno, posle je bilo sta je bilo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Surcin
  • Motocikl: Piaggio X8 400 ie

Izgleda i da je do vozaca, Pirelli nisam probao ali ovo su mi drugi opanci MCG na ovoj makini, prosli su imali (pra)stari dot i pojeo sam ih za 7000km, doduse uvek voznja u dvoje.Nemam bas neka velika iskustva ali meni je sa njima kao na sinama.Ne vozim brzo u krivinama zbog gospodje(sem kad ih ima puno i ona se opusti i navikne na njih, pravac je vec nesto drugo) :) ali najbolji test je bila Rumunija i Semenik prosle godine.I ako su bile vec bile pred kraj 150+ km krivina je prolso bez i jedne jedine rizicne situacije a nije bas da sam ga milovao.Sto se kise tice, imao sam srece da je skoro nije ni bilo, doduse kad je kisa, bez obzira na gumu, razum mi kaze da vozim kao po jajaima, ipak su u pitanju dva a ne cetiri tocka. 

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Zna li neko s'vrha glave što bi se kaz'lo koje su sve dvokomponentne opcije za SilverWing?

Sa prošlim silverom sam pojeo set i po guma za 10ak hiljada... rado bih kupio nešto što nije Feel Free, iako se za asfalt lijepe kao žvaka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 816 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: Kymco Agility 16+ 200i

Diablo Rosso je sportska guma, Angel Scooter je guma za gradsku vožnju, ali po pisaniju po raznim forumima nešto bolja od konkurencije. Definitivno nisu iste gume. Angel se pravi u manjim a Diablo Rosso u većim dimenzijama. Uglavnom ukoliko nemaš Diablo Rosso u tvojoj dimenziji, uzmi Angel

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha X City

Nigde ne mogu da nadjem 140/70/15 dimenzije za moju Yamahu X City. Rekao mi je covek od kog sam kupio motor da je imao Dunlop ali nije zadovoljan, kliza se mnogo. Prednja mi je Miselin pa bih uzeo i zadnju ali nigde nema. Nasao sam na 'KupiGume' hrvatskom sajtu al je 10 hiljada.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

A ti si danas zvao Bellamoto i trazio gumu :)

Ako se ne snadjes kod nas, probaj Ovde, kontaktiraj ih (mozes i preko FB-a) mozda imaju i sigurno ce cena biti povoljnija nego kod nas (uzeo jedared od njih), pride nisu daleko, mozes do Stanisica svratiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1556 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct
Pre 10 sati, n3b07sh4 je napisao:

Hvala na savetu.

 

Da li onda mislite da uzmem obe diablo, ili obe angel?

 

Kakva su iskustva sa Angel?

A sto dunlopa preskoci? 

 

Vecina nas ima pozitivna iskustva. Siguran sam da je rosso jaca opcija,ali ove ostale angel i diablo verujem da su rame uz rame.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
On 14.4.2020. at 15:58, N.F.S. je napisao:

Da ne vracam temu u nazad verovatno je i bilo reci ali drustvoooo, city grip i mokar asfalt?!?

Katastrofa, umalo kicmu ne slomih, toliko sam se zaplasio, dovezoh skuter kuci u grcu!

Drugi po redu skuter sa ovim gumama koji mi kliza "preko nosa", kliza na gasu... 

Dot proslogodisnji, presle su 2000km. Plasim se kise... 

 

 

 

Ja sam neki dan stavio novu prednju miselinku SG2 i bas sam juce vozio po kise i imam sve pohvale,drzi odlicno,a na kocenju se ne oseca da je mokar put,maksimalna preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
On 4.5.2020. at 21:21, Dzontraa je napisao:

Nigde ne mogu da nadjem 140/70/15 dimenzije za moju Yamahu X City. Rekao mi je covek od kog sam kupio motor da je imao Dunlop ali nije zadovoljan, kliza se mnogo. Prednja mi je Miselin pa bih uzeo i zadnju ali nigde nema. Nasao sam na 'KupiGume' hrvatskom sajtu al je 10 hiljada.

 

Sutra stavljam Dunlop 140/70/14 na zadnji tocak pa javljam utiske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Osijek
  • Motocikl: Siso s Versysa 650 na Yamaha xmax 300

3g stare dunlopice valjda (kupio sam polovan skut s njima na njemu) konacno

postale "vozne", samo sto ima jedna caka..

Vani mora bit +30c, a asfalt bar na +40..

Inace je katastrofa.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja