Jump to content

Moto Zajednica

Gilera Runner ST 200 Black Soul

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Nažalost, drago mi je da nisam jedini koji ima izuzetno lepo mišljenje o "prodavcima" u PGS.....I ja se nadam da više nikada neću morati da kuburim sa istim ljudima. Jedini utisak koji mi kvari vožnju jeste golgota kroz koji sam prošao kako bih se, za sopstveni novac, izborio za trenutke u kojima sad uživam. Još mi ispadamo "budale" koje se lože na motore i koji će progutati šta god da nam se "baci". Novinar dobije na korišćenje jedan motoino na korišćenje i piše šta god mu ovi kažu. A da......kad sam potpisivao papire za motor ja onako u šali kažem "da mi kupite čokoladu, pošto sam se baaaaš pocimao oko potvrda za kredit i više od 2 meseca istrajao u tome da baš kod vas kupim motor"....a lik (valjda neki tamo glavniji menadžer) kaže mrtav ladan "ne nego ti nama treba čokoladu i koka kolu, jer ti kupuješ NOV motor".....JBTTTTTT :gaa::ljut::ljut::ljut:

 

U glavnom to je iza mene,sad "samo" uživam u vožnjama ,ali žao mi je što ljudi prolaze iznova kroz manje više isto, i koliko god da je off, smatram da je veoma korisno potencijalnim kupcima novih motora renomirane italijanske Piaggio grupacije, šta mogu očekivati.

Nisi jedini,gomila ljudi je iskusila njihovu usluznost.Sad,dok sam kupovao motor,shurak moj se primi i krene samnom da i on uzme nesto.Da su mu pruzili 50% potrebne paznje,i on bi pazario skut iz zezanja,da moze da se vitla samnom.Njemu je bilo bitno da je sharen i da ima trkacke nalepnice.Ima love i pukao ga flesh da kupi igracku.Kad je izasao iz salona,prvo me je pogledao i pitao:-"Kako mozes?Toliko su gadni da ga ne bi uzeo ni za dzaba sad."Ali bukvalno tim recima.Chak nije hteo kasnije da ide samnom do salona kad sam nosio papire a zvao sam ga svaki put.Bilo bi mi ekstra da je i on uzeo djuntu.

Iole da su pametniji,i bili frendly nastrojeni prema njemu,prodali bi jos jedan skut u isto vreme liku koji bi vozao taj motor 200 km godisnje.

 

Bezobrazluk...strasno za takavog proizvodjaca.

Srbija brale...Apsurdistan.Ovde je sve naopako.Jos malo pa ce i drvece rasti iz krosnje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Očigledno i više nego očigledno je da im prodaja ide i više nego što im je potrebno, ili planirano. A jedan majstor zvaničnog Piaggio servisa se kune kako ne mogu ništa da prodaju,da su puni i da imaju modele po 2-3 godine na lageru i to ne samo PGS,nego inače i kune se u to da je istina. Ovde neko blesav, definitivno :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Očigledno i više nego očigledno je da im prodaja ide i više nego što im je potrebno, ili planirano. A jedan majstor zvaničnog Piaggio servisa se kune kako ne mogu ništa da prodaju,da su puni i da imaju modele po 2-3 godine na lageru i to ne samo PGS,nego inače i kune se u to da je istina. Ovde neko blesav, definitivno :stabre:

Ocigledno da menadzeri prodaje rade za platu...da rade na procenat bila bi druga pricha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

To sa alnaserom sam i ja imao na Beverly-ju 200 2004 god..

Koliko to ume da nervira :zbunjen: , a još mi neverovatnije da to još nisu rešili ... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

To sa alnaserom sam i ja imao na Beverly-ju 200 2004 god..

Koliko to ume da nervira :zbunjen: , a još mi neverovatnije da to još nisu rešili ... :stabre:

Meni prestalo.Samo prva dva tri puta je imao problem kada sam fa uzeo.Palio ga danas par puta,provozao i nista,nije zakasljao ni jedared.Ni meni nije bilo jasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Prvo, da čestitam Maretu na kupovini. Želim ti da te dugo služi i da imaš vremena da se naputuješ sa njim.<br><br>Druga stvar, to što se žalite jedan drugom na forumu vam ništa ne znači. Da je bilo ko od prethodnih kupaca sa sličnim iskustvom napisao 2 rečenice direktno centrali u Italiji, da vidiš kako bi vas dočekivali sa cvećem i zastavicama.<br>Lepo, jednu email poruku, u CC polje stavite neku adresu domaćeg predstavnika i pošeljete. Ne košta nista, osim 10ak minuta da se napiše.<br><br>Ako vam jezik pravi problem, opišite svoje iskustvo u 3-4 rečenice na srpskom ali kao da se obraćate talijanima i posaljite mi na PM. <br>Prevešću vam na engleski a zamoliću i jednog drugara da to isto prevede i na italijanski.<br><br>Ako talijane zanima ovo tržište i kupci, oni će nešto uraditi i možda vam se izviniti i obavestiti vas šta su uradili. Možda vam ponude i neki besplatan servis, pošalju majicu, privezak... <br>Ako ih ne zanima, njihov gubitak. <font size="2">Vi ste svoje uradili.</font>

 

<div><font size="2">Time što se mirite sa tim uz univerzalno opravdanje "Srbija brate" samo im činite uslugu i pomažete da se takva bolest širi i dalje.</font></div>

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Slažem se sa tobom, Sokole, ali realno, koliko je Srbija važno tržište Žabarima? Koliko motora Piaggio grupacije se proda godišnje?Teško da smo mi neko mnogo bitno tržište njima. Mislim da bi trebalo da budemo "srećni" što je uopšte otvoreno zvanično predstavništvo. To bi imalo efekta(slanje protene note centrali) tek kada bi se nešto čoporativno organizoval. Ovako, sporadično, ko zna kako to Žabari mogu da protumače. A realno, ovo jeste Srbija i ovdašnji pristup svemu je "sa malo muke mnogo novca", pa još ako može neko sa strane da se izHebe i po mogućstvu "uštne" za neki "simbolični" bonus.A mi (potrošači) smo krivi što to tolerišemo, jer za bolje i ne znamo, prema tome, što bi se onaj menaĐer iz PGS-a cimatao i lomatao oko nas kad će svejedno prodati svoj proizvod?Sad treba da ih onako čoporativno zajašimo i smaramo gušimo cimamo na Sajmu.Da se podelimo da im svakog dana po nas nekoliko dođe na štand i postavlja razna pitanja tipa "koliko može da razvije" i sl. Svi smo mi naši.....samo jaši! :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd - ČAČAČA
  • Motocikl: Honda CB650R

Zvao sam ih ja u petak da pitam za Runner. Ima jedan za 435000 sto je mnogo nepovoljnije u odnosu na tvoj 3200e. Pitam li se u cemu je fora sem popusta!? Imaju jos jedan (poslednji) i kao vise se nece prodavati. WTF? Nexusa imaju, ni njih nece prodavati vec onu Apriliu SR max.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Fora je u tome sto su za Novaka imali GRANDE MEGA popust zbog preseljenja u nove prostorije i zbog Nove godine.Znaci dupli razlog,nije bio obican popust i samo su oni davali a ne drugi saloni.I ostali motori su im tad bili na dobrim popustima.

Ja peraja i kupace gace kupujem zimi,a leti shubaru i chizme :zvizduk:

Promenio član alexanto
nema potrebe citirati prvi post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Zvao sam ih ja u petak da pitam za Runner. Ima jedan za 435000 sto je mnogo nepovoljnije u odnosu na tvoj 3200e. Pitam li se u cemu je fora sem popusta!? Imaju jos jedan (poslednji) i kao vise se nece prodavati. WTF? Nexusa imaju, ni njih nece prodavati vec onu Apriliu SR max.

 

Druže, ako nije tajna koliko imaš novca u "čvrstom" stanju? Uostalom, iznos i nije bitan, bitno je da imaš sumu najpribližniju onoj koj traže.. Elem, ne vredi sa tim barabama preko telefona, jer su u velikoj gužvi oko predstojeće sezone i navale, pa još tu ide i Sajam autmobila i ne isplati im se podizanje slušalice i davanje detaljnijih informacija vezanih za prodaju . Moj savet ti je da lepo odeš kod njih, mahneš im novčanicama ispred nosa i kažeš im svoje želje. Čini mi se da oni jedino na "koferče" reaguju i cene jedino takvu sortu ljudi. Nema čuđenja i isčuđavanja i "WTF" skraćenica, jednostavno su takvi i "tretman" koji si dobio je po njihovom default-u. Ko te "šljivi" što si se baš za piaggio grupaciju nameračio, imaš bato čajniza i ostalih "žutaća" kol'ko ti duša ište.

 

Srećno u kupovini...i samo BAHATO sa PGS-om, nikako na finjaka, kulturno i staloženo. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Ako je samo i 5% ovoga što su mare i farmaceut opisali tačno, a verujem da jeste, povlačim svoju raniju izjavu da i NJIH treba razumeti, a sada stojim da ih treba linčovati u najmanju ruku. Očigledno tu nema kontrole, a kad nema mačke, miševi kolce šibaju. Taj PGS kao da je državna ustanova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ako je samo i 5% ovoga što su mare i farmaceut opisali tačno, a verujem da jeste, povlačim svoju raniju izjavu da i NJIH treba razumeti, a sada stojim da ih treba linčovati u najmanju ruku. Očigledno tu nema kontrole, a kad nema mačke, miševi kolce šibaju. Taj PGS kao da je državna ustanova.

Pa da,najblize opisano,kao kada dodjes recimo u opstinu na salter,ti jos nisi ni dosao a oni te vec ispratili sa naznakom- NE VRACAJ SE...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Ne vidim niti jedan razlog zašto bih "kitio" svoj doživljaj sa PGS-om. Samo sam preneo lični utisak i želeo bih da budući korisnici ove grupacije dvotočkaša ne prođu sličnu golgotu kroz koju smo prošli kolega Mare i ja.

Imao sam prilike (iliti sreće) da pazarim kućni auto (sa roditeljima) na sajmu 2010. U pitanu je Porsche Srbija grupacija (nije Porsche auto). Uglavnom, ljudi su se polomili,ali bukvalno, da naprave finansijsku kontrukciju sa našim finansijksim mogućnostima. Sve što smo mi tražili i zahtevali, na kraju je ispunjeno, uključujući i rok isporuke, u dan.

Problem je što PGS nema nekog ozbiljnijeg konkurenta u Srbiji, pa im se može da se sprdaju sa nama koju možemo da istresemo kintu za nov motor, a na prvi pogled ne izgledamo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Novi Beograd - Friedrichshafen
  • Motocikl: Piaggio Typhoon 50 / Kawasaki z900

Pozdrav Mare, cestitam kupovinu, inace moj omiljeni model si kupio pa me zanima ako mozes ukratko da otkrijes neki utisak, tj da mi uporedis sta ti je bolje ili gore kod nove ST 200 i stare kajle VXR. Veliki sam ljubitelj modela Vxr, a ST 200 kada sam video pre neko vece na Vidikovcu odmah sam se zaljubio. E sad, verovatno kvalitet nije kao kod starijeg modela, ubrzanje je verovatno slabije zbog svih tih eko normi, potrosnja je zato sigurna manja. Gledam ima u oglasima za pristupacnu lovu da se nadje ST par godina star. Kupicu sigurnoo ili vxr, ili St kada bude bilo novca. Na zalost, osudjen sam na polovno, ali sta da se radi, novo jos nisam u situaciji da priustim. Hvala i pozdrav!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova

Pratim ovu temu od pocetka

, Džoni Šova, i ostalim buducim kupcima Piaggio grupacije, jedino sto ti mogu reci, da bi vas glava manje bolela, idi u Scooter Centar na Zrenjanincu i sve lepo tamo raspitaj. Ja imam samo reci hvale za ljude koji tamo rade (porodicna firma i atmosfera), meni su vise nego izasli u susret prosle godine kada sam kupovao motor. Neces pogresiti ako odes tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja