Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO Stara Planina

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Pa to je i bilo prosle godine, samo se ne secas.... sta mislis gde su isli ovim sa super tenarama? 1jee1.gif

 

 

Koji ovi sa Super Tenerama, Lijane ?

 

Prosle godine je bilo podeljeno na 3-4 grupe (sasvim slucajno) 1 sa Drazom i Acom PN, druga preko kamenjara, treca sa Zikom i velikim motorima (mislim da su Kosjerci isli tamo) mi cetvrta ( Jager, isa Pei i ja) na Topli Do i Babin zub .... tako da je bilo prilicno izbora.

 

Uglavnom svi koristimo motore i gume sa kojima mozemo da vozimo 500 km afalta i da dodjemo do Stare planine, retko da je neko stavio motore na prikolicu sem Vas iz okoline.

 

Uz prave vodice (mislim na vas i Koleva) i ozbiljnu najavu , bice i HARD zastupljen......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Kosjerić
  • Motocikl: Enduro

Pa to je i bilo prosle godine, samo se ne secas.... sta mislis gde su isli ovim sa super tenarama? 1jee1.gif

 

 

Koji ovi sa Super Tenerama, Lijane ?

 

Prosle godine je bilo podeljeno na 3-4 grupe (sasvim slucajno) 1 sa Drazom i Acom PN, druga preko kamenjara, treca sa Zikom i velikim motorima (mislim da su Kosjerci isli tamo) mi cetvrta ( Jager, isa Pei i ja) na Topli Do i Babin zub .... tako da je bilo prilicno izbora.

 

Uglavnom svi koristimo motore i gume sa kojima mozemo da vozimo 500 km afalta i da dodjemo do Stare planine, retko da je neko stavio motore na prikolicu sem Vas iz okoline.

 

Uz prave vodice (mislim na vas i Koleva) i ozbiljnu najavu , bice i HARD zastupljen......

 

 

 

Tako je. Mi smo išli sa Žikom i velikim motorima. Sve je bilo OK. Išli su i dva momka iz Pirota sa quad-ovima da se pobrinu ako neko ostane u kvaru ili se izgubi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Bez brige, sve ce biti ok.... Ima staza za svaku masinu.... 1aha.gif

 

 

Ne znam Lijane , dal da otvorite novu temu, ako ste sigurni...za odrzavanje voznje...:neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

zato sto u naslovu stoji 24. avgust 2013.

 

 

bas tako,tema bi bila daleko posecenija da se naslovi novim nazivom stara planiina 2014..ili sl..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Pre neki dan sam razgovarao sa Sagmajsterom i na kraju razgovora ga podsetio na događaj koji se planira za 22.08.2014 na šta je čovek odgovorio da bi rado došao ako ga organizator pozove ?! :zbunjen:

Nakon par rečenica podsećanja prisetio se planiranog događaja tako da bih ovom prilikm sugerisao organizatoru da pošalje još jedan poziv kako bi Gabor pribeležio vožnju i imao na pameti druženje na Staroj planini. Verujem da je čovek u gužvi i da nije imao lošu nameru, jednostavno se informacija zagubila u moru prečih stvari.

Doduše kaže da trenutno nema ni jedan motor sem nekog krosa pa ako nabavi nešto do tada rado bi se pridružio ekipi. :moto3:

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

trebalo bi ozbiljnije shvatiti ucestvovanje hard enduro vozaca u ovoj manifestaciji,

jer nakon ucestvovanja na X rossu na Kopaoniku, dosta ljudi iz price samnom je pitalo da li i kada ima neka organizacija na Staroj Planini od mene su dobili odgovor da se to odrzava krajem Avgusta, da je dobro druzenje i da nije takmicenje ,ali tereni su prelepi i naravno u pitanju je krov Srbije.

 

trazili su kontak telefon da bi smo se culi i organizovali oko dolaska odnosno boravka na Staroj Planini.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Africa RD04

kada i kog dana ce biti organizovano ovo planinarenje avgusta 2014?

 

Pa valjda 22.08. !!

 

Javi se Lijane i otvaraj novu TEMU !!!

 

Treba da znamo kad podizemo tenerase iz prasine i skupljamo po livadama !! :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja