Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO Stara Planina

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Vlado smorio si, nego sta si :nanana:

 

Nisam bre ni znao da si toliko slikao. Ima par koje bi mi trebale u full rezoluciji, ali o tom po tom.

Dobar ti putopis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Evo smirili se duhovi....sad ja moram ovako javno da prozovem sve ove koji ovde DUGUJU 1zvizduk.gif

 

ALOOOOOO BRRRREEEEEEEEE >>>>>>>POOOOOSSSTAAAAAVVVVLJAAAJTEEEEE TEEEE SSSSLLLIKEEEEEEEEE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Kod mene je 5,6 filmcica i nesto slika sa kacige Wanjamoto-a. Odlicni su i vidi se skoro sve... Ali je full HD rezolucija i ogromni su... Toliko da kad pokusam da ih komprimujem, blokiraaju mi i ram i procesor.... Ako neko zna kako neka kaze....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar, 334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: V strom 650 2008-2013,

Bogami kako mi se cini ova enduro voznja pored usavrsavanja vozackih vestina imala je i edukativni karakter! Lepo ste obisli istocnu Srbiju!0takoje.gif

U svakom slucaju cestitam organizatorima na dobroj organizaciji a ucesnicima zavidim na dobrom provodu!1care.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Kod mene je 5,6 filmcica i nesto slika sa kacige Wanjamoto-a. Odlicni su i vidi se skoro sve... Ali je full HD rezolucija i ogromni su... Toliko da kad pokusam da ih komprimujem, blokiraaju mi i ram i procesor.... Ako neko zna kako neka kaze....

 

 

 

 

VegasPro 10. je dobar program za obradu MP4 fajlova. Ne moras da ih konvertujes.

Samo seckas i slazes. Na kraju posla izaberes da ti renderuje u 1200x720 for YouTube.

U svakom slucaju je potrebno da imas barem 1Gb memorije i osrednji procesor. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: XRV-750-RD04

Po preporuci drugara sa foruma koristim Movie Edit Pro 16 i mogu ti reci da sam poprilicno zadovoljan rezultatima. Radi sa svim tipovima fajlova. A mozes i da ih konvertujes u koji hoces. Trazi isto dosta od resursa.

Rade, kopka me taj Vegas. sad cu da ga instaliram. Ko mlad majmun, moram sve da probam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Javi Bimbo kako ti se cini. Meni je bio najslicniji Premijeru pa sam ga zbog toga instalirao; a Premijer bas trazi resure koje ja nemam. Uzgred, ima mnogo tutorijala na YT kako se Vegas koristi sto ti skracuje vreme da ga provalis. Sve filmice sa Golije sam radio u Vegasu... ma nije stucnuo nijednom.

 

 

Da, Vegasu treba Service Pack 3 na XP-u, procesor od 1.8 - 2GHz i 1Gb RAM-a. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

HD snimci su zahtevni sami po sebi, tako da nema tu nekih magicnih programa da ce sve da tece glatko na slabom kompjuteru. Imam ja dosta materijala sa gopro kamere sa Stare planine, ali nikako da se nateram da izmontiram neki vidoje. Ovih dana cu sigurno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2842 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Evo najzad da se i ja oglasim.Jageri, Vlada i ja smo krenuli "malo ranije" na Staru i proveli se savršeno. Hteo bih da se i ovde zahvalim našim domaćinima na putu, Ribolovcu i Pitu koji su nas ugostili i smestili kao rod rođeni. Domaćini na kub.

 

Što se same Stare planine tiče, prezadovoljan sam. Smeštaj je bio odličan, hrana izvanredna, domaćini takvi da mi je prosto bilo neprijatno koliko su se momci, a posebno Profa, trudili da nam ugode. Osmeh, trud i sve što su uradili je pravazišlo svako moje očekivanje. Posebno mi se dopao klaker koji su doneli u velikim količinama.

 

Svemu može da se nađe zamerka, tako i ovoj vožnji. Međutim, te zamerke su zanemarive, bar sa moje tačke gledišta, u odnosu na volju i trud koji su uloženi.

 

Moje slike nisu nešto posebno, ali mogu da dopune utisak o ovoj turi.

post-2331-23671_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Mozda sam se i ja lose izrazio,nisam spavao u kampu, ne sumnjam da je bilo lose :nanana: po pricama drugara super, samo smo moji belopalanacki drugari razmisljali posto nam je bila prva grupna organizacija, da cemo ici svi zajedno, skoro celim putem, nista vise, ja 30% ljude koji su bili gore nisam ni video, a ja mislio da sam krenuo sa pravom grupom, samo je to bila zamerka moja, ako nema zamerke organizator ne primecuje greske, kako bi se ubuduce bolje spremio :takoje: bitno da se niko nije izgubio, povredio, svi se vratili napunili stomake, malo se podruzili, bar mi, vratili se opet kolima iz bele palanke da prenesemo utiske, sto znaci da je bila vrhunska voznja, soft i hard endura, a sta se samo zalite sa tim kravama vasim, kad sam ih ja i jos nekoliko konja vukli, kepin bajk nismo samo vukli i gurali, cak je odradjen servis na licu mesta :lol: a gde je moja izolir traka? Ajde javljajte se :nanana: salim se malo, valjda vam je pomogla, nadam se opet ovakvom prelepom druzenju punom nezaboravnih momenata

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Drugari a jer gurao neko mog zelenka, daj malo da se hvalimo, evo ovako, dolazimo u kamp oko pola 10, skidamo motore, palimo cvaje, a ostali drugari nas gledaju,kao lele kude su ovi posli sa ove zujalice, ili fen sto kaze dr.kolew, a gore prpa u onom kamenjaru, ja i dr.kolew bez pomoci skoro izadjosmo onih ubitacnih 100 metara, da nije tog kamenja bilo, ne bi imali o cemu malo da pricamo, tu sam i po prvi put video bajkere, bez kacige, upoznao acu pn, koji je dzarao mog zelenka pre mene, i tako to, lelelele, opet bi iso jos danas, ajde kad ce opet ovakva organizacija, bar mi je blizu, a sto me jos bole noge, jos uvek sam pod utiskom

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

a sta se samo zalite sa tim kravama vasim, kad sam ih ja i jos nekoliko konja vukli, kepin bajk nismo samo vukli i gurali, cak je odradjen servis na licu mesta :lol:

 

Te kepin bajk me udario u nogu, te smo kepin bajk gurali i vukli, ima li jos ko da se gurao u onom kamenjaru ili sam samo ja na tapeti.... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6297 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Skoro svi motori su gurani preko kamenja, sem par izuzetaka :moto3:, ali je samo Kepin popravljan u sred kamenjara. Al posto je to KTM, to smo i ocekivali :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Skoro svi motori su gurani preko kamenja, sem par izuzetaka :moto3:, ali je samo Kepin popravljan u sred kamenjara. Al posto je to KTM, to smo i ocekivali :P

 

Coa, bez tebe vise nigde ... najbolji si za struju!!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Evo, ja nisam gurao Kepin bajk!

 

:lol:

 

Al su nam zato od tvog bajka zadnjih par godina svima šuljevi poiskakali. :D

 

Hahaha! :) Sto jest' - jest'! :takoje:

 

No, necemo sad u detalje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

a sta se samo zalite sa tim kravama vasim, kad sam ih ja i jos nekoliko konja vukli, kepin bajk nismo samo vukli i gurali, cak je odradjen servis na licu mesta :lol:

 

Te kepin bajk me udario u nogu, te smo kepin bajk gurali i vukli, ima li jos ko da se gurao u onom kamenjaru ili sam samo ja na tapeti.... :D

 

 

Sace Aca da napravi filmic pa cemo da vidimo. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja