Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF600R Thundercat

Recommended Posts

  • Drug član, 1160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

PS - da , napravio sam se budala i zvao sam ovlasceni servis da pitam koliko kosta zamena pozicije ....

 

30e ?!??

 

Hahahahahahahahahja .... Presli su igricu , nema dalje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GTR 1400 , 2017 god

Brate , sad sam sisao u garazu , s namerom da ako treba rasturim pola motora da dodjem do pozicije ...

 

Ne postoji sansa...

 

Znaci ti ne bi verovao sta treba da se skida sve.

 

Jednostavno , uzas je ... Odustao sam posle sat vremena cerupanja jer bi trebalo da se bakcem jos dva dana oko toga ...

 

Ne vredi jebi ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

I meni je uvek bila lepa, mada nisam se nikad nesto previse lozio na nju, ali sad kad je imam, sto je vise gledam sve mi je lepsa :D 
Nadam se da ce me lepo sluziti iako sam imao glavobolju vec prvog dana provedenog s njom kada mi je crkao akumulator, a za cije crkavanje je zasluzan prvobitno crknuti regler,

nov akumulator sam vec kupio, i poslao regler Ziki56 da ga namunji, pa uskoro ce i to da bude reseno.
Inace motor bas lepo ide, lepo koci, i pogotovo me odusevilo kako ima udobno sediste, a slusao sam price i citao u tekstovima da je Thundercat jedna od najudobnijih ako ne i najudobnija masina u svojoj klasi, definitivno potpisujem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

A tek boja, svakim danom ce sve vise i vise da ti se svidja. :)

Kao sto kaze kolega u postu iznad, posle ovakve potrage si zasluzio da uzivas u ovakvom motociklu, neka te lepo sluzi. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sto se tice boja, moram priznati,  Macki skoro sve ponudjene boje i kolor seme dobro stoje, najlepsa mi je kad je u fulu u crvenoj ili plavoj varijanti, pa onda crveno-bela, pa sivo-zuta, sivo-crna, najmanje mi se svidja ona crno-sivo-oranz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Prosto za ne poverovat kako je Thundercat-u cucnuo izduv sa mog bivseg CBR-a i to sve sa medju-granom, 

ugao odgovara, precnik skoro (ubacio sam tanku cauricu od lima 0,75) i stavio nekoliko podloski izmedu selne na topu i nosaca i gotova stvar :D
Tako da se zna da su auspusi od CBR 600F2 i Thundercat-a skoro pa isti :takoje:

 

20190302_143136.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 927 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Mnogo bolji izgled sa Hondinim izduvom. :)

Moje neko licno misljenje je da ce mu druge trakice mnoooogo bolje stajati, uvek su mi ove jednolicne bile 'koliko da ih ima', nemoj pogresno da me shvatis. :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Zvuk ko zvuk, ima onaj klasican zvuk rednog 4-cilindrasa, samo, po mojoj zelji Robert je napravio auspuh tako da ne bude previse vristavac, i bez db-killera je sasvim ok, nije preglasan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1684 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere XTZ 750

Malko neaktivna tema, valjda još ko navraća.. elem, pitanje, koliko bi ovaj motor bio pogodan za čoveka 193cm? Čuo sam da je udoban što se sedišta tiče (nisam još imao priliku da sednem da probam) ali što se tiče pozicije sedenja sam u nedoumici.

I jedno dopunsko pitanje za bonus ocenu:

Koliko bi ovaj motor bio pogodan za relativnog početnika? Skoro 2 godine vozikam 125cc motor, da li bi bio preveliki zalogaj da pređem na ovaj? Nisam neki što se opterećuje brzinom, više mi je bitna udobnost za mene i suprugu, ali ipak, razlika u snazi bi bila više nego očigledna.

Bilo kakva informacija bi bila super, tenk ju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r
pre 11 minuta, Novola je napisao:

Koliko bi ovaj motor bio pogodan za relativnog početnika? Skoro 2 godine vozikam 125cc motor, da li bi bio preveliki zalogaj da pređem na ovaj? Nisam neki što se opterećuje brzinom, više mi je bitna udobnost za mene i suprugu, ali ipak, razlika u snazi bi bila više nego očigledna.

Bilo kakva informacija bi bila super, tenk ju

Pozz,moj prvi motor je fzr 600r(4jh) agregat je slican ili cak i isti kao na thundercat-u,sve je u glavi u neko prvo vreme drzis motor u manjim obrtajima do 5-6k i nema brige :takoje: kasnije kako se navikavas na motor tako ces pomerati granice :D  vozim je neke 4-5 godine i dan danas mi izmami osmeh ispod kacige :yamaha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7031 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

@Novola  ja sam visok 188cm i motor mi sasvim lepo lezi, i mogu reci sediste mu je jedno od najudobnijih.
A sto se tice snage nebih ti ga preporucio,

bolje uzmi nesto od 50-ak konja, dva cilindra, na primer: Kawa GPZ 500S, ER-5, Honda CB500, Suzuki GS500F...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...

Novola

Ако имаш поштовање према машини слободно можеш да је узмеш. Видим да колега мисли да би ти било прејако. Али то је баш индивидуално мишљење. Не би било лоше ако имаш неке другаре са нешто јачим машинама од твоје па да пробаш. Та 6 тица није захтеван и пргав мотор. Требало би да ти лепо легне. 

Лепо је имати мало снаге поготову ако се возиш са госпођом. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja