Jump to content

Moto Zajednica

da se predstavim i ja :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

Dejan iz Arilja imam 17 god i vozim Hondu Nsr 125, 2002godiste imam je vec godinu dana pre nje sam imao isto Hondu Nsr 125 ali 1997 godiste i nju sam imao jedu godinu... sto znaci da ih vozim dve godine za sada....post-27460-0-08284300-1357739585_thumb.jpg ovo je ta 97' a post-27460-0-92416800-1357739617_thumb.jpg ova je 2002 koja je trenutno kod mene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Dobrodosao, i lep motor za pocetak! Zelim ti lepo druzenje ovde i puno bezbednih kilometara 1moto3.gif

 

hvala, svima... ovaj drugi je bio i lepsi pre nego sto sam ga "sredio" :) pa nisam bio pri parama lepo da ga ofarbam kod nekog strucnjaka pa mi je to deda farbao :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Baranda
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900 GT '20

NSR je lepa kao pojava ne brini se za farbanje. Ako ti zatreba kakva pomoc oko informacije za dobrog farbara, slobodno se javi ili proprckaj po forumu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Pozdrav i dobrodosao. :dobrodosli2:

Nego sta znaci na onoj iz 97. godine 50R? Kontam da fali ispred 1, ali nije 150cc, nego 125cc

 

pa... to 50R stoji cisto da upotpuni utisak zato sto je ta honda bila registrovana na PSP tj na 49ccm kao "motocikl sa pomocnim motorom" ;) nisam imao godine da polazem A pa sam nasao tu na PSP.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Dve godine voziš dve Honde! Čestitamo :D

 

dobrodošao :)

 

prva je uzeta iz gore navedenih razloga :) a prodata je zato sto je imalo ulaganja u nju oko estetike i guma, lanac lancanici i tako to... pa sam dodao nesto para i kupio ovu mladju i u mnogo boljem stanju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

NSR je lepa kao pojava ne brini se za farbanje. Ako ti zatreba kakva pomoc oko informacije za dobrog farbara, slobodno se javi ili proprckaj po forumu ;)

 

polako za sad mi je dobro i ovako :) prioritet mi je far da nadjem i da kupim jer su mu stakla popucala pa nije to to i nmg da vozim kad pocne kisa :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 344 postova
  • Lokacija: zemun

Pozdrav i dobrodosao. :dobrodosli2:

Nego sta znaci na onoj iz 97. godine 50R? Kontam da fali ispred 1, ali nije 150cc, nego 125cc

 

pa... to 50R stoji cisto da upotpuni utisak zato sto je ta honda bila registrovana na PSP tj na 49ccm kao "motocikl sa pomocnim motorom" ;) nisam imao godine da polazem A pa sam nasao tu na PSP.... :)

 

ccccc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja