Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO Stara Planina

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

odličan vidoje!! Još kad bi neko montirao kotlinu 2012

Mislis na 2013?

Ima Coa, al tu nije bas nesto briljirao kao na Staroj pa nece da izbaci :D :D

Kad ne pratis, filmic je objavljen odavno :P

 

 

Ma 2012 niko bre sem trailera nije spojio! Ima materijala za dva dokumentarca!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Drugari, ovih dana primam neke "kritike", da bi mozda trebalo da se Enduro Stara planina 2014 sastoji iz dva dela... Proletnjeg i letnjeg ....

Da ovaj prolecni bude negde u maju a onaj letnji krajem avgusta, kada zahladi, kao i prosl put.... Za ovaj letnji deo, doci ce i Gabor kako je i obecao...

Kazite mi sta mislite i da li je to dobra ideja kako rekose neki 2014 Old Mountain Serbia Enduro Reunion 1zdravo.gif

 

Pozdrav

 

ps Desert Fox strike again!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Odlicna ideja, mozda bi bilo bolje sto krace nazvati, npr. Old Mountain Serbian Enduro, bez reunion, mozda kroz koju godinu postane prava atrakcija

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Tradicionalna vožnja početkom juna se sprema i ove godine tako da bi bilo bolje Staru Planinu organizovati u avgustu. Tad može da se organizuje i kamp za one koji to vole i planinarski dom. Većini je Stara Planina prilično daleko tako da ne treba očekivati da će biti veliki odziv u oba termina. Prošle godine je bilo manje vožnji zbog loše finansijske situacije i ova godina neče biti bolja :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Husaberg FE 501

Uz toliko dobrih vozaca i prijatelja koje sam upoznao na proslogodisnjem susretu i organizaciju Desert Fox & MK Pirot nema sumnje da ce ovogodisnji susret biti jos bolji.Sto pre to bolje, ja navijam za maj eventualno juni pa jos jednom u avgustu :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Enduro Stara Planina 2014 se odrzava u terminu 22,23 i 24 avgust... Tako da mozete planirati godisnje odmore! 1zdravo.gif

 

 

Desert Fox strikes again!

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Dolazi i Gabor! Obecao nam je, tako da vozimo s njim 1zvizduk.gif

 

Svaka cast Gaboru ako nadje vremena da ukaze cast i vozi se sa obicnom rajom, ali ruku na srce kako se voziti i uopste osjecati pored jedne takve moto-cross velicine.? Sta traziti pored njega kad vecina motora na voznjama i nije za takav teren i takve voznje. Bar pola ih je tehnicki neispravno ili sa tankim ili losim gumama.Ne zelim da dijelim neke kritike jer i sam sam takav i znam da nije rijec o trci ali ipak...ili mozda grijesim. Bilo kako bilo namjera nije losa samo realno razmisljam iz moje tacke gledista. U svakom slucaju podrzavam i nadam se ucescu iako sam daleko pa skoro 3.000 ( tri hiljade) km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Gabor je sasvim normalan čovek, pravi motorista koji voli sve što ima veze sa dva točka. Nije neka umišljena veličina i ne gleda na druge motoriste koji nisu imali prilike da voze Dakar reli kao na "ostalu raju". Nema nikakvog razloga da njemu na predviđenoj vožnji i PRE SVEGA druženju bude dosadno ili da se ostali učesnici osećaju indisponirano. Čak naprotiv... To je super prilika da svi mi u atmosferi zajebancije i druženja možda iz prve ruke čujemo i neke interesantne stvari i dogodovštine iz njegove bogate karijere koje se inače ne mogu videti/čuti/pročitati po medijima. Ja se baš radujem ako će i on da dođe. Predviđena ruta je prema rečima organizatora namenjena teškim motorima, tako da će svako moći da prođe (bar se nadam, mada za svaki slučaj vodim i ženu da ima ko da gura :D :D :nanana::moto3: )

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

zamolio bih organizatora ovog skuupa,da napravi 2 grupe,odnosno soft endurase i hard endurase,da ne bi bilo problematike kao prosle godine...ovo je moj naj dobronamerniji predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

iskreno nisam ih ni video...

ali ocu da ti kazem da je prosle godine bilo puno onih koji su krenuli sa motorima tezine i preko 150kg kroz onaj kamenjar i ostalo... i ljudi su prosli ali uz pomoc help zone:) i konopaca...

e da do toga da ne bi doslo da se u staru objesni ljudima da nema mnogo lepih sumskih puteva da su mahom stazice i staze uglavnom planinarske,prolazi se i kroz korito reke i da je na mnogim mestima zestoka vododerina i da ko voli hard enduro i voznju uz samu granicu sa bugarskom a ne po sumskim putevima nego po vec gore pomenutom krajoliku krene sa vec grupom koja ce samnom doci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pa to je i bilo prosle godine, samo se ne secas.... sta mislis gde su isli ovim sa super tenarama? 1jee1.gif

 

 

Koji ovi sa Super Tenerama, Lijane ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja