Jump to content

Moto Zajednica

kupovina bmw r1150 gs adventure

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

ok,hvala na savetu i imaću to na umu.

nisam kupio puno motora iz ch,ali to što sam uzeo od švajcaraca bilo je odlično i sve onako kao što su rekli

nekažem da su ovde motori loši ili da su ljudi loši, samo je izbor ovde ograničen na jedan motor

http://www.polovniautomobili.com/oglas2663427/bmw_r1150gs_adventure/

a gore je ponuda veća

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

ne bih običan gs pa makar bio i 1200,mora da ima ADV na sebi. A što se tiče kilometraže u švajcarskoj se rade redovni servisi tako da nema problema,zamene i srede oni sve što nije dobro i takav su narod da ne prodaju sa skrivenim manama i problemima, a što je veča kilometraža to je cena manja cena je manja

ovaj nema nikakav problem a ima sve od opreme

 

razmisli malo.....dodatnih 30 kila i nije tako malo razlike između običnog i ADV modela. S tim da je razlika u vožnji između 1150 i 1200 povelika (mislim na ciklistiku naravno)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

razumem na šta hoćete da mi ukažete,razmišljao sam i smislio,zato sam vas i pitao za mišljenje o 1150adv.

kompromisa i alternativa nema, ili taj ili nijedan drugi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

Sto se velike kilaže tiče, sigurno ćeš se navići. Ja ga bez problema vozikam po gradskim gužvama. Kada iza sebe imam suprugu, skoro da je i ne osećam (ona je zanemarljivih +20% težine).

Nemoj zanemariti i svoju telesnu građu. Umeće motorcikliste je najbitnije, ali sve pada u vodu ako nemaš visinu za ovaj bajk.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • taraba, 612 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: enduro

čekam svako veče ovu reportažu sa dakar relija pa sam zbog nje sam budan :staa2:

Moram malo da offujem

ovih dana sam se dopisvao sa jednim germanom. Tema, naravno, moto. Međutim, čovek mi isključivo šalje mailove u terminu od 19h - 20:30h. Valjda samo u tom periodu diše?! Ostatak dana provodi na poslu i u spavanju da bi se odmorio za taj isti posao.

Tek sad vidim kakva smo mi banda raspuštena :-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

posle danonoćnog prelistavanja oglasa i neprespavanih noći,konsultovanje sa prijateljima, poznanicima i forumašima, motor je kupljen.

hvala svima na pruzenoj podršci,na datim savetima,sugestijama i kritikama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

motor je u švajcarskoj tako da ću da prenesem šta mi je prijatelj rekao preko telefona.

2003 godište i kupljen od prvog vlasnika koji je kupio 1200gs adv, po njegovim rečima motor pažen i mažen,čuvan u dnevnoj sobi, sa puno dodatne opreme i servisnom knjigom.

evo slike, mislim da one govore sve

post-8711-0-36100300-1358605631_thumb.jpg

post-8711-0-08142600-1358605644_thumb.jpg

post-8711-0-28621100-1358605712_thumb.jpg

post-8711-0-76303500-1358605723_thumb.jpg

post-8711-0-00535700-1358605821_thumb.jpg

post-8711-0-36699900-1358605861_thumb.jpg

post-8711-0-59908900-1358605880_thumb.jpg

post-8711-0-29766800-1358605899_thumb.jpg

post-8711-0-67256600-1358605913_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

planirao sam kamionom da mi ga pošalju,ali prijatelj kaže da je bolje da ga on doveze prikolicom, da ne dodje do nekakvog oštećenja, tako da je do daljnjeg gore. Kad bude stigao biće dodatnih slika i komentara. Svidja mi se što je siv i što ima dosta dodatne opreme,a da li je trgovina bila dobra videćemo kadmotor stigne, kada se proba...

ovako, po slikama i po rečima prijatelja sam zadovoljan

što se tiče cene, ostalo je transport, špedicija i carina i top case i mislim da nebi trebalo preći projektovani budžet

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Woow, stigose slike pre mog posta. Stvarno je kao nov, fino ga je ulickao svaka mu cast. Od opreme gotovo sve potrebno, osim top case-a. Touratech xenon i maglenka pride. Odlican primerak ovako sa slike. Da li si probio budzet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pridružujem se čestitkama i oduševljenju.:care:

 

Motor il dovezi na točkovima il prikolicom. Kamionski prevoz izbegavaj, eventalno neko kombijem i dodbooo upakovan i našpanovan gurtnama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: leskovac

uglavnom su do sada stizali u komionu bez oštećenja,ali dešavalo se i da dodje do sitnijih oštečenja ali retko. Zbog "odličnog" stanja a i samih gabarita ide na prikolicu. S obzirom da su ogromni snegovi gore a i obaveze prijatelja postoji mogućnost da stigne tek u martu. Neznam kako ću izdržati do tada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja