Jump to content

Moto Zajednica

Motoskupovi u 2013. godini.

Recommended Posts

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Zamolio bih kolege iz moto klubova koji su članovi MAS-a da postave kalendar motoskupova za ovu godinu,ako se zna.

Sajt MAS-a nije u funkciji a druge informacije nemam.

Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Na zadnjoj skupstini MASa je napravljena nezvanicna verzija moto skupova koja bi trebala za desetak dana da preraste u zvanicnu. Cim se to desi objavice se i zvanican kalendar moto skupova i moto zurki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Na zadnjoj skupstini MASa je napravljena nezvanicna verzija moto skupova koja bi trebala za desetak dana da preraste u zvanicnu. Cim se to desi objavice se i zvanican kalendar moto skupova i moto zurki.

 

Moram da ispravim kolegu...U Despotovcu na skupstini MAS-a uradjena je radna verzija kalendara Moto-skupova bez zurki..12.01.2013 je skupstina MAS-a u Zrenjaninu i tada cemo odraditi zvanicni kalendar Moto-skupova i zurki klubova koji su clanovi MAS-a//Dobicete informaciju na vreme..Pozdrav za sve i Srecna Nova...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Na zadnjoj skupstini MASa je napravljena nezvanicna verzija moto skupova koja bi trebala za desetak dana da preraste u zvanicnu. Cim se to desi objavice se i zvanican kalendar moto skupova i moto zurki.

 

Moram da ispravim kolegu...U Despotovcu na skupstini MAS-a uradjena je radna verzija kalendara Moto-skupova bez zurki..12.01.2013 je skupstina MAS-a u Zrenjaninu i tada cemo odraditi zvanicni kalendar Moto-skupova i zurki klubova koji su clanovi MAS-a//Dobicete informaciju na vreme..Pozdrav za sve i Srecna Nova...0takoje.gif

 

e,jedva cekam1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Zamolio bih kolege iz moto klubova koji su članovi MAS-a da postave kalendar motoskupova za ovu godinu,ako se zna.

Sajt MAS-a nije u funkciji a druge informacije nemam.

Hvala.

pozdrav bilo bi dobro da i mi mislim klubovi koji nisu u MAS-u da stave datume da se nebi preklapali sa drugim skupovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Jako zanimljivo, klubovi koji su u MAS ce biti postavljeni i uredjeni u kalendar a ostali koji nisu ni ne trebaju da se postave u kalendar? Podela klubova? Veoma zanimljivo....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Moja greška,nisam lepo napisao.

Kada MAS objavi svoj kalendar, onda ostali klubovi određuju datume svojih skupova......

Klubovi koji nisu u MAS-u neka objave datume svojih skupova.

Onda ću napraviti zajednički kalendar kao i svake godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Moja greška,nisam lepo napisao.

Kada MAS objavi svoj kalendar, onda ostali klubovi određuju datume svojih skupova......

Klubovi koji nisu u MAS-u neka objave datume svojih skupova.

Onda ću napraviti zajednički kalendar kao i svake godine.

pozdrav nisam mislio na nikakvu podelu jednostavno da znamo ko i gde nikakvo deljenje da nebude ko lani 5 skupova u okolini od 1oo km samo to dajte neki predlog a cini mi se da ce i moto skupova biti manje barem ovih koji nisu u Mas-u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

MK KUMOVI iz Srpske Crnje prave standardno medjunarodni moto skup treca nedelja u Julu, ove godine je to 19,20,21. Jul 2013.

I naravno svi ste pozvani. Neka ovo odmah udje ako moze u kalendar. U nas datum u blizini jedino je Ada pravila kad i mi i MK Mamut iz Kikinde ali samo predprosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

MK KUMOVI iz Srpske Crnje prave standardno medjunarodni moto skup treca nedelja u Julu, ove godine je to 19,20,21. Jul 2013.

I naravno svi ste pozvani. Neka ovo odmah udje ako moze u kalendar. U nas datum u blizini jedino je Ada pravila kad i mi i MK Mamut iz Kikinde ali samo predprosle godine.

pozdrav za Kumove i mi smo prosle godine imali isti termin ko i vi hteo sam sam sebi da pojedem ...zato sto nisam mogo kod vas e ove godine idemo na zadnji vikend jula pozd5av janko mc kisachcrows

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Uglavnom će svi klubovi koji već tradicionalno prave skupove zadržati svoje termine,ali će ti konačni raspored biti poznat za 7 dana. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

MK >>ROMANIJSKI SOKO << Sokolac organizuje moto skup 26 - 27 i 28 jula 2013 .i poziva sve bajkere dobre volje na druzenje nebitno kojoj asocijaciji ,udruzenju ili klubu pripadaju za nas su svi nasa braca pod uslovom da dolaze kao pravi i iskreni bajkeri ( ljudi sa dobrim namjerama )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

MC ROAD RUNNERS Novi Bečej tradicionalno prvi vikend juna. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Titograd
  • Motocikl: honda africa twin

Drage kolege,

Mi iz MK 'TITOGRAD' bi smo voljeli ako bi neko objavio plan MOTO SKUPOVA u regionu , jer se nadam da bi nas klub mogao da organizuje jedan DOOOBAR motoskup i da svi budemo zadovoljni,a ujedno sepovezemo sa kolegama iz regiona.

Hvala na info!

Brrrrrrrrmm i kez od uva do uva!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ima li informacije o MAS-ovom kalendaru skupova?

 

Molim i predstavnike drugih moto klubova koji prave moto skupove da navedu u ovoj temi planirani datum svog skupa ove godine, zato sto radimo na pripremi BJB kalendara svih moto dogadjaja u 2013, pa da bismo vas dogadjaj uneli u kalendar i tako vam pomogli u promociji. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd-MK Crna Reka
  • Motocikl: Honda xl 1000 V varadero BMW k1200lt

MC Cruiser Herceg Novi,pravi drugi moto skup u terminu 31 avgust,01 i 02 septembar...pa turite u kalendar..

Djenka brate bio u kalendaru ili ne, Crna Reka reka svakako dolazi ako bog da u jos vecem broju nego letos 0takoje.gif Veliki pozdrav za Cruiserse 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: BGD - Zarkovo
  • Motocikl: HD Sportster 1200

MC Cruiser Herceg Novi,pravi drugi moto skup u terminu 31 avgust,01 i 02 septembar...pa turite u kalendar..

 

Ajde proverite da li je ovo zvanicno jer 02.09 je ponedeljak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja