Jump to content

Moto Zajednica

MAXI pohod na Alpe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1551 postova
  • Lokacija: kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 2007

jedna voznjica ide ubrzo i to je mozda i najbitnija u godini

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/93337-trece-okupljanje-maxi-scooter-cluba-2223062013/

a ovih narednih vikenda bice jos voznjica tako da izvili i bice nam drago da te upoznamo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Е овако Дуленце драги...то је правило од којег се не одступа ни под разно...јер ипак је то пут далек и нико не сумња у твоје способности,али из поштовања према осталим члановима и свим осталим који су испунли то правило не би било фер ни коретно да се сада теби прави уступак!!! Тако да ако си ти стварно заинтересован,ти ћеш наћи времена у следећих 2 месеца да се провозаш са нама,а вожњи ће бити сада скоро сваки викенд...ето пробај да дођеш у Жабаљ(23.Јун) на наше велико окупљање и нпр. још нека вожња и то је то!!! Не замери...МАКСИ ПОЗДРАВ 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Aha..eto resenja..e sad,ce da stavim na papirce pa da vidim sta mi je ciniti..u svakom slucaju hvala pa cemo se nadam videti :takoje: a mozda i videti sveta zajedno :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

О чему ти то ??? Опет гледаш са висине па не видиш!!! 1nanana.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5702 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Uskoro slede finalne informacije vezane za ovo putovanje. Na MAXI susretu u Žablju će biti podosta reči o putu i dogovoren rok i iznos kotizacije. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

dajte mi PUSKU ocu se utepam, ocu d*umrem sto me verovatno OPET nema na spisku, zena ce me ostavi ne zbog druge zene vec zbog sto je ne stavi na spisak za ove krivuljage...

 

bem ti BANANE I PRAZILUK(sto iz dupe viri), evo im NANA dupe im zinulo za NANUUU li im njihovu bem da im ebemmmmmmm >:( >:(>:(

 

:zvizduk: :zvizduk: :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Rekose mi moje kolege austrijanci da trebamo da obidjemo jezera oko Villacha. Kazu da su fenomenalna :) Samo 25km od Villach-a.

 

Nije photoshop...jezero je stvarno ovakvo! Kao more...

 

hmwr.jpg

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1428 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Ja sam prosle godine svratio do Louis-a u Villach-u da kupim zadnje kocione plocice pa sam pravio pauzu na Worthersee-ju da to zamenim. Jezero je stvarno lepo, planine u pozadini sa snegom, mada nije bas ovako zeleno :)

To vam je usput greota da ne svratite.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5702 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Evo još nekih informacija u svetlu sutrašnje MAXI vožnje do Culle-tovog sela kod Guče...

 

Kako stvari stoje baza će nam biti kapm Kamne u Mojstrani kod Kranjske Gore. To je neka centralna pozicija u odnosu na ono što se planira obići. Omogućava nam tri lepe petlje za vožnju na tri strane. Kamp ima bungalove i cena je dosta pristupačna. Problem je (ako je problem) što bungalovi nemaju mokre čvorove - udaljeni su 20-tak metara. Obzirom da ćemo u njima samo prespavati, cenim da nikom nije problem da prošeta par koraka radi tuširanja i obavljanja nužde. Smeštaj u bungalovima je nekih 13 - 14 eura. Postoje dvo i višekrevetni bungalovi. Ko želi u šator, cena je oko 7,5 eura za noć. Za one komfornije, tu su i apartmani sa toplom vodom ali su oni dobro skuplji za smeštaj...

 

http://campingkamne.com/index.php?option=com_content&view=article&id=8&Itemid=5〈=en

 

Evo i predviđenih tura za tri dana vožnje:

 

Tura Zapad - Italija: 188 km - Tarvisio, Mangart... Najkraća ruta, u dogovoru sa učesnicima, podložna zameni ili korekciji...

 

3DC6F067-51F6-7F44-B7B0-403707A20A4C_thumb.jpg

 

Tura Jug - Slovenija: 207 km - Dan sa najviše toga za obići: Vršič, Kobarid, Most na Soči, Bohinj, Bled, Kranjska Gora...

 

3448EBF5-5EED-6242-A1BF-11D74BC44C12_thumb.jpg

 

Tura Sever - Austrija: 245 km - Villach, jezera, Alpski put do Brane na 2000 m visine, prelepi predeli...

 

F5F8CF9B-5D2E-3D4D-9FAE-EA3E4FEDE878_thumb.jpg

 

Čekam još neke informacije od našeg insajdera iz Mojstrane - Boriše pa sutra donosim sveže vesti.

 

Pošto će biti dobar broj učesnika ovog putovanja na MAXI vožnji sad za vikend, eto prilike da sve utanačimo i počnemo sa konkretnom završnom pripremom planiranja ovog ubeđen sam FENOMENALNOG druženja i putovanja. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Pogledao sam slike sa ruta koje si predložio, nemoj ništa da menjaš :D

 

ima na par mesta uskih prelaza, ali ništa strašno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5702 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Loše vesti sa Alpa... Kamp Kamne je zauzet do polovine septembra... <_< Vijamo dalje smeštaj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

:(

 

Nebih sad da dodatno komplikujem situaciju ali sam u nadi da pomognem naisao na jednu zanimljivu ponudu...

Mozda bi mogli da se upakujemo ovde.. Naravno zavisi od cene...

 

1zj75zklj5jexra9az2m.jpg

 

9nnga6ormf1thqb07lv.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5702 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Svaki info je dobrodošao. Problem je što nama treba 5 do 6 dvokrevetnih soba i 1 za 6-oricu ili 2 za trojicu. Jbg kad nas ima mLogo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5702 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Direktno sa svadbe: lepe vesti iz Mojstrane! Angažovao nam se Boriša i javio dobre vesti. Izgleda da ćemo se ipak parkirati tu i imati rute kako sam naveo. Imam i backup varijantu za kuću u Austriji ali prvo čekamo zvaničnu potvrdu smeštaja iz Mojstrane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Juče sam proverio,... OVOG nemojte propustiti, pejsaži kao iz priče,...

 

Za mene lepše i atraktivnije od brane Maltatal, sa time, da pravite krug, a sa brane je vraćanje po istoj cesti.

 

 

Evo ture ovde (ufur 9 €) i vraćanje u Louis-a, A-vinjeta vam ne treba.

 

Pivce nosite sa sobom, es ist über drei, haha

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5702 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Konačno i zvanično:

 

Smeštaj obezbeđen. Cena je 15 eura po kacigi. Mojstrana kod Kranjske Gore. Kumovi od Boriše. Smestićemo se jedva, neki će i kod njih u kuću :) ali bićemo svi zajedno.

 

Konačan spisak učesnika je sledeći:

 

01. alexanto ekipa, Bilja i Sale - Atlantic 500

02. AlexaBGD i Ivana - Atlantic 500

03. Rohirrim i Tanja - X9 500

04. Mishke i Marina - GSXF 650

05. Crni i Slavica - Varadero 1000

06. Marre i cura - Transalp 600

07. Djuxy - Atlantic 500

08. Super POP - Scarabeo 500

09. Dare Satelis - Satelis 250

10. Damba - Majesty 400

11. Laki_90 - Atlantic 500

 

Bugiman je odustao, ima privatnih obaveza. Javljao se još jedan broj ljudi u temu, neki su sprečeni, neki nisu bili ozbiljni za put a neki nemaju odvozane dve vožnje da se upoznaju sa MAXI ekipom.

 

Ukupno 17 ljudi na 11 motora. Računajte da bi trebali neki sastanak napraviti pre puta da se sve potanko dogovorimo. Mi 4. odosmo na more i vraćamo se 12. tako da možemo odmah posle toga "sastančiti" :)

 

Definitivno izbegavamo auto put kroz Hrvatsku a pokušaćemo uz pomoć kolega iz Slovenije izbeći i njihove auto puteve. Svaki dinar u džepu je dobrodošao. Ako u Slo ne može bez vinjete, Bože moj :neznam:

 

Ako još neko od MAXI koleZa skonta da bi ipak išao na ovaj put, neka se snađe za smeštaj (hostel u Mojstrani, Bohinj i sl) a može da se vozi sa nama bez problema. Ostale koleZe koji nemaju već famozne dve vožnje neka sačekaju neku drugu priliku, Bože zdravlja - biće ih još. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja