Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Vespa px

35CF11C7-E37B-2F40-8D67-40457DBE7348_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

Evo slike,ja sam ga montirao na z500,a skinut je sa Honde CB 550 u austriji!Dobro štiti od kiše,samo malo dobijem po čizmama.

 

Mirko

Motor izgleda fenomenalno. Hvala za sliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Vespa px

@djordjenovic

 

Pa pošto si iz Kraljeva, otidi do Rauša na Jarčujak i pitaj sve što želiš. Slobodno kaži da te je poslao sadašnji vlasnik njegovog R100RT.

 

To ti je odilčan motorčić da uđeš u ovaj svet na sasvim lepa vrata. Lak za vožnju, pouzdan, jeftin za održavanje i sigurno te neće povući da praviš gluposti dok ne naučiš lepo da voziš. A sa njim ćeš naučiti sve što treba da znaš. Jedina mana svih BMW-a je što ti uđu pod kožu. Znači, gotov si :D

 

Kad kupuješ, gledaj da je kompletan. Sve se kod njega popravlja i menja samo kad imaš sve što treba. I nemoj ići sam u kupovinu. Povedi nekoga ko se bar iole razume u motore a najbolje nekoga ko je već vozio više BMW-a u životu. I ne beži od R65 jer je to isti motor samo sa većom kubikažom i malo više snage. A kad jednom sedneš na BMW potrošnja pada u drugi plan, veruj mi.

 

R45 mi je dopadljiv izmedju ostalog i zato sto mu je registracija oko 100 evra, a za R 65 je oko 150. A ja sam ubogi srpski student pa mi je "vreme" jako ogranicavajuci faktor. Zato se respitujem i o potrosnji, jer koja je svrha da ga kupim ako mi samo stoji u garazi. Hvala za savet poseticu Rausa.

 

Tebra i ja sam se zaludeo sa benkicom, cale ga kupio kao pandurskog, i ja malo po malo...kao sve po jedan krug, necu dalje majke mi, posle toga polagao, pa dozvola i evo mene sad...teram ga vec godinu dana...stigao sam cak i da se skrkam sa njega! (msm ja budala) :D Naravno, uskoro ce biti kao nov! :D

Aj uzimaj to pa da se vozamo ;) pozzzzzzzzz

 

Vazi za voznju, ali moram da te upozorim da me drugari zafrkavaju da vozim kao penzioner... :)

 

Ma opusteno samo! Ja sam se bas i skrkao zbog toga sto sam jurio drugara ispred mene da ga stignem! jbg! Samo laganica! ;)

 

Meni je jednom malo falilo da "provozam" coveka na haubi, bas zbog toga sto sam hteo da inpresioniram drugare..... I od tada strogo vozom po ogranicenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Vespa px

Radi se o poznatom engleskom proizvođaču Rickman a oklop je model polaris i pravio se univerzalni model za linijske četvorocilindraše,a postoje modifikovane verzije za BMW,Hondu CX,a verovatno iz još po neki popularan model iz osamdesetih godina. Koristi far od mini-morisa i žmigavce od nekog engleskog auta,nism provalio kog? Ako ih neko prepozna,molim da javi,rado bi uzeo rezervne,zlu ne trebalo!

 

Mirko

 

Mrko, ne bih da te razocaram, ali mislim da je rec o zmigavcima od jaguara mkx, koriste ih i jos neki modeli. Evo slike da se uveris.post-25341-0-65799700-1358555881_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Hvala,ovo me baš nije obadovalo,moraću pogledati po e bayu koliko košta to zadovoljstvo.Moji su za sada čitavi,al dobroje imati rezervu!

 

Mirko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Motocikl: Vespa px

Hvala,ovo me baš nije obadovalo,moraću pogledati po e bayu koliko košta to zadovoljstvo.Moji su za sada čitavi,al dobroje imati rezervu!

 

Mirko

 

Nema na cemu. Neka okvirna cena je oko 90$ komad, ali mislim da za manje pare moze da se kupi samo staklo. Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja