Jump to content

Moto Zajednica

Gilera Runner ST 200 Black Soul

Recommended Posts

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Pozdrav drugari,

od juce sam ponosni vlasnik Nove Gilere Runner ST 200.

Dugo sam se premisljao sta,i da li uopste uzimati,a kako mi vespa ode ispred nosa,odluka je pala na runnera.

Ko zna zasto je to dobro a mislim da je voznja na runneru daleko zanimljivija od vespe.Vespa je nesto drugo....

Neko od vas zna da sam prodao KLE 500 u ekstra stanju misleci da se povlacim iz sveta dvotockasa ali to je malo teze.KLE-a sam uzeo toboze za do placa.Do tamo se prevezao 0 puta.Kad god sam isao,ponesi ovo ili ono a to nije moglo na motor,uvek auto.

A ko jedared oseti vetar,tesko se skida sa te droge.

Ma cim je otisla KLE-tva,pocelo je da mi se vrzma sta uzeti.

Poslednjih par godina vozao sam razne motore,kupovao i prodavao polovne a kako nisam mogao da se smirim ni na jednom,poceo sam da trazim razlog zasto je tako.Kazu,dok ne uzmes nesto novo,neces se smiriti.I tako,dok sam listao stranice na netu,naletim na lepe popuste kod prodavaca novih motora.

E sad,a zasto skuter?

Jednostavno,nasao sam se na skuteru jer su moje potrebe uglavnom gradske voznje,eventualno radijus 100 km od grada i to retko,retko,gotvo nikad motorom.Kad god negde dalje idem,to su uglavnom kola.Lep je osecaj imati endurachu ili motor vece kubikaze ali pocelo je da me zamara ciscenje lanca,uterivanje i isterivanje iz garaze,znoj,tezina,popni se,sidji...i uvek polovan jer za to vece sto mi se vozalo,para nikad nije bilo u toj meri da bi se kupilo novo.Jako je tesko naci dobar polovan motor po mojim kriterijumima a to je vec bolest.

Kaze moja zena:"Bolest nije teska,ali je uzela maha".

Svaki moj polovan je bio.... ma kao lutke su bili a i dan danas su takvi kod svojih vlasnika,a meni dok sam ih vozio uvek je stajalo negde iznad glave "Kako ga je akao neko pre mene,koliko je zadnjacen,teran u iber,sta je sledece sto ce da me proda,dal je semening ili dihtung glave,a zamor materijala...uvek u grcu,nikad opusten".

Ko sa tim nema problem,BLAGO NJEMU.Mene je mucilo svaki put.

 

I tako dodje Gilera u moj posed.Imao sam dve VXR-ke ranije i bio sam prezadovoljan tim prevozom.

Cak i vespu dok sam gledao,kao da me je zvala:"Ja sam ta,uzmi mene,znam da me zelish...".

Dosta se razlikuje od stare.Veci tockovi(`14-`13),vizir extra(stiti i ruke od vetra),stitinici od vetra za kolena,restyle model...dosta detalja...

Gledao razne modele raznih prozivodjacha a spoj dobrih karakteristika i dizajna je jako tesko naci.

Na kraju potrage,dvoumio sam se izmedju Runnera i X-maxa i malo je falilo da se odlucim za X-maxa.Ovim putem zahvaljujem osoblju,tj gdinu sto me nije ni pogledao u Yamahi na auto putu i sto sam pravo iz njihovog salona otisao u Piaggio i uzeo Runeera.Mislim da nisam pogresio.

Neljubaznost i skidanje sa k...ca doticne osobe tog dana u salonu je bila na zavidnom nivou da smo ja i lik koji je od njih uzeo quad pre dve godine,otisli besni i zapanjeni koliko je gospodna bolelo uvo da ustane sa stolice i usluzi me uz duzno postovanje.Opet kazem,ko zna zasto je to dobro....a i licno meni se vise svidja Runner.

He,he,verovatno zato sto je vec moj.Pravi sam ciga sa svojim :vitez:

Mada,ni ovi u Piaggio-u nisu ljubazniji ali pruzili su mi paznju.Koliko sam ih smarao,nije ni cudo.. :zvizduk:

I tako,mojoj sreci sada nema kraja...jedva cekam lepo vreme...i neku zajednicku voznju na kojima do sad nikad nisam bio.

Pozdrav svima,Srecna Vam Nova Godina i bozicni praznici,Svima zelim zdravlja,srece,para i nove motore.

 

Eve je dole na slici... :haha2:

post-7666-0-79213400-1356686655_thumb.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Ma nije tajna,PGS,Novi Beograd.

 

Sve pohvale za salon kao i osoblje.Nemojte mnogo da ih smarate i sve Ok.

Ja sam ih davio dve nedelje...

Kad god su me videli bilo je :bljak: evo ga smarach.

Dadose mi korektan popust.Izasla me 3200 i samo su oni mogli da mi daju tu cenu.

Popust daju na preseljenje i zbog Nove Godine.

Sad se nalaze u Milutina Milankovica,na mestu gde je nekad bio "HB" restoran.

To je preko puta velikog Pet Centra na Novom Beogradu,onog sa ogromnim reklamnim psom na krovu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1561 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Za tvoje, gore navedene, potrebe, sjajan izbor, ni previše mali i "impotentan", a ni preveliki trošadžija. Zastupam tezu novo je novo, a pogotovu nova gilera, redovan servis = miran si 10 god.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Vidiš Mare,

 

Ja o PGS mislim sve NAJ....gore. Osećao sam se kao da sam otišao do trafike iz ćoška po Durex i Orbit. Retko ružan osećaj, jbg, može im se, kad su snabdeli pandure sa makinama. A i misliš li da je OK da kod prodavca primetiš da ga smaraš???? Za novac ima da ih smaram i da pevaju i pitaju može li još. Koliko im bre ljudi kupuje motor u sred zime,još na to sve dodaj ovu finansijsku kolotečinu? A u trgovinu se razumeju koliko i ja,ako ne i gore. Platio bih i 10% više samo da nemam posla sa njima ikakvih.

To što su ti samo oni mogli dati tu cenu je, pretpostavljam, njihova informacija, koju su ti više puta spomenuli, ili grešim? Postoji još dilera koji takođe odobravaju popuste.

 

U svakom slučaju, ako si ti zzadovoljan trgovinom, onda je svaki moj komentar suvišan. Srećno....:zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Vidiš Mare,

 

Ja o PGS mislim sve NAJ....gore. Osećao sam se kao da sam otišao do trafike iz ćoška po Durex i Orbit. Retko ružan osećaj, jbg, može im se, kad su snabdeli pandure sa makinama. A i misliš li da je OK da kod prodavca primetiš da ga smaraš???? Za novac ima da ih smaram i da pevaju i pitaju može li još. Koliko im bre ljudi kupuje motor u sred zime,još na to sve dodaj ovu finansijsku kolotečinu? A u trgovinu se razumeju koliko i ja,ako ne i gore. Platio bih i 10% više samo da nemam posla sa njima ikakvih.

To što su ti samo oni mogli dati tu cenu je, pretpostavljam, njihova informacija, koju su ti više puta spomenuli, ili grešim? Postoji još dilera koji takođe odobravaju popuste.

 

U svakom slučaju, ako si ti zzadovoljan trgovinom, onda je svaki moj komentar suvišan. Srećno....:zdravo:

.

Stoji sve sto si rekao ali na kraju ispade,ajd,da kazemo Ok...

Da se ponasaju kao da kupujes dureks je ziva istina,ipak bi trebali da imaju ozbiljniji pristup kupcu.Kad god da sam ulazio u njihov salon,prosto jedva cekaju da ti vide ledja.Pruze ti informacije,odgovore na sva pitanja ali ljubaznost ravna nuli.

Sto se tice cene,probao sam bas zbog ljubaznosti da saradjujem sa Skuter centrom na Zrenjaninskom putu.Tamo su me iz PGSa poslai da gledam jednu vespu i kad sam rekao liku iz S.C.da cu kod njega da zavrsim kupovinu po ceni koju su mi ovi iz PGSa dali,rekao je da samo oni tu cenu mogu da mi daju a on ni blizu.I tako i bi...vratih se nazad i rekose mi da je kod njih,ali samo kod njih ta neka akcija.

Svesni su da imaju zastupnistvo nad jednim od najboljih proizvodjaca i hebe im se kad znaju da cemo i ti i ja kupiti njihov proizvod mada stvarno mislim da bi im prodaja krenula bolje da su ljubazniji i da postuju musterijin novac.

Ocigledno je da su zadovoljni mada kad si uleteo kintu,menjaju stav,barem prema meni.

I njima udje i kurta i murta,80% su fake kupci...najteze je raditi sa ljudima.

Srecan sam sa Gileranom tako da se uopste ne uzbudjavam oko njih.

 

 

Hvala svima na cestitkama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Dadose mi korektan popust.Izasla me 3200 i samo su oni mogli da mi daju tu cenu.

 

Komso..ovo je odlicna cena!! Ta masina lagano bez pipanja 60-80k kilometara.

 

Hahah...ako se vidimo stani da pogledam makinu...meni se svidja :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6717 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Cestitam, Runnerice su odlicne sprave, siguran sam da ces uzivati u voznji.

 

Inace, osvrnuo bih se na pricu o usluznosti prodavaca. Meni je ogromna zelja da radim kao prodavac automobila u salonu, da ne pricamo kada bih prodavao komisiono motocikle. Ja bih to radio sa takvim elanom i pristupom i ovako mene, kao entuzijastu nikada ne bi mogli da smore potencijalni kupci. Naravno ima dileja ali sta sad, ne treba biti namcorast. U potpunosti razumem da neko dolazi cisto iz radoznalosti i da nema para, ali cu ga usluziti kako dolikuje, jer ce taj covek mozda kroz par godina imati para i docice da kupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Cestitam, Runnerice su odlicne sprave, siguran sam da ces uzivati u voznji.

 

Inace, osvrnuo bih se na pricu o usluznosti prodavaca. Meni je ogromna zelja da radim kao prodavac automobila u salonu, da ne pricamo kada bih prodavao komisiono motocikle. Ja bih to radio sa takvim elanom i pristupom i ovako mene, kao entuzijastu nikada ne bi mogli da smore potencijalni kupci. Naravno ima dileja ali sta sad, ne treba biti namcorast. U potpunosti razumem da neko dolazi cisto iz radoznalosti i da nema para, ali cu ga usluziti kako dolikuje, jer ce taj covek mozda kroz par godina imati para i docice da kupi.

Kao prvo,hvala na lepim cestitkama a kao drugo,ima nas raznih.

Ja poticem iz trgovacke porodice i znam sta je musterija.

Njima se to obija o glavu.

Konkurencija je sve veca tako da ce,hteli ili ne,morati biti ljubazniji.

Mene je u celoj toj prici interesovala samo moja nova mlada :Olja: ,nisam se obazirao na njih uopste.

Sta sve srecem u ovoj nasoj lepoj zemljici,prosto sam naucio da se ne nerviram.

Udarim kontru,pa smorim ja njih pet puta vise nego oni mene,prosta logika. :oda2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1561 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Cestitam, Runnerice su odlicne sprave, siguran sam da ces uzivati u voznji.

 

Inace, osvrnuo bih se na pricu o usluznosti prodavaca. Meni je ogromna zelja da radim kao prodavac automobila u salonu, da ne pricamo kada bih prodavao komisiono motocikle. Ja bih to radio sa takvim elanom i pristupom i ovako mene, kao entuzijastu nikada ne bi mogli da smore potencijalni kupci. Naravno ima dileja ali sta sad, ne treba biti namcorast. U potpunosti razumem da neko dolazi cisto iz radoznalosti i da nema para, ali cu ga usluziti kako dolikuje, jer ce taj covek mozda kroz par godina imati para i docice da kupi.

 

Čini ti se druže, ja imam potpuno istu želju kao i ti, a i potpuno istu sliku u glavi, čini mi se da bih bio ljubazan i prema onome za koga znam da nema kintu da kupi, ali je došao tu iz jake želje, pa bih ga zbog toga ispoštovao. U zabludi smo i ti i ja. Davno sam merkao neki orion gizmo, pa sam išao 2-3 puta u salon (mali ćumez gde su mogli da se vide i kupe 2-3 orionova modela) i ispostavi se da je čovek koji tu radi ćaletov prijatelj iz vojske. Kaže ušlo mi danas 20 Roma (iz poštovanja prema pripadnicima te zajednice :P) svi sedaju, rkću, pipkaju, zavrću gas, štrokave sedište, nisam znao šta da im radim. Suština je da nisi ni svestan koliko ljudi udje da se zajebava i da eto proba, a i sam zna da ni za 50 godina neće imati ni 10-ti deo para za kupovinu istog. Ne opravdavam ni prodavce, ali svaka priča ima 2 strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Piaggio New Beverly 300 i.e. Bronze Perseo

Svaka cast na kupovini. Lep skuter. Gledao sam ga kada sam kupovao Beverly. Inace, jesu malo u PGS-u nadobudni ali na kraju sve ispadne ok. Ja sam ih smarao takodje duze vreme i isto pokusao da kupim u Skuter Centru ali je cena bila presudan faktor za kupovinu u PGS-u. Odlicni popusti povodom preseljenja u novi salon.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

Opaaaa Djurdjo,

lepo boga mi nisam ni sumnjao da ces jednog dana kupiti nesto novo. Kapiram te sto si "skroman" sa skuterom i vrlo razumno sa tvoje strane naspram mene koji teram krmacu od litre po gradu pretezno. :lol:

Zelim ti puno lepih i bezbolnih predjenih kilometara i bio bi red da nam se sledece sezone malo cesce pridruzujes voznjicama :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

[Mene je u celoj toj prici interesovala samo moja nova mlada :Olja: ,nisam se obazirao na njih uopste.

 

 

I ja sam sa istim takvim entuzijazmom krenuo u kupnju, gutao sam sve što oni pos"#$ i mislio se "ma ko ih guli daj da samo uzmem makinicu". Onda se postavlja pitanje- za koji će mi moj onda i salon i dileri? Onda mogu i on line da kupim, popunim obrazce, formulare, odobri mi se/ne odobri kredit, odem u neko skladište, magacin, garažu, podignem što sam kupio i ćao zdravo.

U salon teško da uđe neko koga motori ne zanimaju ili slučajno uđe. Iz nekog mog iskustva, ljudi kojima ni orah iz ruke ne bi uzeo ispadnu najozbiljniji i najkorektniji kupci. A ovi "drpici" domaći što te prvo skeniraju da vide koliko i šta nosiš na sebi, pa onda "učitaju" nivo ljubaznosti, samo nek nastave sa tom praksom, daleko će dogurati.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Uzeh napokon moju lutkicu.Uhvatio me Neizdrz i morao sam.Otisao juce po suncu da im kazem da ga spreme za danas kad jutros sneg.

Ma reko,makar ga gurao.

Obukao se lepo,otisao po njega,upalio i oterao u garazu.Ide i na ovo ladno...

 

Cim sam seo,krenem,vidim kriv volan i reko ajd nazad. >:(

Oni salju u ovlasceni servis gde cekam jos pola sata gledajuci kako mi razvaljuju novi motor i popravljaju pravac volana. :'( Das gomilu kesa i cim uzmes,pravo u servis.

Pa bre kao kineza da sam kupio a ne motor piaggio grupacije KOJI BRE KOSTA,ALOOO.Pritom,sad kad ga palim,ali ne svaki put,samo jedan put,oshine alnaser kao cekicem da neko udari po motoru :gaa: .Posle ,dva,tri puta vergla normalno i pali.Tek kad odstoji malo i kad probam da ga zaverglam opet oshine. :gaa: Upali ali oshine...

Ja zovem kad oni:"U servis,oni su sad zaduzeni za tebe...".Pocinjem da se brinem da li ce mi otpasti tocak i da li je uopste uradjen nulti servis... :stabre:

Pritom,docek prilikom preuzimanja....zdravo i ajd zdravo a lik koji je trebao da mi da motor(menadzer) je jedva ustao i preko k..ca me ispratio iz lokala. :lud:

Ko veli:-"Gde bas sad naidje" :tras3: .....a kojim slucajem da sam dobio osmeh,ma bar jedan osim podrugljivih("..vidi ovu kaleju,sad dosao po motor,po snegu...")sve ovo ne bi ni pisao.

Poludeo sam kad sam cuo da moram u servis,ali poludeo.Malo je falilo da im vratim motor i da kazem da necu da ga preuzmem ali sam vec potpisao sve otpremnice....a i NE MOGU vise da idem tamo,stvarno se jako lose osecam.

 

Ljubaznost i odnos prodavac-kupac je ravna 0(nuli) :fajt3: .

 

Sad sedim,mazim jelenjakom moje mezimche :dobar: i gledam kako pad sneg cekajuci sunce... :BJB3:

 

 

P.S. Majstori iz PGS servisa su skroz OK.Normalni ljudi...skidam kapu i pozdravljam ih ovim putem,problem resen u najkracem roku,na svako pitanje sam dobio odgovor,ljubaznost na zavidnom nivou... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

AAAAAAAAAAA,SUNCEEEEEEEEEEEE....

 

Sto se tice voznje,ma ne bi silazio.....ekstra motorinjos... :moto3: ,nista mi nije smetalo,ni sneg,ni mokro,ni padavine(sta god da je padalo) ni vetar,ni smrad obgorevanja novog auspuha...

Presao celih 10 km... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hondaaaa :)

Citam sve ovo i prisecam se agonije koja je mene takodje snasla letos, a vezana je za PGS. Koja je to ekipa ljudi tamo, to je katastrofa i sramota za jednu tako veliku grupaciju. Letos sam imao problema sa mojim skuterom koji sam inace kod njih uzeo i 2 meseca mi je stajao skuter kod njih jer su majstori bili na odmoru a neki klinci su tada radili u servisu. Oni su sve zivo na njemu promenili, dok na kraju (kad su se vratili pravi majstori) nisu otklonili kvar. E sad nije bio problem u majstorima jer covek koji tamo radi koji mi servisira skuter od 1 km od kad sam ga uzeo mi je rekao da je bio na odmoru i da cim se vratio ustanovio je u cemu je problem i sredio za jedan dan a u medjuvremenu je radio neki decko-šegrt koji nije imao pojma i koji je menjao deo po deo i na krau nije uspeo da ga popravi, rekavsi mi na kraju: "Ja stvarno ne znam sta se ovde desilo ovo je neki jako cudan kvar...?!" Ali uprava koja tamo radi u salonu, to je blago receno katastrofa. Moras da znas da njih jednostavno moras da pritisnes za neke stvari, jer ako to ne uradis, ima da te vuku za nos samo tako (tako to izgleda mora u Srbiji da bi za svoje pare dobio ono sto treba). Ja sam im pripretio da cu pisati cak i pismo piaggi-u u Italiju ako mi skuter ne srede u dogledno vreme, a par dana je falilo da ostane tamo i da im trazim novi da mi daju, jer je ono bila stvarno sramota. Majstori su stvarno super i nikad sa njima nisam imao problema osim sa tim šegrtom, ali ga vise ne vidjam tamo u servisu... Tako da sve pohvale za majstore, ljudi su stvarno nekad pretrpani poslom ali su uvek bili korektni prema meni i imali su strpljenja za sve sto sam pitao. A sto se uprave u salonu tice, sa njima jedino moze sto se kaze "hard way" :) Izvinjavam se ako sam spamovao temu, mislim da ce ljudima znaciti info cisto da ih ne bi presli kao sto su mene proslo leto. Inace skuter je stvarno super, ja kad sam uzimao moj dvoumio sam se izmedju njega i mog scarabe-a ali je ipak scarabeo prevagnuo jer je bio tad na nekoj akciji, mada mi je sad malo zao sto nisam uzeo Runner-a... Da te lepo sluzi i zelim ti punooo sigurnih kilometara sa njim! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veloce come un proiettile , 728 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vespa Primavera 50

Evo,palio ga sad par puta i sljaka,ne shamara vise alnaser.Ko zna,mozda zato sto je novo pa par puta ...uzeo ga na nula kilometara.

Ma majstori su Ok a salon je posebna prica...ma...ne mogu da se nerviram vise,zavrsio sam sa njima,mezimce je u garagesu a za njih me zabole...daleko im lepa kuca.Nagazice ih vec neko...neki novinar kad im natrchi,ima da se smeskaju samo tako.

Vise me salon ne zanima,pa barem narednih 10-15 god.minimum :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8862 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Mare pod nultim servisom se:

- formira i ugradjuje akumulator

- montiraju retrovizori i vizir ( zavisi od modela )

- montaza prednjeg tocka, ram tablice

- 2L goriva

- pritisak u gumama i motor moze da se pali ujedno i proba

 

moj ti je savet da dobro pogledas sve srafove, zavrtnje koje mozes da vidis ( oko agregata, rama..) , pri odvrtanju fabr. srafova moguce je primetiti "oziljak" od kljuca, mozda su ti naplatili nesto sto su ti precutali jer mi je malo cudno da na glanc novom motoru stoji krivo volan ili taj zvuk pri startovanju motora.

Takodje bi ti savetovao da odmah promenis ulje u motoru jer fabricko je retko skoro kao voda.

 

Puno bezbednih kilometara i samo da te redovni servisi prate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Nažalost, drago mi je da nisam jedini koji ima izuzetno lepo mišljenje o "prodavcima" u PGS.....I ja se nadam da više nikada neću morati da kuburim sa istim ljudima. Jedini utisak koji mi kvari vožnju jeste golgota kroz koji sam prošao kako bih se, za sopstveni novac, izborio za trenutke u kojima sad uživam. Još mi ispadamo "budale" koje se lože na motore i koji će progutati šta god da nam se "baci". Novinar dobije na korišćenje jedan motoino na korišćenje i piše šta god mu ovi kažu. A da......kad sam potpisivao papire za motor ja onako u šali kažem "da mi kupite čokoladu, pošto sam se baaaaš pocimao oko potvrda za kredit i više od 2 meseca istrajao u tome da baš kod vas kupim motor"....a lik (valjda neki tamo glavniji menadžer) kaže mrtav ladan "ne nego ti nama treba čokoladu i koka kolu, jer ti kupuješ NOV motor".....JBTTTTTT :gaa::ljut::ljut::ljut:

 

U glavnom to je iza mene,sad "samo" uživam u vožnjama ,ali žao mi je što ljudi prolaze iznova kroz manje više isto, i koliko god da je off, smatram da je veoma korisno potencijalnim kupcima novih motora renomirane italijanske Piaggio grupacije, šta mogu očekivati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja