Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO Stara Planina

Recommended Posts

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Nositi stvari i na ovako teškim motorima (govorim u svoje ime) je ok, dok ti se ne preturi motor, a onda...1hmm.gif Vadi stvari, digni motor, kači stvari i tako u nedogled. Nepraktično skroz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Ne vredi, pobicu vas, al' prvo onog Popsy-ja <_<

 

Lisice moze li se od Pirota ista obici putnim motorom ? Ne razmisljam o Midzoru :lol::lol: to nece moci ni neki sa endurom, nego me interesuje taj vodopad, Zavojsko jezero i jos po nesto u okolini sto bi mogao da obidjem dok ste na oranju pa krajem dana nazad u bazu.

Mogu i da vam bidnem logistika... okretanje cevapa, ladjenje piva i tako to :lol:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Aco, ako obratis paznju na ceo moj post primetices da sam ujedno predlozio i izmenu rute i prilagodjavanje iste za natovarene motore. Sa druge strane, ako je u planu samo dva dana ne znam sta tu ima mnogo da se tovari. Ko je sluzio onu staru vojsku zna o cemu pricam :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Korigovati rutu i izbeci neke lepe deonice zbog stvari je totalna greska tako da se to nikome nece dopasti.

Od stvari ima puno toga da se nosi i uvek nesto fali, bio to 1 ili 10 dana :)

 

Jedva sam cekao da se probude endurasi iz tog kraja i naprave voznju, tako da podrzavam i jedva cekam!!! :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Ne vredi, pobicu vas, al' prvo onog Popsy-ja <_<

 

Lisice moze li se od Pirota ista obici putnim motorom ? Ne razmisljam o Midzoru :lol::lol: to nece moci ni neki sa endurom, nego me interesuje taj vodopad, Zavojsko jezero i jos po nesto u okolini sto bi mogao da obidjem dok ste na oranju pa krajem dana nazad u bazu.

Mogu i da vam bidnem logistika... okretanje cevapa, ladjenje piva i tako to :lol:

 

Ima u okolini Pirota svasta da se vidi i pristupacno je putnim motorom. Tu smo ako vas interesuje neka konkretna destinacija. Sto se tice logistike svakako ce se naci mesto za volontera. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Ne vredi, pobicu vas, al' prvo onog Popsy-ja 1hmm.gif

 

Lisice moze li se od Pirota ista obici putnim motorom ? Ne razmisljam o Midzoru :lol::lol: to nece moci ni neki sa endurom, nego me interesuje taj vodopad, Zavojsko jezero i jos po nesto u okolini sto bi mogao da obidjem dok ste na oranju pa krajem dana nazad u bazu.

Mogu i da vam bidnem logistika... okretanje cevapa, ladjenje piva i tako to :lol:

 

Naravno. Rommel-u ces biti desna ruka. :takoje:

Naravno da ima dobrih ruta i za vas. lep je nas kraj :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Aco, ako obratis paznju na ceo moj post primetices da sam ujedno predlozio i izmenu rute i prilagodjavanje iste za natovarene motore. Sa druge strane, ako je u planu samo dva dana ne znam sta tu ima mnogo da se tovari. Ko je sluzio onu staru vojsku zna o cemu pricam :-)

 

biče formirane grupe po težini rute i brzini prelaska iste tako da će biti za svakog ponešto... što se tiče offa sa natovarenim motorom moraću da se složim sa Acom... čim vidiš da neko vozi offroad sa koferom to znači da je extremna laganica :D znači mogu bisage one torbe kobasice... ali ako će već da se ostavljaju stvari u kampu uvek može da se organizuje prebacivanje stvari kombijem nekim ili kamiončetom (kao kod Kepe). A stvari nikad dosta... od rezervnih suvih čarapa, i dodatnog suvog veša (ikoliko se izvrne čovek u neku baru, potok, more..) pa preko alata za drugare i sebe pa do sendviča (tracija se nastavlja)... i naravno kad god imaš stvari (kolko god da ih dobro vežeš) one imaju želju da siđu sa motora :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Ljudi razmatraju se sve moguce rute, i bogami ja bi jos sutra krenuo da ih obilazim. Ima vremena do tad, a puteva kolko volite, samo da ih prvo proverimo i prosecemo. :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

 

biče formirane grupe po težini rute i brzini prelaska iste tako da će biti za svakog ponešto... što se tiče offa sa natovarenim motorom moraću da se složim sa Acom... čim vidiš da neko vozi offroad sa koferom to znači da je extremna laganica :D znači mogu bisage one torbe kobasice... ali ako će već da se ostavljaju stvari u kampu uvek može da se organizuje prebacivanje stvari kombijem nekim ili kamiončetom (kao kod Kepe). A stvari nikad dosta... od rezervnih suvih čarapa, i dodatnog suvog veša (ikoliko se izvrne čovek u neku baru, potok, more..) pa preko alata za drugare i sebe pa do sendviča (tracija se nastavlja)... i naravno kad god imaš stvari (kolko god da ih dobro vežeš) one imaju želju da siđu sa motora :D :D :D

 

Od tebe ovo nisam očekivao? :lol: :lol: :lol:

 

Ili ti je pritisak jako pao pa se ne sećaš jedinog mogućeg puta preko Tometinog polja ili se praviš blesav?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ma sećam se al se sećam i prethodnog puta kad sam zaboravio da vežem kofer pa me je stigao :D :D :D a posle su pali varovi i varovi :D :D :D

 

može i sa opremom al je lepše sa kulturnom :D :D :D tj. bez iste :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Kakve crne stvari po off-u ....šta pričate to..koji to natovareni motori (množina)...

 

Ja (125 kg) vala sa mojom STarom 240 kg to je overload i za asfalt 1lol.gif.... letos smo zalutali po Goliji..a ja stvari i kofere , došlo mi da plačem kad sam pao sa sve motorom u mestu...ma nema šanse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Bolje prvo definisite rutu i zavrsite onaj dogovor sa policijom pa onda ce se ljudi prijavljivati kada vide kuda se ide, tezinu puta, sta sa stvarima itd. Da se ne desi bzvz da se neki prijave pa posle odustanu jer im nesto ne odgovara. A dil sa policijom je dobar kada se najavi dosta ranije, prosto zna oni vole tako :) bas ovde kod nas.

Ne pametujem, samo dajem predlog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Da pravimo spisak? :D :D :D

 

Da pravimo :jee:

 

Rano je za spisak.. možeš onako po postovima da vidiš kolko ima zainteresovanih, a ima.. :moto3:

tako da smišljajte rute i ostalo..vremena ima dovoljno..

 

Još jedna stvar.. NEMOGUĆE je svima udovoljiti.. jedan bi da piški..drugi da kaki, a treći samo vozi.. tako da izložiš plan i gotovo..

ko se uklopi uklopi.. ko ne, nek gleda fotke posle :jee: i gricka OO što se nije bolje organizovao sa svojim vremenom,, novcem, motorom ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 78 postova
  • Lokacija: VINKOVCI
  • Motocikl: KTM 640 Adventure

].... letos smo zalutali po Goliji..a ja stvari i kofere , došlo mi da plačem kad sam pao sa sve motorom u mestu...

 

Vlajko, o čemo on to ??? :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

A govorio mu da se koferi nose samo uz ženu.. al hteo čovek da proba.. :jee:

 

Pokušavam da ga naučim i minimalizaciji..al naviko čovek da nosi pola ormana :lol:

 

Ono jes da mi je pozajmio jednom čarape.. ali mogle su i ove na nogama da se operu :D

 

1000 zašto..hiljadu ali :P

 

 

sad zezanje na stranu.. više puta nas je spašavala Popsijeva sport Bily torba..

 

I gospodin bradati Pei je u više navrata spašavao ljude svojom torbicom sa šrafovima i drangulijama..

 

Znate li vi koliko neprocenjivo vredi Studetnov primus i supa u 3 ujutru negde podno Rtnja..

 

Kawazoki nosi svašta nešto.. a ima i mleko u prahu, žuti šećer, kafu u svako doba..

 

To sve zauzima prostor i zato smo uvek natovareni.. ako se još i kampuje.. onda si skroz sjebao ciklistiku ionako teškog motora.. ali i tako natovarena raga ide, samo pitanje je kad ćeš da se prevrneš dok sabijaš amortizere :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ne vredi, pobicu vas, al' prvo onog Popsy-ja 1hmm.gif

 

Lisice moze li se od Pirota ista obici putnim motorom ? Ne razmisljam o Midzoru :lol::lol: to nece moci ni neki sa endurom, nego me interesuje taj vodopad, Zavojsko jezero i jos po nesto u okolini sto bi mogao da obidjem dok ste na oranju pa krajem dana nazad u bazu.

Mogu i da vam bidnem logistika... okretanje cevapa, ladjenje piva i tako to :lol:

 

Ako se budem skockao po datumu vožnje, mogao bih i ja da se pridružim volonterskoj brigadi :zvizduk:

Nešto asvalta sam i obišao po okolini Pirota i jezera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

sad zezanje na stranu.. više puta nas je spašavala Popsijeva sport Bily torba..

 

I gospodin bradati Pei je u više navrata spašavao ljude svojom torbicom sa šrafovima i drangulijama..

 

Znate li vi koliko neprocenjivo vredi Studetnov primus i supa u 3 ujutru negde podno Rtnja..

 

Kawazoki nosi svašta nešto.. a ima i mleko u prahu, žuti šećer, kafu u svako doba..

 

i to je resenje ako se tako organizuje voznjica. sa druge strane moze i ovako (samo predlog naravno, diskutujemo): ako se desi da ime dve ekipe, da ih iz miloste nazovemo HARD i SOFT enduro neka se tako i organizuje voznja. krenu svi sa tacke A s' tim sto se HARDOVCI rokaju po HARDU, a SOFTOVCI mogu da ponesu stvari i cepaju svoju voznju po FLOPPY-ju iliti po laganijim terenima, a na kraju se svi nadju na tacki B.

Pored ove osnovne podele mozda ce neko ko bi zeleo da ide da oseti malo off-a ali bi ga eventualni HARD zbog licnog skilla odbio ovako ce moci prvu off voznjicu da oseti pa da se odluci za sledeci put sta bi hteo da vozi.

Ja se prvi javljam da budem u LOGISTICKO-TEGLJACKO-FLOPPY-SOFT ekipi ako treba :) bez zezanja, pogotovu sto je ortak najavio da bi isao ali ne bi smeo na spomenuti HARD zbog personalnog skilla. a ne zelim njega da ispalim + jos ako mogu i HARD ekipi da pomognem utoliko bolje :)

eto, jos jednog predloga sa moje strane.

 

btw, Vlajko, video sam tvoju nekretninu 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Da, čim je nešto tako daleko.. ne isplati se oma nazad :jee:

 

Znači Zippacope krećemo u sredu..ako dođe Jager..sigurno :moto3:

 

Ja planiram da budem u Srbiji negde u avgustu. Ako se kockice poklope, NARAVNO da dolazim. Ali ovaj put vozimo od utorka do srede (ali sledece) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

pratim forum od pocetka pa evo i ja da se prijavim.Planiranje tacnog datuma kad ici na staru je kocka jer za 10 min. okrene se vreme i od predivnog prepodneva nastane pakleni dan sa kisom i pljuskovima ko na filmu a onda za pola sata ko da nije bilo kise dva meseca.sto se tice relacija i stanica za odmor bice svega . kad si spreman na dobru voznju i druzenje par propusta i ako bude nije strasno.U Pirotu ima cudo africanaca ali i transaldzija i tenerasa pa sam siguran da ce sve biti super samo dodjite da se provedemo na sraroj ali i na vlaskoj pl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Da, čim je nešto tako daleko.. ne isplati se oma nazad :jee:

 

Znači Zippacope krećemo u sredu..ako dođe Jager..sigurno :moto3:

 

Ja planiram da budem u Srbiji negde u avgustu. Ako se kockice poklope, NARAVNO da dolazim. Ali ovaj put vozimo od utorka do srede (ali sledece) :D

 

Znači, kod mene si u ponedeljak :moto3::moto3::moto3::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja