Jump to content

Moto Zajednica

MAXI pohod na Alpe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Par fotki sam postavio u temu za to a red je da ovde napišem i par utisaka sa ovog putešestvija...

 

Nimalo nije bilo lako organizovati putovanje za prvopredviđeni broj od 17 učesnika. Otišlo nas je 12 ali malo li je... Na kraju mi ništa nije žao, sve je bilo fenomenalno!!!

 

Silne muke me snađoše sa motorom ali Atlantic je to :care: Propišao semering pumpe vode, upalila se instalacija, kratki spoj na 4x4 žmigavcima, probušen blatobran zadnjeg točka pa pun gepek vode... sve je izdržao i vratio me kući. Nenadjebiva mašina... ali (uvek ima ono ali) da ne bi Dareta veličanstvenog, moj put na Alpe bi se završio otprilike u Šidu <_< Za Dareta ni generalna na licu mesta nije problem a kamoli zameniti semering pumpe vode i prepakovati inastalaciju. Čovek je čudo :care: Šta reći o Djuxy-ju. Šta god ti zatreba - on ima :neznam: žicu, antifriz, levak, crevo, kune, leje, evre, lipe... Čovek je uvek tu da pomogne. Usput je pun pozitivne energije i ima inspiracije da lupeta po ceo dan i zasmejava do suza sve prisutne. Kralj!

 

Već sam spomenuo u temi za fotke naše domaćine Margitu i Slobu. Nestvarni ljudi, preljubazni za ne poverovati! Imali smo kraljevski tretman koji se ne može platiti novcem. Hvala Boriši što nas spoji sa njima!

 

Tomo @osnexus nas je sačekao u Djakovu i sproveo do granice sa Slovenijom i vozio se sa nama do Celja. Boris nas je sačekao u Sloveniji i sa ostalom MAXI SLO ekipom se potrudio da nas sprovedu najbrže i najlakše do smeštaja. počašćeni smo i kiflicama :care: meni su deo za motor ekspresno nabavili i poslali za Mojstranu. Veliki sam im dužnik! TomoB nas je posetio na Bledu i družio se sa nama uveče na terasi naših domaćina. Hvala tomo!

 

Za moje saputnike na ovom putovanju nema potrebe da trošim reči. To je MAXI ekipa!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Kakav povratak u surovu realnost :staa: ....

 

Sad došao (pobegO) sa posla i počinjem upload slika , nema ih puno ... možda 700 veličanstvenih :zdravo:

 

Do tad se krčkajte na tihoj vatri :lol:

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4308 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Bilo je božanstveno!

Ne mogu da pronađem reči kojima bih opisao ovu avanturu, prosto savršeno.

Kreće lagani download pa upload i mojih slika, nema ih mnogo, možda stotinak. :)

 

Slika zapravo ima čitavih 258. 1zvizduk.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Dječaci dobrodošli nazad, vidim da je komplet ekipa zaražena alpskim virusom i bolest je uzela maha 1lol.gif....kao što sam i predpostavio sve je bilo bez veze i bljak 1nanana.gif ....drago mi je da ste uživali kod Rabiča i obišli sve što ste zamislili....jasno vam je sad što idem tamo čim se ukaže zgoda 0takoje.gif....................SLIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Aha mačke..

www.verbund.com/tm/dm/malta

24.08.2013 13:58

 

 

Maltalal.jpg

 

ili na link

 

Samo da se dozovem k svesti pa ću i ja nešto da aploadujem i nažvrljam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Imam polaznu tacku iz Malog Mokrog Luga, druga tacka su mi Alpi i treca tacka mi je ponovo polazna tacka.... sve ostalo, izmedju redova treba provesti na sto bolji nacin.

 

....eeeehhh, sve tri tacke ispunjene i i, sta sad, sta??

gledam u monitor, kuckam po tastaturi i vidim samo krivine, glavudza mi je puna utisaka koji se konstantno vracaju pred oci, jednostavno ne mogu se opasuljiti nit shvatiti gde i sa kakvom ekipom sam bio 1care.gif

 

Prvo bi se zahvalio Margiti i Slobi, ljudi su nas docekali, ugostili, hranili i ispratili kao najmilije i svaka im cast na tome, drugu zahvalnicu dobijaju svi ucesnici s na celu nasim vodjom Saletom, AA se morao popraviti jer skoro da sam siguran da bi se putovanje zavrsilo pre nego sto je i pocelo, trecu zahvalnicu dobija moj maleni crni konjic...sta prevali za ovih par dana to samo on zna 0staa2.gif jos kad sam video uspon od 18% dug 3km pitao sam se sta li ce biti na kraju.

 

Eto toliko od mene, odoh da se pakujem polako 1zdravo.gif

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5601 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Čuo sam se danas sa teta Margitom. Sve vas puno pozdravlja i zahvaljuje se. Njihova vrata su širom otvorena za MAXI ekipu :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Тако значи Алекса сине !!! 1hej.gif Кад те будем доватио тешко си га тебе !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Apsolutno smo svesni toga da nismo bili bilo gde... Ja sam onom prirodom, onim prelepim putevima kojim smo se vozili odusevljen...

Sigurno cu ponoviti Alpe, nadam se ponovo u drustvu maxi skuterasa jerbo nismo videli par planiranih stvari i eto povoda da dodjemo ponovo :takoje:

 

Takodje verujem da dosta njih koji nisu uspeli da se iskombinuju za ovaj put imaju veliku zelju da posete Sloveniju i Alpe nakon ovih slika a ni ne znaju da slike ne mogu preneti koliko to sve predivno izgleda uzivo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2463 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja imam to u planu pa makar i sam išao sledeće godine, neću mnogo da lajem u napred jer me obično potera neki maler. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Maxi pohod na Alpe....gledam slike i kao da bese pre tri meseca a ne tri godine, vratile se uspomene  :aha:

Boze zdravlja pa da ponovimo naredne godine  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja