Jump to content

Moto Zajednica

Zanimljive deonice u Srbiji gde je pogodno ostrugati gume i slajdere

Recommended Posts

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Izvolite trkači, napišite gde ima ovakvih deonica ali samo po ZOBS-u, naravno :D:moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

U stvari evo rešenja za stazu. Circuito Kraljevo (neče Google da spoji tačku C sa tačkom A)

 

0sELE.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5472 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

@to crank

 

Moze slobodno do Raske...po meni mozda i nesto najbolje sto postoji kod nas.

Inace deo od Usca do Studenice je odlican za struganje, ali dalje prema Ivanjici i Kraljevu je dosta rizle, uzak put, prolazi kroz sela...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Bilo bi valjano da svi kao to crank postavite mapu lokacije.

Ne bi bilo loše ni koja slika i utisci sa vožnje, ocena kvaliteta-stanja asfalta.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Kao sto rece kolega Biker-Boy "blago vama"1hmm.gif.Kod nas samo -------------------------------------------------------

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1292 postova
  • Lokacija: Lazarevo
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650 XT, Transalp 600 pd10

Evo već tri sata ucrtavam rute, gledam kartu, gde voziti ove godine. Računanje, preračunavanje, gde ići, šta obići,... Auh, eksplodirala mi glava!

Otvorim forum, kad ono i čika Arakis se zanima isto?! :)

Čitaću ovde, možda mi i padne nešto na ideju... 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

To crankova mapa nije dobra. Ustvari, dobra je ali za enduro. Sa Kaone do Luka ide makadamski put. Put od Kraljeva preko Kaone do ivanjice je sav u krivinama i u mnogo losem stanju. Opet valja za enduro.

 

Inace ovako Ivanjica-Studenica sve krivine, nije frekventan saobracaj nije ni neki asfalt. Studenica-Usce asfalt kao na stazi, spore krivine, malo uzbrdo, malo nizbrdo... Po meni vrhunska supermoto varijanta. To sece put Raska-Kraljevo. Taj put je vrhunski za peglanje, ali sa R-ovima. Slabim motorima moras da uzmes dusu. Tu bih samo napomenuo da bez obzira na sirok put, dobar asfalt, krivine sa dobrim nagibom.... oprez mora biti na visokom nivou. Crna hronika je puna prica iz tog kraja, na zalost.

 

Biljanovac-Josanicka banja takodje zanimljiva deonica i Josanicka banja-Kopaonik. Opet mozda malo vise enduro-sm varijanta, mada moze i ostalo

 

Put Zlatibor-Borova glava-Nova Varos je po meni najbolji vozacki put u Srbiji. Sve je dobro na tom putu. Kad god nisam nacisto sa raspolozenjem skoknem do tamo i posle toga sam bar mesec dana miran :D

Ima i jedna deonica od Varosi ka Sjenici koja je dosta dobra za peglanje, ali nije cela zavrsena. Kada bude gotovo bice jedno od boljih mesta

 

Tara, Mitrovac-Basta. Nije za neko ludilo ali zna da bude zanimljivo

 

Kraljevo-Raska

 

5330_1172621990606_1975576_n.jpg

 

5330_1172621950605_3579833_n.jpg

 

Zlatibor, prema Torniku, pored jezera. 4 vrste motora

 

27974_1369808680150_3669674_n.jpg

 

27974_1369808880155_5296872_n.jpg

 

27974_1369808800153_2232402_n.jpg

 

 

27974_1369808640149_1627579_n.jpg

 

5330_1176623730647_1815320_n.jpg

 

Tara

 

36434_1434677901840_5121955_n.jpg

 

37736_1434670061644_2286950_n.jpg

 

Nova Varos-Sjenica

 

188320_2052786154160_860989_n.jpg

 

Guma od endura sa puta Biljanovac - Josanicka banja

 

299594_2111369618710_3433250_n.jpg

 

Guma na skuteru, Zlatibor-Nova Varos

 

32260_1396677791861_778369_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Magistrala Čačak - Užice...kad nije sezona odmora....jako brza deonica, sa lepim krivinama.....ali oprez

 

Kopaonik - Jošanička banja - Aleksandrovac....krivine i predeli koji mame osmeh na lice svakom bajkeru, meštani tvrde da dolaze i bajkeri iz inostranstva samo da bi odvozali ovu deonicu, ja i Vlajko smo je nazvali SRB Transafrgaralpina 1lol.gif.

 

Dolina Jorgovana.

 

Divčibare - Kosjerić..preko Tometinog polja

 

Ceo put Zlatibor - Podgorica sa akcentom od Zlatibora do Nove Varoši

 

Za sve ostale neR-ove Donji Milanovac - Majdanpek, Kučevo - Petrovac na Mlavi, Smederevo - Mladenovac (preko Dubone)..pa na Rudnik, Kremna - Tara (Zaovinsko jezero), Arandjelovac - Ljig , Plav MNE - Kolašin MNE preko Komova.....

 

Ovo je sve od prošle sezone, ali najveći osmeh na lice mi mami deonica od 100-tinak kilometara, albanskih Prokletija (Enduro only), na relaciji Gusinje MNE - Shkoder AL....to je vožnja za priču.

 

Interesuje me deonica od Jabuke preko Durmitora i Žabljaka, kažu da je dobra, voleo bih da je izvozim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

To crankova mapa nije dobra. Ustvari, dobra je ali za enduro. Sa Kaone do Luka ide makadamski put. Put od Kraljeva preko Kaone do ivanjice je sav u krivinama i u mnogo losem stanju. Opet valja za enduro.

 

Da mi smo letos od Ruske iz Ivanjice isli na Kraljevo preko Mataruške banje...Bimba nas je vodio i veća deonica puta je bio makadam...što nama jelte nije bio nročit problem1zvizduk.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3622 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Da mi smo letos od Ruske iz Ivanjice isli na Kraljevo preko Mataruške banje...Bimba nas je vodio i veća deonica puta je bio makadam...što nama jelte nije bio nročit problem1zvizduk.gif

Videli smo se ispred prodavnice kad ste kretali. Ja bio biciklom :D

 

 

 

Zaboravih na ovaj deo za Divcibare preko Jezevice i Tometnog polja :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 283 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

@ muljaz: Svaka ti je ka' Njegoševa za onaj post gore, da ga ne citiram, predugačak je.

I ja bih tako opisala sve te deonice, do u reč. :D

Jedino ne znam Studenica - Ivanjica, tamo nisam prošla.

 

p.s. I, da. Fotke sve govore! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 359 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Magistrala Čačak - Užice...kad nije sezona odmora....jako brza deonica, sa lepim krivinama.....ali oprez

 

Kopaonik - Jošanička banja - Aleksandrovac....krivine i predeli koji mame osmeh na lice svakom bajkeru, meštani tvrde da dolaze i bajkeri iz inostranstva samo da bi odvozali ovu deonicu, ja i Vlajko smo je nazvali SRB Transafrgaralpina 1lol.gif.

 

Dolina Jorgovana.

 

Divčibare - Kosjerić..preko Tometinog polja

 

Ceo put Zlatibor - Podgorica sa akcentom od Zlatibora do Nove Varoši

 

Za sve ostale neR-ove Donji Milanovac - Majdanpek, Kučevo - Petrovac na Mlavi, Smederevo - Mladenovac (preko Dubone)..pa na Rudnik, Kremna - Tara (Zaovinsko jezero), Arandjelovac - Ljig , Plav MNE - Kolašin MNE preko Komova.....

 

Ovo je sve od prošle sezone, ali najveći osmeh na lice mi mami deonica od 100-tinak kilometara, albanskih Prokletija (Enduro only), na relaciji Gusinje MNE - Shkoder AL....to je vožnja za priču.

 

Interesuje me deonica od Jabuke preko Durmitora i Žabljaka, kažu da je dobra, voleo bih da je izvozim.

 

 

Slazem se za ovu deonicu od Kopaonika do Aleksandrovca, ima dosta krivina, ali oprezno ako idete prvi put, ima par krivina koje mogu da iznenade. A tacno je i to da vozaci iz inostranstva dolaze da se provozaju tuda, i to vise puta dnevno gore-dole :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja