Jump to content

Moto Zajednica

ENDURO Stara Planina

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Nego Lijane... za nas sa STeneračama je kao da dolazimo mečki na rupu....kod vas u Pirotu mu dodje neki rasadnik afrikanaca ....1mda.gif

 

a drugo, kakva je akustika u toj karauli .... mislim zbog nas koji hrčemo 1lol.gif1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Nego Lijane... za nas sa STeneračama je kao da dolazimo mečki na rupu....kod vas u Pirotu mu dodje neki rasadnik afrikanaca ....1mda.gif

 

a drugo, kakva je akustika u toj karauli .... mislim zbog nas koji hrčemo :lol::lol:

 

Pa ima nas devet afrikanaca :moto3: ali imamo i jednog STenerasa. Akustika u karauli je dobra ali postoji i oficirska soba sa dva kreveta. Epa tamo zavrse ti sto struzu cerovinu -_- A ako su vise od dvojice , mogu da se probude u krevetima ali pod orahom ispred :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Ja odma da rezervisem jedan lezaj u oficirskoj prostoriji... Prva enduro testera SRBIJE!!!!

 

:lol: :lol: :lol:

 

P.S.

 

Misu Pei-a odma pod oraJ!!!!

 

:lol: :lol: :lol:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Bio letos na Staroj, obisao jedan deo ali ima toga jos. Rado bih sve ponobio tako da pratim temu. Domacini su provereno odlicni 1zdravo.gif

Evo i od mene par fotki, da pomognem neodlucnima.

 

2012-09-04109.jpg

 

2012-09-05002.jpg

 

2012-09-05044.jpg

 

2012-09-05014-1.jpg

 

2012-09-05020-2.jpg

 

2012-09-05024-1.jpg

 

2012-09-06003_zps90b1f860.jpg

 

2012-09-06011_zpscd4a3809.jpg

 

2012-09-06014_zps88a4ff39.jpg

 

2012-09-06019_zps0330f404.jpg

 

2012-09-06023_zps8c30cce6.jpg

 

 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Nego Lijane... za nas sa STeneračama je kao da dolazimo mečki na rupu....kod vas u Pirotu mu dodje neki rasadnik afrikanaca ....1mda.gif

 

a drugo, kakva je akustika u toj karauli .... mislim zbog nas koji hrčemo 1lol.gif1lol.gif

Samo da se javim ja sa STeneracom i da kazem da su dobrodosli i ostali a ne samo afrikanci :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

E da ja mogu ici spokojno jer je kolega Acimo rekao da ce me cuvati od medjeda0takoje.gif

 

Od medjeda ću te branim :takoje:

 

A to što voziš pogrešno sokoćalo... :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Pohvaljujem inicijativu, pratim, i nadam se dolazim na leto da se druzimo. :takoje:

 

P.S. Inace karaula je pravljena od surovog kamena i sve sto se peva i svira ostaje u njoj. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Pitam zato sto sam mozda zainteresovan,ali nzm kako bi se ponasale gume u odnosu 80:20 za ovako nesto ...

Čepovi su za uživanje na ovakvim terenima ali bi ih upolovačio do dole, mislim da je Haidenau K60 sasvim korektan izbor ;)

 

Nego Lijane... za nas sa STeneračama je kao da dolazimo mečki na rupu....kod vas u Pirotu mu dodje neki rasadnik afrikanaca ....1mda.gif

 

a drugo, kakva je akustika u toj karauli .... mislim zbog nas koji hrčemo 1lol.gif1lol.gif

Samo da se javim ja sa STeneracom i da kazem da su dobrodosli i ostali a ne samo afrikanci :zvizduk:

 

Ne sekiram se ja... imamo mi Istočnu terorističku ćeliju STeneraša u Zaječaru tako da biće veselo :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Za pocetak jedan mali pregled odozgore. Nebi bilo lose da svi imamo ovo u dzepu kad krenemo na Staru.

 

mapastara.jpg

 

Epa i racunali smo da idemo na taj put od Koprenea, Krvavih bara do Midzora gore. Ima vojnog puta uz samu granicu koji je prohodan. Tako da znamo za taj potez i racunali smo ga....Samo moramo nanovo da ga prodjemo jer nekada ne prodje niko duze vreme pa popadaju debla preko puta koja moraju da se iseku i pomere... Tako da prvo idemo mi da rascistimo pa folazite vi na gotovo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Prosli put smo dosli do Krvavih bara, i dalje nismo mogli prema granici (zutoj liniji).

U Dojkince nismo mogli da se spustimo, jer su mostovi u klancu bili poruseni. Jedina opcija je bila da se spustimo u Topli Do, pa na Midzor.

Ovo se odnosi na velike motore, a sa malim mozes kako hoces.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: XTZ 750 Super Tenere

Prosli put smo dosli do Krvavih bara, i dalje nismo mogli prema granici (zutoj liniji).

U Dojkince nismo mogli da se spustimo, jer su mostovi u klancu bili poruseni. Jedina opcija je bila da se spustimo u Topli Do, pa na Midzor.

Ovo se odnosi na velike motore, a sa malim mozes kako hoces.

 

U pravu si kepo . Jedino bi dodao da od Krvavih bara do Arbinja nemoze da se prodje nikako motorom jer je tokom velike poplave pre nekoliko godina sruseno vise mostova i sada na spustu sa krvavih bara prema dojkinackoj reci ima i ogromnih stena velicine automobila po celom putu pa tuda jedino da na ledjima nosis prevozno sredstvo :zvizduk: . Ja sam prolazio pesaka od Dojinaca do Krvavih bara pre godinu dana u novembru i koliko znam stanje nije promenjeno. To je tricavih 14km. Arbinje je jedan od najlepsih predela ovog dela Srbije i zahvaljujuci neprohodnosti za velike kamione i drvosece jos uvek izgleda netaknuto. Preporucujem da se taj deo , kao i vodopad Tupavica poseti recimo posle rucka jer je jako blizu od karaule gde ce biti smestaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Za pocetak jedan mali pregled odozgore. Nebi bilo lose da svi imamo ovo u dzepu kad krenemo na Staru.

 

mapastara.jpg

 

..Ima vojnog puta uz samu granicu koji je prohodan. Tako da znamo za taj potez i racunali smo ga...

Ok, dakle, poneti i pasose, za svaki slucaj 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja