Jump to content

Moto Zajednica

Ubuntu...male priče s juga Majke Afrike

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Trogir - Dalmacija

Jedan C/P s maticnog foruma...da se ne ponavljam...vazi i za ovdje:

 

Nije meni mrsko pisat o putovanjima...to me opusta, smiruje, usput i prolazim sve jos jednom...sto nije lose. I sam volim citat putopise. Ali za to treba vremena, volje...ponekad i zivaca. Pogotovo s ovim slikama i glupim uploadom. Tekst je meni najlaksi dio.

 

E, tu vi upadate. Svaki me vas post gurne naprijed. Da nije vas i vasih komentara ne znam koliko bi volje imao za sve poslozit kako treba. Fala svima! :takoje: :takoje:

 

 

Ako imate bilo kakvih pitanja...pucajte.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Po meni jedan od najjačih putopisa na forumu :care:

 

Vrhunski ukomponovan tekst i fantastične fotografije.. bar pola od njih mogu komotno da budu i slike :jee: pa čak i muzička podloga čuči i doprinosi kompletnom ugođaju čitanja ovog dela :takoje:

 

a predeli za nas nepoznati i tako privlačni da čovek samo može da poželi da vozi tuda.. nekako, nekada :moto3:

 

Hvala Picoda i šta drugo reći osim izvoli doći na neko od naših enduro okupljanja negde u Srbiji..

Nije tako daleka, a isto je lepa.. ‚:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Procitah sve u cugu ... Kao i u svim predhodnim tvojim putopisima, iskreno, uzivao sam. Vrhunski predstavljeno putovanje sa obiljem fotografija i odlicnim tekstom. Hvala sto si sa nama podelio ovo iskustvo, i omogucio nam da bar na jedno popodne dozivimo delic Afrike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

I sta sad? Kako sad treba da se osecam? Da budem srecan sto sam procitao i malo i proziveo ovo sto ste odvozili ili da budem kivan i zavidan sto nisam i ja?

 

Svaka cast!!! Nadam se da cu i ja jednog dana do tih predela... mnogo godina vec mastam o tome i spremam "puskice"... a do tada mogu samo da kazem: KAD PORASTEM, BICU PICODA !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC

Sta reci o putopisu a ne ponoviti nesto sto je vec receno?

Prava uzivancija!!!

 

Mene interesuju utisci o Triumph Tigeru koji je kolega vozio, ako te ne mrzi napisi koju. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Trogir - Dalmacija

Sta reci o putopisu a ne ponoviti nesto sto je vec receno?

Prava uzivancija!!!

 

Mene interesuju utisci o Triumph Tigeru koji je kolega vozio, ako te ne mrzi napisi koju. :zdravo:

 

Odlican motor. Vozili smo ga obojica. Ide ko metak, a tako miran. Smooth, rekli bi dolje. Samo zujanje cujes. Za teren bi ga samo malo trebalo smeksati, bar ovaj nas, bio je malo tvrd. U svakom slucaju, motor i po. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Trogir - Dalmacija

Evo i par filmica. Sirovih. Ne idu me filmovi...mozda bi trebao dati nekome ko se kuzi da to malo slozi. Ima toga. Sad sam samo nabacao svaki drugi. Nisam ih sve ni pogledao...

 

 

Ovo su Ivan i Marina u jednom skvotu, a kasnije nas dvojica na plazi pored skvota.

 

 

 

Ovo je na farmi kod Marka...ostatak fali jer je nestalo baterije...bilo bi jako interesantno za vidjeti kako zivotinja od skoro pola tone preskace quad i vozaca...

 

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Trogir - Dalmacija

Sljedeca dva posta su samo za zagrizene endurase. Ostali neka preskoce. Samo za one koji znaju kako to lagano izgleda na kameri, a kako u real timeu.

 

 

Iz DeWildta imam 4 sata filma. 80 malih filmica. Ovdje sam stavio svaki peti cisto da se dobije dojam o kakvim se terenima radi. Ostale nisam jos ni pogledao al znam da fale jos pjescani usponi, neke uzbrdice, drveni mostici i slicne ludosti. Malo je dugo, ko ima volje nek gleda. Druga polovica su ludji tereni...

 

 

 

 

Evo i malo iz rudnika...s treninga malog Troya...

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 880 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADV LC

Sta reci o putopisu a ne ponoviti nesto sto je vec receno?

Prava uzivancija!!!

 

Mene interesuju utisci o Triumph Tigeru koji je kolega vozio, ako te ne mrzi napisi koju. :zdravo:

 

Odlican motor. Vozili smo ga obojica. Ide ko metak, a tako miran. Smooth, rekli bi dolje. Samo zujanje cujes. Za teren bi ga samo malo trebalo smeksati, bar ovaj nas, bio je malo tvrd. U svakom slucaju, motor i po. :takoje:

 

 

Hvala! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Fenomenalno iskustvo, cak i nama samo citajuci...Odlicno preneseni utisci, razvijanje misljenja o jednoj prelepoj zemlji je podignuto na visi nivo!

Bravo! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Prihvati izvinjenje od svih nas x miliona koji ne pisemo izmedju tvojih postova,

od svih koji samo klikcu plusice i od svih koji jednostavno samo uzivaju u tvojim putopisima.

Svi te mi vec dobro poznajemo.

 

Legendo! :takoje:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 224 postova
  • Lokacija: Modrica

Da. Sve je vec receno i napisano. Pisao si i o kulturoloskom soku, ali nisam se pripremio kada sam usred tvoje price o putovanju u Cape krenuo u garazu da nalozim i ugledao snijeg. Kako sam bio iznenadjen. Stvarno sam bio sa vama po cijeloj Africi i kao da me je neko na silu vratio u ovo j... godisnje doba. Jos ne mogu sebi da dodjem, a imao sam pravi ugodjaj. Gledam slike, slusam muziku koju si postavio, citam. Cak su mi i usta suva i usne ispucale od "prasine i pijeska" sa roga Afrike.

Picoda - svaka cast!!!

HVALA!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Duboki naklon za ovo prikazivanje Afrike!1care.gif Uživao sam čitajući. Afrika je prelep kontinent i vi ste to u najboljem svetlu opisali... 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Trogir - Dalmacija

Fala ljudi! Lipo je vidit da vam se svidja...

 

 

Evo jos jedan mali filmic...samo mu ime kaze sta je unutra. Ne znam s tim filmovima, pola ih nisam ni pogledao. Ako se jedan moj znalac uhvati posla moglo bi se nesto i sloziti jednog dana. Za sada je to to... Hvala svima na lijepim komentarima jos jednom!

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja