Jump to content

Moto Zajednica

MAXI pohod na Alpe

Recommended Posts

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Žariću, samo se nemoj negativno izjašnjavati!

 

Jedino je, da nikada nisam negativan. Kako može normalan čovek biti negativan nakon ovolike energije koja se ulaže u pripremu.

Srce mi govori da se izjasnim da priupitam da li me pozivate?, razum ipak kaže ne izjašnjavaj se.

Nikada nisam imao drugačije pomisli.

Svakako izvinite.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Žariću, samo se nemoj negativno izjašnjavati!

 

Jedino je, da nikada nisam negativan. Kako može normalan čovek biti negativan nakon ovolike energije koja se ulaže u pripremu.

Srce mi govori da se izjasnim da priupitam da li me pozivate?, razum ipak kaže ne izjašnjavaj se.

Nikada nisam imao drugačije pomisli.

Svakako izvinite.

A zbog cega se Vi gos'n Zaricu izvinjavate??? Ja koliko vidim po Vasim postovima Vi ste jedan jako fin i kulturan covek koji ne krije svoje odusevljenje nilmalo kad smo mi iz MSC i nasi podvizi u pitanju!!! Tako da ne treba ni da pitate da li Vas primamo to se podrazumeva,mi primamo sve ljude dobrog srca i saljivog duha!!! Tako da DOBRODOSLI NA VELIKA VRATA!!!

 

MAXI POZDRAV od MSC SRBIJA i moje malenkosti BigRider-a!!!1zdravo.gif1zdravo.gif1zdravo.gif

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Moje je neskriveno oduševljenje, kako se vi dobro zezate a pritom funkcionišete besprekorno. Nekako vam ide. Vidi se da je sve od srca, sa mnogo želja.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Žariću, samo se nemoj negativno izjašnjavati!

 

Jedino je, da nikada nisam negativan. Kako može normalan čovek biti negativan nakon ovolike energije koja se ulaže u pripremu.

Srce mi govori da se izjasnim da priupitam da li me pozivate?, razum ipak kaže ne izjašnjavaj se.

Nikada nisam imao drugačije pomisli.

Svakako izvinite.

 

Dragi moj Žariću, ti toliko dobrote i pozitivne energije širiš, da mi je prosto krivo što si pogrešno shvati moje reči!

Kada sam rekao da se ne izjašnjavaš negativno, mislio sam da ne kažeš da nećeš ili ne možeš da ideš sa skuterašima na Alpe. Iz tvog komentara sam video da ti se ide, pa sam zato to i napisao.

 

Jedino ja mogu da se izvinim maxi skuterašuma, zato što sam uneo zabunu i remetim im ovu avanturu!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Gos'n Zaricu verovatno nam tako ide zato sto nema predrasuda ili ljubomore medju nama, sto medju nama verovatno vlada jedno iskreno i ne iskvareno prijateljstvo, sto se nase druzenje ne svodi samo na voznju nego i na posecivanje jedan drugog i van sedla, sto je pomoc kolege apsolutno prisutna u svakom momentu, a to da li Vas primamo ili bilo koga drugog mozete se uveriti prvom prilikom gde nas nas Bigi vodi na Inex :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 469 postova
  • Lokacija: TRSTENIK
  • Motocikl: pa najbolji nego koji drugi :-)))

ne zanima me gde spavamo ,ne zanima me gde cemo da idemo,ne zanima me koliko kosta gorivo,putarina,vinjete ,ulaznice i ostale gluposti jer drustvo sa kojim idem i šale koje se zbijaju u toku putovanja jednostavno učine da je svima dobro i to je meni najbitnije ,ALI za sada samo pratim i ne pričam ništa :Mina:

i inače svaka časta na ideji

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Osijek, Hrvatska
  • Motocikl: SUZUKI DL 650

Maxi pozdrav!

Evo ako mogu pomoći nekim svojim iskustvima. Nema potrebe za autoput kroz Hrvatsku, Podravska magistrala je odvožena u cijelosti od strane @alexanta i @bugimana. Cesta je uredna, preko vikenda sa malo prometa bez ikakvih problema se može držati tempo100km/h koji svima odgovara i lagano se stiže na granični prijelaz Dubrava Križovljanska i dalje prema Celju pa sporednim putem prema Kranju/Bledu/Bohinju. Naravno da će ekipa iz Hrvatske pružiti svu potrebnu pomoć oko organizacije do SLO granice a tamo će , u to nema sumnje biti prihvaćeni od strane SLO maxija. Vremenski to znači da je sa NEXUSOM 300 trebalo od 04:00 ujutro pa do cca 14:00 sati do Bleda sa stajanjem u Varaždinu (cca 20 min) Celju cca (60-80 min) Kamniku cca 60 min . Dakle ako se i krene oko 06:00 sa mogućnošću stajanja svako malo na vrijeme se stiže u Bohinj. Pratim temu i ako trebate pomoć znate gdje sam i kako doći do mene.1zdravo.gif

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Suzuki burgman executive AN 650

Ja mogu reci da mozete racunati na mene,znaci prvi put predstavnik juga Srbije na okupljanju maksica ...to je verovatno zato sto sam nov na forumu ...ali zelim sve da nadoknadim :takoje::takoje::takoje: JEDVA CEKAM DA KRENEMO :moto3::moto3::moto3: i nadam se da cemo upoznati neku planinku za zezanje tamo :jee::zvizduk::zvizduk::zvizduk:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 K9

Pitanje...

 

Sta se desava ako se na kraju prijavi vise nego sto taj planirani smestaj u Slo moze da primi?

Prednost dobijaju ljudi iz Maxi Scooter Club-a ili kako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6712 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Hm, da. Nema coveka koji ne bi isao pitanje je finansija i vremena a kako ce biti do 21. avgusta niko ne zna. Ja cu jos uvek mudro da cutim, ako mi se poklope stvari vozimo se do tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova

Bas nam je drago, da idete na taj put, kako ce biti prilika, da se ponovo sretnemo i odvozimo neke kilometre zajedno. Kako je vec Osnexus napomenuo, na SLO strani granice vas cekamo mi i vas vodimo najkracim putem (bez autoputa) do Bleda (a i nazad naravno!). Alexanto je odlicno pripremio celi plan puta,tako da ako bude zelja i vremena, cemo vam maxi prijatelji iz cele SLO biti na razpolaganju, kako bi vam pokazali najzanimivije moto destinacije...

Uostalom se mi jos vidimo prije na vasem maxi skupu pa mozemo o tome i detailnije popricati...

 

Maxi pozdrav iz Slovenije

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 341 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Burgman 400 k7

Pitanje...

 

Sta se desava ako se na kraju prijavi vise nego sto taj planirani smestaj u Slo moze da primi?

Prednost dobijaju ljudi iz Maxi Scooter Club-a ili kako?

 

glupo je pitati dal neko u ovakvim slucajevima ima prednost za nesto, kada se bude znao tacan broj ljudi koji idu, onda ce se naci smestaj za sve , sigurno niko nece spavati na parkingu... a prednost imaju dame kao i uvek :moto3::lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro
1358673967[/url]' post='1431999']
1358633856[/url]' post='1431868']

Pitanje...

 

Sta se desava ako se na kraju prijavi vise nego sto taj planirani smestaj u Slo moze da primi?

Prednost dobijaju ljudi iz Maxi Scooter Club-a ili kako?

 

glupo je pitati dal neko u ovakvim slucajevima ima prednost za nesto, kada se bude znao tacan broj ljudi koji idu, onda ce se naci smestaj za sve , sigurno niko nece spavati na parkingu... a prednost imaju dame kao i uvek :moto3::lol:

 

Ja mogu u sator 1lol.gif1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8859 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Bas nam je drago, da idete na taj put, kako ce biti prilika, da se ponovo sretnemo i odvozimo neke kilometre zajedno. Kako je vec Osnexus napomenuo, na SLO strani granice vas cekamo mi i vas vodimo najkracim putem (bez autoputa) do Bleda (a i nazad naravno!). Alexanto je odlicno pripremio celi plan puta,tako da ako bude zelja i vremena, cemo vam maxi prijatelji iz cele SLO biti na razpolaganju, kako bi vam pokazali najzanimivije moto destinacije...

Uostalom se mi jos vidimo prije na vasem maxi skupu pa mozemo o tome i detailnije popricati...

 

Maxi pozdrav iz Slovenije

 

braco Sloveni kapa dole 1care.gif1care.gif1care.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

ja se skroz slazem sa bratom Cobetom drustvo je cool i moze se svuda, tako da mi i izbegavanje autoputa uz 2-3 sata kasnijeg stizanja na odrediste izgleda apsolutno primamljivije...

 

Na kraju neko i rece da pravci sluze samo da spoje dve KRIVINE!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja